schôdze 2014

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

schôdze 2014

Poslaťod horacio » Pon Nov 18, 2013 8:23 am

Bol som pri vode a počul som, že termín resp. termíny členských schôdzi sú už schválené. Mám na mysli VČS, za R 2013. CHcem sa poinformovať je to pravda alebo je to JBP. :roll:
horacio
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 11:27 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod horacio » Uto Nov 19, 2013 12:01 pm

Len tak uvažujem, od koľkých rokov môžu sa členovia SRZ zúčastniť na členskej schôdzi? Od koľkých rokov majú stanovami uznané hlasovacie právo? Od 15, 16,18 a viac alebo menej ako 14. Veď členský preukaz majú a tým sú členovia, aj povolenku majú, tak ako? Mladší ako 18 alebo 15. Majú svoj blastný názor! KEĎ sa zúčastnia členskej schôdze budú vyhostení alebo budú môcť hlasovať? Len tak uvažujem. Možno, že hlúpo, ale čo na to odborníci na rôzne práva?
horacio
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 11:27 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod jankes » Uto Nov 19, 2013 7:22 pm

horacio - Dostal si tu niekedy už odpoveď ? Podľa môjho názoru,tu ešte nik nedostal odpoveď!!! Každí sa tu bojí od od kožušníka Kopča!!! A odpisuje sa len na to,načo dá povolenie aby sa odpísalo !!! Pozri sa len na to keď, je vo Výbore a v Predsedníctve človek,ktorý nie je členom SRZ a ani v organizácii MsO SRZ Košice,lebo si nezaplatil členskú známku do 31.3.2013 tak je,automaticky vylúčený podľa stanov SRZ !!! Musí si zaplatiť nove zápisné,aby bol vzatý späť do SRZ ako nový člen !!! Bol to niekedy Biely kôň kopču !!! PS: Ak budete chcieť jeho meno nemám stým problém !!! Čo vy na to M.FEČKO??? Verím ,že keď to čítate úsmev vám spadol do nohavíc !!! Vy ste zodpovedný za chod MsO SRZ Košice !!! Snáď ste to nevedel ??? horacio čo chceš od takých ja je KOPČO,HAMER a spol., Zlodej kričí chyťte zlodeja...(PYTLIAKA) čO TY NATO KOPČO A HAMER ??? Ja vám to viem dokázať !!! PS: Viete,že vám to viem dokázať !!!
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod horacio » Uto Nov 19, 2013 11:28 pm

jankes, ja Vás poznám už dlhšie a ešte keď ste bol členom RS. Overil som si všetko info tu s fóra. Máte taký svojský prístup, ale aj iní k riešeniu problémov.Vo všetkých vyjadrovaniach v oblasti či z jednej alebo druhej strany sa v iných stanovách inej organizácie nazýva " porušenie občianskej a poľovníckej ( rybárskej)morálky. Ale prosím, stanovy SRZ sú staré ako ľudstvo samo. Čiže priam volajú po zmene. Ja si myslím, že všetky údaje patria nie na fórum, ale na DK príslušnej organizácie SRZ. Pre Vás len toľko!
Myslím si, že zmena nastala určite k lepšiemu,v hospodárskej oblasti, a môžem povedať, že s porovnaním ostatných organizácií môžu konkurovať všetkým ktorých poznám okolo v kraji. Ale sú veci ktoré nevedia a nebudú vedieť nikdy, a to je "jednoduchosť a koncepčnosť.
horacio
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 11:27 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod jankes » Str Nov 20, 2013 6:44 pm

horacio - Presne kvôli takýmto prehmatom,sa za asistencii členov VÝBORU , PREDSEDNÍCTVA a riadiaceho kožušníka KOPČU podarilo ma dostať preč z RS. Pridali sa aj niektorí členovia RS,ktorí môžu ďakovať mne ze sa stali členmi RS !!! Nevadí nič sa nedeje,ja nešpiním nikoho za chrbtom a ani nenatáčam rozhovori na diktafón a telefón !!! Nikdy by som sa na to neponížil aby som ho bez jeho vedomia natáčal a potom zostrihal a dal do éteru ako to bolo aj s mojou osobou !!! Ale k tomu sa ešte vrátim !!! Som zvedaví čo urobí teraz DISCIPLINÁRNA KOMISIA !!! Je to hrubé porušenie STANOV SRZ a Výbor aj predsedníctvo by malo isť pred DK !!!
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod pelendrek » Pia Nov 22, 2013 11:37 pm

jaj kere kere s tebou tazko.. ak si verejny cinitel tak ta moze hockto verejne natacat a uz bolo nacase aby ta odstavily bo jednoducho si najneoblubenejsi clen RS darmo.. keby sme tu urobili anketu vyhras.. pre horacia.. ano mozes kludne na CS hlasovat vo svojom obvode.. si clen kedze platis clenske.. zatrpknuteho uja nepocuvaj.. vsetci to uz davno vzdali lebo vedia kde je sever len duro trulo stale vrta.. :lol: preco tu ani nikot nereaguje z vyboru?? bo Duro by hned zacal ebat.. :chvalenkar2:
pelendrek
...
...
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Štv Aug 22, 2013 1:29 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod jankes » Ned Nov 24, 2013 8:47 am

pelendrek - Si fakt tupec ! Mňa nahrával vo svojej kancelárií a nie ako verejného činiteľa !!! A do tých Ďurov truľov nadávaj tým čo sú ti najmilší !!!
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod stedra » Pia Nov 29, 2013 3:48 pm

Jankes to ešte malo vieš ,koľkým podával kopčo známky po 31.3,2013.A prečo kopčo sám bez hospodára bol pre ryby v máji v maďarsku. Shôdze sa budú konať v 2 mesiaci 2014
ale nikto nevie presne lebo ani predsedníctvo ani výbor sa nekonal od júna. Kopčo nedal príkaz.A ako môže robiť hospodára niekto kto ešte len marci nastúpil za člena .
stedra
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Nov 28, 2013 10:41 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod kerekar » Pia Nov 29, 2013 5:53 pm

stedra píše:Jankes to ešte malo vieš ,koľkým podával kopčo známky po 31.3,2013.A prečo kopčo sám bez hospodára bol pre ryby v máji v maďarsku. Shôdze sa budú konať v 2 mesiaci 2014
ale nikto nevie presne lebo ani predsedníctvo ani výbor sa nekonal od júna. Kopčo nedal príkaz.A ako môže robiť hospodára niekto kto ešte len marci nastúpil za člena .

poved nech sa dozvieme kto komu a kde podaval znamky , asi mas dobre informacie .
kerekar
..
..
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia Nov 29, 2013 4:19 pm

Re: schôdze 2014

Poslaťod jankes » Ned Dec 01, 2013 6:44 pm

stedra - Ďakujem za informácie, poslal som Ti ss správu ...Kľudne píš,nemáš sa čoho báť,jeho vlastni riťolezci ho zmlátia !!!
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Ďalší

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron