Schôdze 2012

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Feb 07, 2012 11:29 am

Ked vybor mysli tak asi je to pravda... vybor vie vsetko, vybor je vsemohuci, vybor je matka, vybor je vecny!!! na vecne casy a nikdy inak... :lol: :lol: :lol:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod maro » Uto Feb 07, 2012 11:34 am

vybor » Hmm ... tiež som pretekár, ale neviem o tom, že by som ja alebo niekto z môjho okolia žiadal viac financií na športovú činnosť. Nemyslím si, že pretekári sú najväčší problém našej organizácie. Od kedy funguje táto stránka? Koľko rokov? Prečo sa "výbor" prihlásil do fóra až teraz, hoci tu bol záujem o komunikáciu zo strany radových členov? Prečo zrazu toľký záujem o rybárov, na ktorých sa tu zvysoka kašľalo? Jedine Basta sa tu ukáže, ostatní ... nezájem.

P.S: Neumožniť deťom pobyt v tábore a odmietnuť spoluprácu so zahraničnými organizáciami nie je šetrnosť, ale hanba.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Feb 07, 2012 11:44 am

no jo treba na odmeny, nie na tabory :lol:
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod basta » Uto Feb 07, 2012 12:43 pm

maro aj kura> samozrejme nejde o všetkých pretekárov ako celok, ale o určitú časť pretekárov. Čo sa týka akcie Varšava Berlín Košice myslím, že je potrebné uviesť aj to, že ako z názvu vyplýva jedná sa o zastúpenie jednotlivých zväzov (nemeckého, poľského) pričom v našom prípade sa jedná len o košickú organizáciu a ako uznáte, nemáme na to dosť finančných prostriedkov, pretože v propozíciách pokiaľ mám správne informácie bolo medzi iným aj dávanie vreckového jednotlivým účastníkom stretnutí (aj dospelým). Mimochodom aj zástupcovia českého rybárskeho zväzu upustili od tejto spolupráce z dôvodov vysokej finančnej náročnosti. Kurka> viem, že závisť funguje najlepšie zo všetkého na Slovensku, ale odmeny funkcionárom sú za prácu, ktorú vykonali pre organizáciu a môžem ti povedať, že sú smiešne v porovnaní s odvedenou prácou a časom, ktorý jednotliví funkcionári odvedú. Nehovoriac o zodpovednosti pred všetkými a to ešte spomeniem aj to, že každý si o funkcionára otrie hubu a myslí si, že si má aj právo kopnúť. Skúste si to vyskúšať a potom súďte. Uznávam, nájdu sa ako všade prospechári, ale väčšinou po zistení o čo ide sa na prácu vykašľú.
basta
Hospodár
Hospodár
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 7:04 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod kura11 » Uto Feb 07, 2012 12:56 pm

basta ty si asi jediny clovek tam koho respektujem, jo este pan Geci si zasluzi moju uctu... take hesla ako tu dal vybor citujem "Takže, Vážení priatelia, demokracia je dobrá vec, ale ak je v rukách správnych ľudí. Ak je to opačne, je to tragédia." nech si ten dotycny necha na zjazd KSČ... kto je ten spravny??? vybor??? akoze teraz tymto u mna velmi kleslo vedenie MO... cest vynimkam... teba ale obdivujem, robis velky kus dobrej roboty... tiez nikdy nebol problem volit delegatov , sam som bol na CS pred tusim troma rokmi a si sa ma pytal ci nechcem byt delegatom a bol som na inej ZO alebo obvodnej a nebol problem, zrazu sa objavia nejaky nespokojny clenovia, zrusia vas navrh ludi a CS ako najvyssi organ za nich nezahlasuje ale odhlasuje inych clenov uz je nedobre a demokracia sa nam akosi stratila... na CS pojdem lebo ma zaujima ten bordel aj vo vasich radoch... zasa s tym berlinom a pod. mas pravdu ze to bolo asi k nicomu... ale sa mi nechce verit ze by sa niekto mstil alebo podobne... a uz vobec nie pretekary...
kura11
 

Re: Schôdze 2012

Poslaťod maro » Uto Feb 07, 2012 1:02 pm

basta » Ak si "výborov" príspevok prečíta radový člen SRZ, jediný záver z neho si môže urobiť ... že všetci pretekári sú darmožráči bez výsledkov, ktorým nikdy nie je dosť. A práve sem na fórum chodia hlavne prívlačiari, ktorí tie výsledky majú a zároveň nemajú žiadne neúmerné požiadavky!!! Tento "výborov" príspevok je len čistý populizmus, je veľmi jednoduché nájsť príčinu problému takýmto šplechtnutím. Sorry, nasralo ma to, lebo chalanov poznám ...

K problému Varšava, Berlín ... beriem späť, je to hanba celého SRZ.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod bobo » Uto Feb 07, 2012 1:09 pm

Som veduci muskarov pri MsO Kosice neviem co sa deje ale fakty. Muskari maju asi najviac pretekov 16 za rok zucastnili sme sa na 7 s toho 2x liga a Vencel na Majsrovstvach Slovenska,
lebo sa tam prebojoval do 40 najlepsich najlepsich muskarov za predchadzajuci rok. Prepokladam ze ostatni maju naklady nizsie. Zapisne za 2 ligu bolo 150E

Prijmy za zorganizovanie pretekov Kosicka mucha prislo 62 ludi zapisne bolo 10E =620E
Vydaje na zabezpecenie pretekov boli len na auta, (priestor bol v ramci sponzoringu gulas pre pretekarov bol plateny) cca 100E(neviem, predpoklad)

Vydaje druzstva (je to oddelene medzerou)
Preteky km zucastneny zapisne ubytovanie refundacia benzinu
Humenne 200 3 30 20
Kosice 2liga 2x80 16
Mikulas+Lubovna 370 2 20 20 44
Svit+Bystrica 350 2 20 20 44
Vencel MS 400 20 34
Lubovna 250 3 30 25
Lubovna 2liga 2x250 32 49

Spolu 100E 92E 241E 150E(2.liga) =583E


Vysledok Muskari stali Kosicky zvaz asi 50E
Ked to pritiahnem za vlasy ked mali plavackari, privlaciari a rybolovna technika po 1000E tak je to 3000E. Predpokladam ze moj prispevok bude zmazany lebo niekde chyba 10000E
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod Martinbati » Uto Feb 07, 2012 1:13 pm

tak kde su tie peniaze? sloboda prejavu funguje, preto bobo-Tvoj prispevok nema byt preco zmazany
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Schôdze 2012

Poslaťod rybopet » Uto Feb 07, 2012 1:15 pm

Basta-... samozrejme, že nie všetci pretekári..., takže v reakcii Výboru to tam malo byť jasne a presne uvedené, ktorí pretekári v akých disciplínach. Pretože ako kapitán prívlačoveho družstva sa musím voči tomu ohradiť! 1.Z nášho družstva nikto nič nemanipuloval! 2. Členom prívlačového družstva sa vôbec nezdá, že MO prispieva málo na našu športovú činnosť, ale naopak. Kvitujeme,že prispieva toľko koľko má, t.j. cestovné a ubytovanie+ vklad do súťaže.3. Ak sa 4 roky po sebe umiestnime na čelných priečkach súťaží, výsledky sú podľa nás veľmi dobré.4.To, že sa zrušil Berlín a Waršava nas vôbec neovplyvňovalo a všetko dalej vo výzve výboru sa nášho prívlačového družstva netýka. Preto verejne žiadame všetci členovia družstva Výbor o opravu a uvedenie vecí na správnu mieru. Ing Peter Bucko, kapitán prívlačového družstva.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Schôdze 2012

Poslaťod zyx » Uto Feb 07, 2012 2:46 pm

Martinbati píše:tak kde su tie peniaze? sloboda prejavu funguje, preto bobo-Tvoj prispevok nema byt preco zmazany


aj pre Vlada (bobo).


Trochu upresnim informaciu. "Vybor " hovori o Rozpocte na sportovu cinnost, na co bolo vyhradenych 13000,- Eur na rok 2011. Rozpocet znamena, ze tolko penazi sa moze cerpat.

V roku 2010 bol rozpocet 9 650,-Eur - v skutocnosti sa pouzilo 9 120,81 Eur.

V roku 2011 bol rozpocet navyseny na 13 000,-Eur - v skutocnosti sa pouzilo 10 645,12 Eur.

Urcite to nevyzera tak, ze vybor SRZ nechce podporovat sportovu cinnost, ved za minuly rok boli prostriedky dokonca navysene.

Pokial mate vyhrady voci tomu ako a kde boli penazne prostriedky pouzite, prosim obratte sa na panov zodpovednych za sportovu cinnost.

V roku 2010 to bol pan Hammer, v roku 2011 pan Legenyei.

Zatial tolko.
Martin Harvanek
zyx
...
...
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Feb 04, 2012 2:38 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron