Yo-Zuri Cup

Športová činnosť, preteky a výsledky reprezentantov MsO SRZ Košice.

Yo-Zuri Cup

Poslaťod rybopet » Str Aug 20, 2008 10:07 pm

V Komárne je vybavené ubytovanie v turistickej ubytovni Yacht klubu 500m od miesta preteku/200Sk noc/.Propozície si každý stiahnite z klubu prívlače.Dnes som telefonicky hovoril s predsedom Mso Komarno,sme všetci srdečne vítaní,že v piatok,ked prídeme,máme sa ozvať´.Odchod v piatok ráno,aby sme ešte večer potrénovali,bud na trati,kedže je to gulášovka,tak sa môže,alebo na Dunaji.Predseda mi hovoril,že idú 10 kilové zubáče a že vraj jeseteri na rotačku,také 5 kilové!Máme sa načo tešiť!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod arsen8 » Štv Aug 21, 2008 2:30 pm

:D a 15 kilové šťuky si zabudol napísať . :lol:
arsen8
..
..
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 7:45 am

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod walther » Štv Aug 21, 2008 5:39 pm

Rybopet,
nafilmuj alebo aspoň sfotografuj čo i len jedného 10 kg zubáča nech závidím tým na Hornom Maďarsku a Dolnom Slovensku. Hoď tu fotku urobenú hoci mobilom. Reči sa hovoria a chlieb ma presvedčí. Jedného, čo chytá 10 kg zubáčov a iné obludy už priatelia rybári vyzývajú strašne dlho na webe RRR, ale stratil sa. :D
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod joysi » Štv Aug 21, 2008 9:36 pm

Uz sa tesim. Peto len pre istotu sa spytam . Mam vybavenu cestu, ubytko a prihlasenie do sutazi ?
To len pre istotu. :D

Dakujem
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod rybopet » Pia Aug 22, 2008 5:46 pm

Joy-a vybavil som ti ešte fajočku u miestnej madarky,6 kilového zubáča,ovievača vzduchom,odháňača komárov,notbook,satelit,navigáciu,najmäkší toaletný papier,aký v Komárne majú.Budeš mať aj osobného nosiča batožiny a udíc s nástrahami.Dobrééééééééé,niéééééééé?????????????????
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod joysi » Pia Aug 22, 2008 11:33 pm

Peto. Preco len 6 kiloveho ? Ja som pocul ze su tam aj 10 kilove... :D
Nechcel som Ti volat na mobil, bo furt ked volam ta volam nevhod.
Ale dakujem. Staci mi ak nebudem posledny ... ;)
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod rybopet » Ned Aug 24, 2008 9:02 pm

Joy-Kludne volaj,bud Ťa zruším a potom zavolám späť,ale ked dvihnem,tak hovor akceptujem.Takže je to zdanie!10 kilov je len pre kapitána!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod rybopet » Ned Aug 24, 2008 9:06 pm

Arsen a Walter-mojou doménou sú len veľké ryby,poriadne veľké,obrovské,bojovné a ťažko ,po vyčerpávajúcom boji, zdolateľné,všetko trofejné kusy.Ale prečo vy všetkému hned uveríte??????????????????????? :lol: :lol: :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod arsen8 » Štv Aug 28, 2008 10:46 am

walther píše:Rybopet,
nafilmuj alebo aspoň sfotografuj čo i len jedného 10 kg zubáča nech závidím tým na Hornom Maďarsku a Dolnom Slovensku. Hoď tu fotku urobenú hoci mobilom. Reči sa hovoria a chlieb ma presvedčí. Jedného, čo chytá 10 kg zubáčov a iné obludy už priatelia rybári vyzývajú strašne dlho na webe RRR, ale stratil sa. :D



nj vodopeto mal silné reči a teraz ... :lol: bduem si ho doberať a tom fore dokým nebudu foto alebo nenapíše že to boli len keci , :!: ;)
arsen8
..
..
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 7:45 am

Re: Yo-Zuri Cup

Poslaťod Jonny301 » Štv Aug 28, 2008 3:45 pm

a vy čo si myslíte, že my, čo chytáme veľké rybyská tak so sebou nbosíme foťák??vy neviete že kaonáhle ryby zacítia foťák na brehu tak berú už len tie malé a veľké na to kašlú???keby ste chytali veľké aj vy, viete to....a keďže prkatizujeme chyť a pusť, nemôžeme ich ani doma odfotiť....chápete????
Jonny301
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 9:41 pm
Bydlisko: terasa, košice

Ďalší

Späť na Športová činnosť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron