Schôdze 2012

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Kolac » Uto Máj 01, 2012 7:43 pm

som za, treba na nich tlacit, nieje mozne ze si neplnia svoje povinnosti....., hamba neskutocna to je....
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kopco » Uto Máj 01, 2012 8:44 pm

:-))) Harvankovci,antidatovať neviete/viď volebný poriadok/ žaloby robiť neviete/návrh na predbežné opatrenie/ fórum blokovať neviete/viď odo dnes/,ešte že sa viete vyvážať na autách MsO kosice.Dúfam že už dlho kopať nebudete,je smutné že sabotujete výdaj povolení.
kopco
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Sob Nov 06, 2010 9:56 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod IG0R » Uto Máj 01, 2012 9:03 pm

Vie mi niekto povedat viac o blokovani/ruseni fora? O com to tu hovorite?
IG0R
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Martinbati » Uto Máj 01, 2012 9:12 pm

ved to forum je nase, kto ma realne moznost ho zrusit?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod IG0R » Uto Máj 01, 2012 9:34 pm

http://www.srz-ke.netkosice.sk/df.php

Toto forum bude bezat, akurat dostalo status "oficialne nepodporovane" ci "neoficialne"
SRZ KE ma dve neoficialne fora a ani jedno oficialne :) neviem ci sa mam smiat ci plakat.
IG0R
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Igor Podlubny » Uto Máj 01, 2012 9:35 pm

K tomu "oznamu" o zruseni diskusie:
1. Predsednictvo MsO SRZ KE ani Vybor MsO SRZ nie su bez ich clenov naklonenych Hurvinkovim odporcom uznasaniaschopne v zmysle Stanov; preto je treba vsetko podpisane "Vyborom" alebo "Predsednictvom" brat ako nerelevantny blud.
2. Na sude nie je ziadna zaloba ohladom rybarskeho domu. Je tam navrh na predbezne opatrenie a s tym sa sudkyna nestotoznila a neakceptovala ho.
3. To "vyblokovanie" fora je najskor reakciou na to, ze bolo podane trestne oznamenie vo veci trestneho cinu ohovarania podla § 373 trestneho zakona na konkretnych pachatelov za prispevky na stranke srz-ke.netkosice.sk a chopil sa toho vysetrovatel, ktory sa zda, ze by to mohol dotianut do konca...

Okrem toho su podnikane dalsie pravne kroky (o niecom budete informovani uz asi tento tyzden) a sudruhom estebakom co neudrzia moc uz poriadne tecie do topanok. A topiaci sa aj slamky chyta...

Aj tato ich "akcia" jasne ukazuje, ze je vsetko na najlepsej ceste.
Momentalne ale s mnohymi ludmi pracujeme hlavne na tom, aby clenovia dostali svoje povolenky. Je to na dlhe lakte, ale je to na dobrej ceste. Prosim, budte este trosku trpezlivi.
Igor Podlubny
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Feb 08, 2012 6:39 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Máj 01, 2012 11:18 pm

preco sa neda otvorit hlavna stranka??? chcel som pozriet ten najnovsi oznam a nejde otvorit, hodi ma na forum... :roll: IP snad Harvi nedal to TO za poskodzovanie svojho mena?? ved to si poskodil sam... ludia pri vode mu na neho nevedia prist... ale nech si tajomnici dalej, je sam sebe tajomnik :lol: navrhy na disciplinarku nech si necha ako rada napisala Hirjakovi az ked sa situacia v KE vyriesi... teraz je to len nastroj ako umlcat ludi... toto nech si robi po tych CS kach ,ktore bohvie kedy urobí... je to take jednoduche §14 stanov... nech len on s tymi disciplinarkami vydrzi do tych dvoch schodzi a tie ukazu aku ma podporu... :!: a forum je tu aj na to aby sa rozoberali taketo dolezite veci...
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod IG0R » Str Máj 02, 2012 6:45 am

hlavna stranka ide, len som zrusil presmerovanie zo srz.netkosice.sk na srz-ke.netkosice.sk
Cize musis ist priamo na http://srz-ke.netkosice.sk
IG0R
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Str Máj 02, 2012 7:31 am

Igor ok, vcera ked som dal odkaz tak ma stale hodilo na forum, potom az cez google som sa dostal na hlavnu stranku... oznamy pozeram pravidelne... len keby tam oznamovali aj dolezite veci a v predstihu... hlavne dni zarybnovania dufam ze budu oznamene ludom vcas aby neminali uz tak drahe phm na ryby ak sa v ten den dana voda zarybnuje... inak zacal maj tak som zvedavy kedy vycapia datumi clenskych schodzi 2 a 4 obvodu.. a ta disciplinarka pri MO by stihanie mala stopnut do uskutocnenia mestskej konferencie... teraz je to len nastroj ako sa zbavit ludi, medzi inym aj dolezitych delegatov riadne zvolenych svojimi C.Schodzami... je to dost nelogicke a podle zo strany Tajomnika... ale nejako sme si uz na tie avantury zvykli :roll:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Martinbati » Str Máj 02, 2012 9:13 am

zarybnovania su zverejnene, i ked malokto o tom asi vie, v hosp sekcii to je. ja som si uz poznacil datumy do diara, aby som vtedy nesiel zbytocne...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron