3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Športová činnosť, preteky a výsledky reprezentantov MsO SRZ Košice.

3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Ned Sep 28, 2008 9:40 pm

V sobotu 4.10. sa uskutoční plánovaný tréning v jalčekovaní v Prešove na Toryse.Zároveň je vyhlásená prémia 500 Eur za jalčeka,ktorý bude menší ako 20 mm a dalších 500 Eur za prekročenie 200 ks chytených jalčekov za 55 minút,čo je vlastne jedno kolo.Kto si netrúfa,nech ani nejde!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Uto Sep 30, 2008 8:23 pm

Keby ste netušili,musím uviesť na správnu mieru,že EUR znamená,elementárna ukrajinská renta.Nie je to Euro!!!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Sob Okt 04, 2008 7:01 pm

trening sa vydaril,stop,voda bola mútna,stop,plná bordelu,stop,chytať sa nedalo,stop,šli sme na Sekčov,stop,zmokli sme jak kury,stop,stúpil som si na moju mikrolight udicu,stop,bolo počuť krásny praskavý zvuk,stop,jalci sa pochytali,stop,spoločný obed chutil-nechutil,stop,partia super,stop
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Pia Okt 10, 2008 9:08 pm

Hurááááááááááááá,U Stefiho mi Pali opravil moju ULCosmics-u :P :P :P :) :P :)
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Ned Okt 12, 2008 10:22 pm

Dnes sme si s Hlavom dali Torysu mimo trať.Pretek bude pôrod,voda je už studená,bolo zatiahnuto a chladno,žiadne slnko,voda prizračná,ryby ktovie kde.Rotačky sme mohli zahodiť,tretia vymenená nástraha konečne priviedla nejaké jalčeky,bol to mikrowobík.Dokopy sme nakoniec presvedčili 9 rýb od 20 do 30 cm.Na piatok hlásia ochladenie!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod pace » Pon Okt 20, 2008 7:17 pm

Pocuvaj Davido prave mi volal kapitan ze si opat bral cenu.Pomaly si budes moct otvorit obchod.Gratulujem k dvom jednotkam v sektore , vidim ze si sa odo mna uz nieco naucil.)))))))))))))
pace
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 7:35 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod Kolac » Str Okt 22, 2008 6:25 pm

iha tak vidim ze sa dari vam ..., len tak daaal, gratulujem ...
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Str Okt 22, 2008 9:15 pm

Tento pretek bol vydarený,aj relatívne, pre naše družstvo úspešný.Skončili sme zatiaľ najlepšie v historii prívlačovej ligy,na konečnom 5.mieste.Aj ked bola poriadna kosa,hlavne v sobotu,rybky boli zalezené,každý úlovok bol vydretý.Výborne chytal DrDavid,ktorý úplne exceloval umiestneniami 1.,6.,1. s jalčekmi a jalcami a cenou za najviac milimetrov ulovenej ryby/spinning Robinson 0-10g/,Hlava solidne zachytal v sobotu,v nedeľu mal smolu na sektory aj spadnuté ryby,Rybarkunga oceňujem,že prišiel,aj ked bol chorý ako "pes",v nedeľu ho nahradil Mirec s pekným 4.miestom s tromi rybami,ja som v sobotu "zhorel jak fakľa",t.j. nula úlovkov,ale v nedeľu som zmenil taktiku i stratégiu lovu,prestal som jalčekovať,dal som hlbokopotápivý wobík a neskôr nymfu a ráčika.Dve mreny a podustva vyniesli 1.miesto a poobede tri mreny asi tiež,hoci v tom trochu zmatku na konci sme to presne nezistili.V podstate to nie je dôležité,lebo tu sa bojuje za družstvo,ako družstvo sme dosiahli solídne umiestnenie. Aj atmosféra pretekov a starostlivosť bola na úrovni.Pridte niekedy,tí,čo to tu čítate,pozrieť,ak to bude niekde nablízku.veľa sa dá naučiť.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod rybopet » Ned Aug 02, 2009 8:53 pm

Takže tento rok opäť liga na Toryse.Bude posledný víkend v auguste.Takže horsa do tréningu.Predbežne najbližšiu nedelu doobedu.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 3.kolo prívlačovej ligy na Toryse

Poslaťod dr.david » Ned Aug 02, 2009 10:41 pm

bol som cez tyzden, voda jemne kalna, jalce moc na rotacky moc nebrali, zarastene brehy, prisiel som o 4 mepsky a nasrdeny po hodine a asi 6-7 rybach isiel domov.
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Ďalší

Späť na Športová činnosť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron