Prívlačové preteky 2011

Športová činnosť, preteky a výsledky reprezentantov MsO SRZ Košice.

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod maro » Pia Máj 27, 2011 8:01 am

rybopet » Čo ti mám vysvetľovať? Jednoducho neviem lapať ... :) Predo mnou tam vybral dve rybky, mne zas upálili dve rybky muchu rovno pri zábere ... Čo ma ale veľmi potešilo bolo poobede, keď mi každý predpovedal zero jak oči, mal som štand hneď pod Bokšovom, tam kde sa popreháňal bager po rieke a vydoloval som odtiaľ tri rybky ... po mne mal chlapík nulu bez jediného záberu ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod kura11 » Pia Máj 27, 2011 11:11 pm

Maro, vidis keby si mal nadvezce dragon tak ti ryba nic neupali ale vy furt svoje airfla a dalsie hovadiny ta tam to mas :-))) aj esox je dobry... :lol:
kura11
 

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod rybopet » Sob Máj 28, 2011 8:57 pm

Jáááj, tak sme už doma.Bolo very fasa,aj ked ja som mal čistú nulu.Dosť som sa nasmial z kadečoho.Jazero celkom veľké aj s ostrovom,poriadok,vykosená tráva,altánky,lavičky.Chytili sa pekné šťuky,nejaký zubáč aj ostriež,sumec nakoniec nebol. Vyhral to zase Svorada zo Sp.N.Vsi,čo chodí len na guľášovky.Vyžreboval si miesto,kde aj podľa domácich sú šťuky a potom na druhom žrebovaní si VYŽREBOVAL TO ISTÉ MIESTO!Najhoršie fleky boli na ostrove,samozrejme som si to vyžreboval.Sixo mal tri ryby,Béla, jednu a druhú peknú mu odrbal domáci,ked mu ju chcel podobrať.Nikdy si nenechajte podoberať rybu niekým iným!Miro mal ostrieža,potom parádnu 80 ku,ale tá mu zdrhla rovno z podberáka.Abysovi zdrhli dve,potom zapriahol mega rybu, z ktorej sa vyklul nebodovaný kaporka.Ale zážitok som z toho mal aj ja.Multík aj krátka udička dostali zabrať.Dejvi plesky regulérne za hubu/nebodovaný/ a ostriež.Eko najviac zabodoval u domácich tým ,že ustál nenormálne množstvo pijatiky/aj to sa cení/.Guľaš fajný,Capa Negro tiež,na záver neskutočné blesky a búrka. A my na člnoch ako ideálne ciele z ostrova.Žrádlo u Franka na jedničku. Našťastie nie sme vodiví.Doma sme zistili,že Bélovi chýba vrchný diel z Catani,tak volal Čudejkovi.Ten povedal,že Sixo vyhral 2. miesto. Gratulácia!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod rybopet » Uto Jún 28, 2011 8:37 pm

Tento víkend je 1.kolo 2.ligy prívlače na pstruhovom Hornáde od Sopotnice hore.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod kura11 » Pia Júl 01, 2011 9:42 pm

Tak trat je od cestneho mosta nad sopotnicou po cestny most v malej lodine... tam kde nie je trat je mozny lov pre navstevníkov hornadu... cize nad velkou lodinou a pod sopotnicou... len tak pre info... mozna to dakomu pomoze... :idea:
kura11
 

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod IG0R » Sob Júl 02, 2011 9:50 am

diky, minule ked boli muskarske preteky, od sopotnice hore, tak som isiel zachytat do kysaku a prisiel za mnou jeden rybar ze si nie je isty ci koli pretekom sa moze chytat, tak sme volali zastupcovi porybneho (porybny nezdvihal) a on povedal ze cely hornad je koli pretekom uzavrety :roll:
IG0R
 

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod martino5 » Sob Júl 02, 2011 3:52 pm

..nie som pstruhar ,ale v oznamoch bolo niečo pisane ;)
http://srz-ke.netkosice.sk/oznamy.php?strana_db=1
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod rybopet » Uto Júl 05, 2011 8:53 pm

Po sobote 1.,po nedeli 3.miesto. Výborne!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod rybopet » Str Júl 06, 2011 9:51 pm

Prevažne sa chytali od 10 do 15 cm, ale nemerali sa ,lebo bodovanie bolo ryba bod a hned sa odháčkali z bezprotihrotov.Chytili sa ale aj mierové,nejaké duháky, nejaké mreny. My chytáme na 000 alebo 00 s minitrojháčikom, Vaškovky, Vojáčkovky,Mepsky,a posledne od Bieneka, čo mal aj na výstave v KE.Bohužiaľ, pretekárska prívlač je o malých rybách, ak sa nesúťaží na vysadených duhákoch.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Prívlačové preteky 2011

Poslaťod hlava » Štv Júl 07, 2011 12:05 pm

Ale chytili sa aj mierove potocaky...
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová činnosť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron