Brigády 2012

Oznamy z webstránky - brigády , schôdze, zarybňovanie a pod.

Re: Brigády 2012

Poslaťod cenpin1 » Str Apr 18, 2012 5:57 am

pozor chlapy brigady vraj su zrusene docasne boli sme na alpinke a nedali nam vobec vediet prisli zo zvezu bez naradia bez peciatky a zahlasili nam ze nieje byrigada tak sme vetsin zbytocne vybrali dovolenky mohly aspon tu napisat ze su brigady pozastavene docasne a nie jednoducho na mieste nam povedia ze nemaju ani peciatku ani naradie
cenpin1
..
..
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Mar 04, 2009 8:30 am

Re: Brigády 2012

Poslaťod andy » Str Apr 18, 2012 8:35 pm

kura11 píše:igor isto si bol aj na prezencke ktoru ale statutar R.H. nevie dolozit a pravdepodobne ani ziadne neexistuju.. Inak by sa nedal piesok liat a voda sypat, v nasej MO to ale ide!

kura11 - Bud si isty ze prezencka aj foto dokumentacia existuje je na nej meno kazdeho rybara ktore opisal z cle.preukazov hospodar a kazdy z rybarov sa podpisal pod meno a neviem preco ty to chces vediet ???? Jan Janitor ktoremu sa vsetci clenovia MsO Kosice poskladali na povolenku ako pretekarovi !!! A hlavne ty slusni rybari jak to viete prezentovat !!! Som si isty ze ze si len jeden cerv v MsO Kosice ktory siri nepravdive informacie atd...
andy
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 21, 2011 5:26 pm

Re: Brigády 2012

Poslaťod Kolac » Str Apr 18, 2012 8:45 pm

andy píše:
kura11 píše:igor isto si bol aj na prezencke ktoru ale statutar R.H. nevie dolozit a pravdepodobne ani ziadne neexistuju.. Inak by sa nedal piesok liat a voda sypat, v nasej MO to ale ide!

kura11 - Bud si isty ze prezencka aj foto dokumentacia existuje je na nej meno kazdeho rybara ktore opisal z cle.preukazov hospodar a kazdy z rybarov sa podpisal pod meno a neviem preco ty to chces vediet ???? Jan Janitor ktoremu sa vsetci clenovia MsO Kosice poskladali na povolenku ako pretekarovi !!! A hlavne ty slusni rybari jak to viete prezentovat !!! Som si isty ze ze si len jeden cerv v MsO Kosice ktory siri nepravdive informacie atd...



Ahoj andy.
No potom neni problém, keď tie prezenčky. Môžu sa zverejniť a nech si každý pozrie kto naozaj bol na brigáde..., čí to je tajomstvo ? rad by som vedel koľko členov bolo na brigáde, a koľko členov si zaplatilo za to že na brigáde neboli. Čo je zle na tom že chceme byt informovaný ?
A nemusíš nikoho urážať, nepatri sa to, radšej treba slušné diskutovať. A dopracovať sa k prezenčkam.
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Brigády 2012

Poslaťod andy » Štv Apr 19, 2012 6:04 am

Kolac - Ja som pisal o brigade 14.4.12 tak neviem o akych peniazoch pises? Este by som dodal koho urazam tym ze napisem pravdu? šarkyho nik neuraza a nevyhraza sa mu to necitas lebo ti pise pravdepodobne kamarat !!!
andy
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 21, 2011 5:26 pm

Re: Brigády 2012

Poslaťod Kolac » Štv Apr 19, 2012 8:02 am

andy ja som pisal o prezenckach z min. roku, ktore vedenie MO srz KE nevie dolozit.
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Brigády 2012

Poslaťod kura11 » Pia Apr 20, 2012 8:27 pm

andy nie som o nic vecsi cerv ako ty... :!:
kura11
 

Re: Brigády 2012

Poslaťod IG0R » Uto Apr 24, 2012 8:11 pm

Brigada Ruzinok prebehne?
IG0R
 

Re: Brigády 2012

Poslaťod IG0R » Str Apr 25, 2012 10:19 am

Asi bude, prave som tam volal aby som sa zapisal.,
IG0R
 


Predchádzajúci

Späť na Hospodárska činnosť a Organizácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron