Schôdze 2012

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Re: Schôdze 2012

Poslaťod martino5 » Uto Apr 24, 2012 3:55 pm

...mame nejake overene info ,vydavaju sa povolenky na Vodnej alebo nie :?: :?: dakujem :?
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Mato » Uto Apr 24, 2012 6:11 pm

martino5 píše:...mame nejake overene info ,vydavaju sa povolenky na Vodnej alebo nie :?: :?: dakujem :?


Volal som do Žiliny a bolo mi povedané, že vec je na prokuratúre a treba počkať kým sa všetko vyrieši. Nie je možné vraj narábať s počítačom a účtovníctvom. Ako dlho to bude trvať nikto nevie. :(
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kopco » Uto Apr 24, 2012 6:50 pm

Rybodom je stále otvorený,len povolenia nie sú pre neochotu ex vedenia.Veď viete,v Košiciach nie je vedenie pre členov,ale členstvo pre vedenie.Martino,keď chceš niečo vedieť kľudne ma zavolaj. Miestny poriadok zatiaľ nik nezrušil.
kopco
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Sob Nov 06, 2010 9:56 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Igor Podlubny » Uto Apr 24, 2012 6:56 pm

Dnes som bol sa pozriet na Vodnej a nevidel som ziaden problem, teda okrem toho, ze Hurvinek spolu so svojou chatrou sa vybodli na rybarov a nemal im kto predat povolenku. Rybodom bol otvoreny, pricom viem tak, ze je otvoreny vzdy pocas otvaracich hodin...

Preto - kto tvrdi, ze nema umoznene narabat s pocitacom, uctovnictvom, alebo vydavat povolenky - KLAME !
Igor Podlubny
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Feb 08, 2012 6:39 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod martino5 » Uto Apr 24, 2012 7:31 pm

kopco píše:Rybodom je stále otvorený,len povolenia nie sú pre neochotu ex vedenia.Veď viete,v Košiciach nie je vedenie pre členov,ale členstvo pre vedenie.Martino,keď chceš niečo vedieť kľudne ma zavolaj. Miestny poriadok zatiaľ nik nezrušil.


Ja chvalabohu papiere mam ,ale predsa nie je možne aby tu existoval taky stav aky je :roll: :roll: poznam X ludi ,ktori su z toho rozčuleny a nervozny ,že ako to bude dalej s vydavanim povoleniek na rybolov ,pre tych ,ktori ich doteraz nemaju :cry: myslim ,že nikto nepočital s takouto "primitivnou" situaciou,ktora nastala a doslova "primitivnym" vydieranim rybarov zo strany "old boys" . Je vobec možne ,aby si niekto privlastňoval prava rybarov a odopieral im možnost lovit na vodach SRZ? to sa načo čaka? na rozhodnutie sudu? alebo ,že pride skupinka nespokojnych rybarov a vyženie tuto dovolim si povedat "bandu" starych štruktur? ..a čo urobia tito sudruhovia ak ich aj sud vykaže zo zvazu v KE ? čo urobia? zavru za sebou dvere a odidu ako keby nič?
možno sa budem opakovať ,ale poviem to o5 : PANI Z BYVALEHO VEDENIA NA čele s panom HARVANKOM :Možte sa HANBIT za všetko čo tu doteraz sposobujete :!: a ja len verim ,že tu už nebudete dlho a vypijete si svoj kalich horkosti do dna a budete s hanbou :!: chodit pomedzi slušnych rybarov,ktorich ste si vzali za rukojemnikov :!: HANBITE SA :!:

P.S. p.Kopčo dakujem za ponuku zavolat ;)
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod derek_88 » Uto Apr 24, 2012 8:21 pm

No ale už by s tým vážne trebalo niečo robiť, bliži sa aj sezóna aj ľudia sú nervozny. Takto to dalej nejde. Nemôžu predsa sabotovať všetko.
Obrázok užívateľa
derek_88
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 8:13 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Apr 24, 2012 8:40 pm

Mozna by trebalo len vratit kluce od rybodomu tomu, komu teraz nacas patria... dneska sa napriklad normalne zarybnovalo ale vydaj povoleniek sabotuju... divne... :?:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod derek_88 » Uto Apr 24, 2012 8:53 pm

to važne sa zarybnovalo? pstruhovka či nejaka kaprova voda?
Obrázok užívateľa
derek_88
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 8:13 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod derek_88 » Uto Apr 24, 2012 8:55 pm

Ale čo si myslia že tým že nebudú predávať povolenia tak zmenia názor členov na nich? Ved to je nelogické, pravda je úplny opak, kedže tým dávajú najavo že nás majú úplne v ....
Obrázok užívateľa
derek_88
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 8:13 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Apr 24, 2012 9:04 pm

derek pstruhovky, pravdepodobne vsetky tri...
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron