Schôdze 2012

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Martinbati » Uto Apr 24, 2012 10:02 pm

v hosp sekcii v oznamoch je oznam, vysi tam uz dlhsie, su tam datumy naplanovaneho zarybnovania, je to trocha akoby schovane, a pritom zverejnene..
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod sbiro » Str Apr 25, 2012 10:18 am

Isteže, treba podčiarknúť slovíčko AKOBY a ZARYBŇOVANIA. Potom sa dá utvoriť názor.
Včera,kámoš, na Bukovci z malej hrádze - ani ťuk. Ale AKOBY tam plávalo 7-8 ton PD2. :lol:
Také ZARYBŇOVANIA sú skvelé :lol:
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Štv Apr 26, 2012 8:00 pm

... a preco by nemalo byt?? bolo normalne zarybnene, vsetky vody... slo to ja na VVN aj na Hornade... to ze ryba nejde na bukaci nevie velmi clovek ovplivnit... ryby isli vsade...uz som dneska na hornade lapol aj pp sice maly asi 20-25cm ale potesil... viac ale tesia krasne ostrieze na VVN.. duhak sa proti nim moze schovat.. :D nadherní pruhovany zbojnici... naj mal dneska krasnych 40cm a mozna aj kilo vahy, samozrejme krasna ikernacka pustena pekne s5... nehcapem ze tak krasne ryby nemaju lovnu mieru
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Eko » Štv Apr 26, 2012 9:27 pm

Ja by som tote ich kapre povyrucoval do krikov ked uz ostrieza tam chcu hadzat ....uz ked sme pri tom ostriez je jedna z najkrajsich ryb ake mame vo vode a ked uz sa mame bavit aj o mase tak ma jedno z najepsich, takze bombale naj nic nerucaju do krikov ...toten sedliacky pristup k rybam ma fascinuje

P.S. s kaprami som myslel obrazne ja si vazim kazdu rybu

prepacte ani som si nevismol ze to pisem do temy SCHODZE :)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Pia Apr 27, 2012 9:04 pm

Banda jedna, tak ako je to s tymi sumcami , preco zasa klamete ludi, klamete policiu, vysetrovatela??? ze boli chytene do siete a odnesene na ruzin??? a to ste im sekali diery do metroveho ladu aby ste ich dali do toho ruzina??? nemam slov... az nemam... to je totalny hnusss a ze vam to zeru... sumce, Marcinko a dalsie spinavosti.... teraz najnovsie ziadosti o zrusenie registraciek pretekarov lebo maju iny nazor... si zapametajte... ludia su proti vam a zrobte CS a vam to dokazu... :!: naplut vam medzi oci...zberba
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod sbiro » Pia Apr 27, 2012 9:36 pm

K tomu zarybňovaniu : Netvrdil som že sa vôbec nezarybňuje. Toho roku aj Markíza dávala :D
Ryby sa do vody dostanú, ale nie to množstvo, ktoré je vykázané a faktúrované. A na Bukovci je to najokatejšie.
Zrejme to funguje tak, ako to niekto anonymne napísal na srzke.sk .
balaz
Komentár: Preberanie pstruhov V Slovrybe Príbovce Košičanmi bolo takéto. Páni rybári z Košíc na čele s pánom Halmim z každej tony pstruhov čo akože preberali na zarybnenie brali 300 -400 kg vypitvaných pstruhov pre seba . Chodili jeden deň dopredu a všetko si dohodli tak aby si vždy odviezli v dodávke okolo 800 kg čerstvo vypitvaných pstruhov. Jednu tretinu vždy dávali tajomníkovi do Žiliny , druhú pánovi Harvankovi a tretinu si delili pre seba. Ozaj dobre vymyslené
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Pia Apr 27, 2012 9:58 pm

sbiro to moze byt kacica... mne to pripada dost nedoverihodne toto tvrdenie... ale nasrali ma ine veci... sumce dali do ruzina v troch varkach a to bola vtedy ta najtuhsia zima ak si dobre pametam tak v ruzine nebolo jedno volne oko... :shock: a ten sumec na obrazku co visi za ziabre s gecim aj potapacom pri cca -5C co asi vtedy bolo isto plava dalej... :evil:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod sbiro » Pia Apr 27, 2012 10:13 pm

Kačica - nekačica, jednoducho polovica z ročnej násady PD2 sa niekde stráca. A sumce? Škoda reči.
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Pia Apr 27, 2012 10:19 pm

tu sa idu riesit ludia, riesit ich registracky sportovcov na odporucanie vyboru MO ktory je len do CS a mestskej, dalej sa mozna idu riesit disciplinarne konania na zaklade prilahlich dedin a obci... neviem preco Zilina neda prikaz vyboru MO v co najkratsej dobe urobit CS 2 a 4 a nasledne mestsku a az potom naj robi nejake zavery, lebo mozna potom bude musiet disciplinarne riesit byvalich statutarov za nerespektovanie alebo ignorovanie ludi-rybarov-clenov MO KE :!: kedy budu terminy CS??? nech si riesia svoje konania a svoje kktiny s registrackami pretekarov po mestskej... po tej mestskej po ktorej tu uz nemusia byt :!:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod martino5 » Pia Apr 27, 2012 10:20 pm

jankes píše:... Dnes som s kolegom čl.R.S. zadržal povolenie na rybolov otcovi dvoch pretekároch ,na našej P-M vode. Mal privlastnené 11 ks P.D. 3 ks zapísané do záznamu o úlovkoch, 8 ks P.D.vyčistené a odložené v igel.taške,ktorá bola v jeho plecniaku(ruksak) vnútornosti samozrejme pohodené na miestach kde boli ryby vyčistené na brehu !!! Viac nepíšem ale takých mäsiarov bolo určite viac ale mali šťastie,že si do mrazáku naložili pár kusov aj vaších a mojich rýb !!!


..pan Jankes ,však buďte chlap,ja stale čakam ,že sa dozvieme kde skončilo aspon tych 8 vypitvanych pstruhov ;)
...možno tu vetu trebalo opravit na : ..."takych masiarov bolo určite viac ,ale mali štastie,že som si do mrazaku naložil par kusov aj vašich a mojich ryb!!! ;)
..ale "Velky brat" Vas vidi ,že sem zavitate:

http://i45.tinypic.com/260ttzc.jpg

Vopred vďaka za odpoveď. :ryba:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron