Rybárske chatky a iuch správca

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Rybárske chatky a iuch správca

Poslaťod derek_88 » Ned Aug 25, 2013 2:42 pm

Čo je pravdy na tom, že chatký ma v správe predseda Mo SRZ KE, a ten si ich privlastnil ako keby to bol jeho majetok, prenajíma ich iba ak sa to hodí jemu, a peniaze z prenájmu používa v osobný prospech? Sám mám s ním takú skúsenosť že sa mu veľmi rozprávať nechce ked som si chcel prenajať chatku, bez toho aby sa pozrel či je vôbec volný termín mi odvrkol že nedá sa....tak som mu neskôr volal o iný termín avšak mi povedal že je možné až na dalsí den prenajať lebo tam niekto bude, a ak sa niečo zmení tak že mi dá vediet, čo sa nestalo. Kedže kolega má vedla chatu a ten mi volal že pán správca vraj chatku prebral v ten deň o 10 a odvtedy boli voľné obidve. Hned nato som mu volal, tak mi povedal že to nieje možné, aby som si jhednu prenajal v ten deň. Zaujímalo by ma rečo takto jedná, kam idú peniaze z prenájmu. Osobne mám z neho taký pocit že tie chatky využíva vo vlastný prospech na vlastné účely....
Obrázok užívateľa
derek_88
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 8:13 pm

Re: Rybárske chatky a iuch správca

Poslaťod andy » Ned Aug 25, 2013 7:21 pm

dufam ze dostaneme odpoved o prenajme chatky
andy
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 21, 2011 5:26 pm

Re: Rybárske chatky a iuch správca

Poslaťod godla1989 » Uto Aug 27, 2013 9:19 pm

zažil som to, komunikácia, ochota a prístup 0 bodov:( Určite by sa tam hodil nový človek...
godla1989
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 9:12 pm

Re: Rybárske chatky a iuch správca

Poslaťod jankes » Uto Okt 29, 2013 5:41 pm

Musíte isť na Vodnu č.1 aby ste dostali odpoveď,keď nik za 3 mesiace nevie odpovedať rybárom na ich otázky,tu na verejnom FÓRE !
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: Rybárske chatky a iuch správca

Poslaťod pelendrek » Ned Nov 03, 2013 8:16 pm

no co trulo bol si na vodnej?? :lol:
pelendrek
...
...
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Štv Aug 22, 2013 1:29 pm


Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron