Schôdze 2012

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Re: Schôdze 2012

Poslaťod maro » Uto Feb 07, 2012 3:52 pm

zyx » Tu nikto nemá výhrady k financovaniu športovej činnosti, ale k spôsobu, akým sa na adresu pretekárov vyjadril dotyčný s nickom "výbor". Mohol by to vysvetliť on sám ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod rybopet » Uto Feb 07, 2012 5:18 pm

Plavec-kto prešiel do 2. štádia? Jasne pomenuj!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod zyx » Uto Feb 07, 2012 5:46 pm

maro píše:zyx » Tu nikto nemá výhrady k financovaniu športovej činnosti, ale k spôsobu, akým sa na adresu pretekárov vyjadril dotyčný s nickom "výbor". Mohol by to vysvetliť on sám ...


Viem, ze vyjadrenie vyboru sa moze vylozit aj inak. Kazdy si tam nieco najde, ale podstata bola vysvetlit, preco sa deje to, co sa deje. Proste, asi zaciatkom minuleho roka boli zo strany pretekarov vznesene poziadavky (Varsava atd.), ktore sa nasledne posudili z financneho hladiska, ako napisal BASTA a na zaklade toho sa to zamietlo, co vyvolalo naramnu nevolu u pretekarov. Islo len o to. Nezrusila sa sportova pretekarska cinnost, ani sa neubralo z rozpoctu pre nich.

To, ze sa vtedy nedohodli, teraz dotknuti chcu vyuzit na zosadenie vyboru sirenim klamstiev casto az tak absurdnych, ze niekedy si myslim, ze tomu ten, co to napisal, nemoze uverit ani sam.

maro píše:vybor » Hmm ... tiež som pretekár, ale neviem o tom, že by som ja alebo niekto z môjho okolia žiadal viac financií na športovú činnosť. Nemyslím si, že pretekári sú najväčší problém našej organizácie. Od kedy funguje táto stránka? Koľko rokov? Prečo sa "výbor" prihlásil do fóra až teraz, hoci tu bol záujem o komunikáciu zo strany radových členov? Prečo zrazu toľký záujem o rybárov, na ktorých sa tu zvysoka kašľalo? Jedine Basta sa tu ukáže, ostatní ... nezájem.


Este by som reakciu na toto vyssie, ak mozem takto sprostredkovane. Viete, s internetovymi forami je to tak. Hocikto anonymne tu moze napisat a sirit akekolvek klamstvo a mozete sa roztrhat a napisat pravdy kolko len chcete, cloveka, ktory je niekym ovplyvneny a zaujaty, nepresvedcite, aj keby ste rovno povedal, ze obloha je modra. Viem, daju sa tu riesit aj vecne problemy a slusne, ale to by chcelo trochu slusnosti a hlavne podpisat sa za svoj nazor.

Hoci ja sam obcas sledujem toto forum, tak som nemal potrebu prispievat, aj ked mnohokrat ma niektore reci takmer zdvihali zo stolicky, lebo viem, ze to nie je pravda. Ale naco? Cokolvek napisem, tak mi dotycny neuveri a vyvolavat tu flamewar je zbytocne. Tentokrat som sa uz musel pripojit.

Podstatne je to, ze akekolvek problemy, pochybnosti alebo hocico ine, ste mohli a stale mozete riesit osobne. Bud na schodzi obvodu alebo priamo s tajomnikom SRZ cez uradne hodiny, je tam stale.

Martin Harvanek
zyx
...
...
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Feb 04, 2012 2:38 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Feb 07, 2012 6:21 pm

rybopet v tretom stadiu z teba vyleti pekna podenka :-)
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod caddis » Uto Feb 07, 2012 8:18 pm

čo sa tu deje? ...žeby trafená hus zagágala? nick menom "výbor" používa slová ako "komplot, klamstvo atď", ale asi to bola len schôdza, kde sa väčšine nepáčil nazor menšiny a prehlasovala ju...ale tak to na takýchto schôdzach asi prebieha, alebo nie?...pánovia z výboru boli tiež niekedy niekým zvolení, nie to ale doživotná funkcia... stále sa tu omielajú pretekári, ale na inej stránke som sa dočítal ,že tu ide o úplne iniečo iné.. slovo pretekár tam nebolo spomenuté, len to ako sprehladniť a nastoliť účinnú kontrolu nad našimi peniazmi, s ktorými narába úzka skupina ludí bez akejkolvek možnosti kontroly...oznam že peniaze za povolenky sa platia iba v hotovosti, je aj pre mňa silná káva... v dnešnej dobe, ked cez banku sa dá odsuhlasiť každý cent, je platenie všetkých povoleniek na "drevo" prinajmenšom veľmi čudné ...
caddis
..
..
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Uto Máj 20, 2008 5:44 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod zyx » Uto Feb 07, 2012 9:15 pm

plavec píše:Je chybou nekomunikovať hoci aj na takomto fóre. Veľa protichodných názorov sa dalo vyjasniť, veľa vecí vysvetliť. Pred časom som tu navrhoval zriadiť osobitnú tému určenú pre funkcionárov SRZ, za prísnejších pravidiel komunikácie ako v ostatných sekciách. Kto by chcel diskutovať, musel by na tieto podmienky osobitne pristúpiť a rešpektovať ich. Príspevky by boli pod drobnohľadom moderátora. Toto fórum, či si to uznávate alebo nie, plní tiež významnú osvetovú funkciu pre tunajšiu rybársku verejnosť.

Napríklad teraz tu sú uverejnené príspevky funkcionárov a v reakciách na ne nie sú používané žiadne vulgarizmy alebo urážlivé slová. Nemusí si teraz každý funkcionár ihneď zaregistrovať nick a povinne prispievať. Ale aspoň niekto by mohol túto odvahu nabrať a na vybrané témy reagovať. Dôkazom, že sa to dá, je basta. A kto kedy si dovolil vulgárne mu vynadať a podobne ? Ak aj mal niekto rozdielne názory ako on, všetko sa to udialo veľmi korektne. A čo sa týka sekcie Otázky a odpovede, chýba tam okamžitá spätná väzba a tiež otázky tam smerujúce nie sú po obsahovej stránke tak významné, ako niektoré, ktoré sú stredobodom pozornosti rybárov na tomto fóre.


S tym mozem len suhlasit, urcite by to pomohlo k zamedzeniu dezinformacii. Zial, otec inklinuje skor k prirode, ako k pocitacom a ako vam pisal, nema fora v laske prave pre tie zabomysie vojny. S tym ja zial neviem urobit nic, pretoze kazdy jeden prispevok, nielen tu, ho utvrdzuje v tom, co si mysli, ze nema zmysel vyvraciat hluposti, ked si aj tak kazdy pomysli svoje.

M. Harvanek
zyx
...
...
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Feb 04, 2012 2:38 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod zyx » Uto Feb 07, 2012 9:21 pm

caddis píše:čo sa tu deje? ...žeby trafená hus zagágala? nick menom "výbor" používa slová ako "komplot, klamstvo atď", ale asi to bola len schôdza, kde sa väčšine nepáčil nazor menšiny a prehlasovala ju...ale tak to na takýchto schôdzach asi prebieha, alebo nie?...pánovia z výboru boli tiež niekedy niekým zvolení, nie to ale doživotná funkcia... stále sa tu omielajú pretekári, ale na inej stránke som sa dočítal ,že tu ide o úplne iniečo iné.. slovo pretekár tam nebolo spomenuté, len to ako sprehladniť a nastoliť účinnú kontrolu nad našimi peniazmi, s ktorými narába úzka skupina ludí bez akejkolvek možnosti kontroly...oznam že peniaze za povolenky sa platia iba v hotovosti, je aj pre mňa silná káva... v dnešnej dobe, ked cez banku sa dá odsuhlasiť každý cent, je platenie všetkých povoleniek na "drevo" prinajmenšom veľmi čudné ...


Zvlastne popri tom je, ze za tou skupinou ludi, co vola po zmene je clovek, ktoremu sa nepacila prilisna kontrola kontrolora p. Kertesza. Mimochodom, v potravinach platite "na drevo" alebo bankovym prevodom? Kazdy clovek dostava prijmovy doklad pokial viem, ktory sa zauctuje. Ak mate pochybnosti, chodte si to preverit na rybarsky zvaz. Dvere mate otvorene (pocas uctovnickinych uradnych hodin). Ci na to nemate odvahu? Lepsie je pisat nezmysly anonymne?

M. Harvanek
zyx
...
...
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Feb 04, 2012 2:38 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod tomas.kovalcik » Uto Feb 07, 2012 11:24 pm

caddis píše:...oznam že peniaze za povolenky sa platia iba v hotovosti, je aj pre mňa silná káva... v dnešnej dobe, ked cez banku sa dá odsuhlasiť každý cent, je platenie všetkých povoleniek na "drevo" prinajmenšom veľmi čudné ...


tiez nerozumiem preco niektore veci nemozem platit cez IB. ved nie je ziaden problem prepojit IB a ekonomicky/fakturacny soft. v ramci platby uvediem VS svoje cislo co mam uvedene v clenskom preukaze a tym ma aj spoja s databazou clenov opat sa da spojit automaticky. nakolko MO disponuje aj mojou adresou tak vie kam povolenku zaslat postou...samozrejme za zaslanie postou zaplatim postovne...no snad sa toho raz dockaju aspon moji vnuci :-). a to si predstav, ze napr. hostovacku by si si mohol zaplatit cez internet resp mobil a vytlacis si len papier resp. mas len potvrdzujucu sms ... toto je len hudba buducnosti.
tomas.kovalcik
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Okt 15, 2011 9:25 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Feb 07, 2012 11:35 pm

...Tomas treba prist na schodzu a nechat sa zvolit ako delegat a na mestskej konferencii im to predniest, ale ked si tam vybor navrhuje svoje babky tak kto to prednesie?? a ked si clenovia zvolia svojich delegatov tak zrazu je tu puč, prevrat, skupinky, pomsty, berlin aj varsava aj cela tato diskusia... clenovia sami rozhodnu a snaha vyboru branit sa je evidentna ved sa trasu stolicky... cele je to divne ako zrazu vybor aj M. Harvanek diskutuju... cudo ze nezacinaju ako politici s nejakymi bilboardami... CS je naj organ a on si voli svojich delegatov a kazda snaha proti tejto volbe je v rozpore zo stanovami... :!: a kto je pod menom M. Harvanek?? ze by pribuzny tajomnika??? cele je to velmi pofiderne aj tie obvinenia... viac do CS nereagujem a rad sa pridem pozriet na "skupinky" uvidime na ktoru stranu sa priklonim ale vybor tu u mna velmi klesol... uz len cakam kedy zrusia toto forum aby sa tu nezdruzovali pučisti :-))) :lol:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod zyx » Uto Feb 07, 2012 11:42 pm

kura11 píše:...Tomas treba prist na schodzu a nechat sa zvolit ako delegat a na mestskej konferencii im to predniest, ale ked si tam vybor navrhuje svoje babky tak kto to prednesie?? a ked si clenovia zvolia svojich delegatov tak zrazu je tu puč, prevrat, skupinky, pomsty, berlin aj varsava aj cela tato diskusia... clenovia sami rozhodnu a snaha vyboru branit sa je evidentna ved sa trasu stolicky... cele je to divne ako zrazu vybor aj M. Harvanek diskutuju... cudo ze nezacinaju ako politici s nejakymi bilboardami... CS je naj organ a on si voli svojich delegatov a kazda snaha proti tejto volbe je v rozpore zo stanovami... :!: a kto je pod menom M. Harvanek?? ze by pribuzny tajomnika??? cele je to velmi pofiderne aj tie obvinenia...


Ano, som syn tajomnika. Na rozdiel od Vas sa dokazem podpisat a nemam s tym problem. Ozyvam sa preto, lebo viem ake su skutocnosti a mnoho popisanych veci, nielen tu, aj ked pisem len tu, su totalne nezmysly a nemohol som to uz nechat bez akej takej odpovede.

Kto ste VY?
zyx
...
...
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Feb 04, 2012 2:38 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron