Liga v Kežmarku

Športová činnosť, preteky a výsledky reprezentantov MsO SRZ Košice.

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod kura11 » Str Jún 03, 2009 4:08 pm

No zasa chcije a riadne, dufam ze budete mat dobry poprad , skoda ze teraz pred pretekmi stale prsi mohlo to byt dost zaujimave, no teraz to bude extra tazke... tak polamte palice!!!
kura11
 

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod dr.david » Str Jún 03, 2009 11:32 pm

poprad je cisty, dnes som bol v PP
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod Thommaso » Štv Jún 04, 2009 1:48 pm

david tak dufam ze aj tak ostane, neprial by som vam aby ste chytali na stojaku... ;)
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod rybopet » Ned Jún 07, 2009 10:01 pm

Pred pretekmi by som 3. miesto bral,ale po dnešku,ked včera sme boli na 1./!!!/mieste,som trocha na rozpakoch.Včera na rieke to bol jeden fantastický pretek:David 10 rýb,jednotka v sektore,Mirec 11 rýb,2.5 v sektore,Hlava 7 rýb štvorka,ja 5 rýb tiež štvorka.Výsledok 11,5b =1.miesto,ked druhý celok,KNM mali súčet umiestnení 18,5.Fantázia!Dnes ale po nočnej krutej burke sa Poprad totálne zakalil,tak sa šlo na rybníček.Tam sme prepadli.Nikto z nás nechytil rybu.Dal sa chytiť sem-tam duhák a kapríky.Ale bolo to o veľkom šťastí,lebo núl bolo do bludu.A ten pretek bol až by som povedal neregulárny.Na 100m hrádzi len dva sektory so 7 metrovými štandmi,no...Ale Kežmerčania sa snažili!A Poprad je super rieka !Ked začali lipne kružkovať,vrela voda.A ulakomili sa aj na rotačky.Čaká nás Hron!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod dr.david » Pon Jún 08, 2009 9:47 am

caf peto, nemyslim, ze by sa pretek blizil nejakym sposobom k neregulerosti, proste zmenili sa podmienky a operativne sa hladalo to najlepsie riesenie a vybralo sa toto. to, ze my sme neboli schopni sa im prisposobit, to je uz ina vec. proste to na tych stojakoch nevieme. aj ivanv aj senier ukazali, ze ked to vies, tak ta taka zmena nevykolaji a zachytas aj na tecucej pstruhy aj na stojaku kapre. skor nas mrzi, ze sme prisli o vyborne umiestnenie(aj ked 3. miesto je, myslim furt nad ocakavania). pretek ukazal, kde mame slabiny a na to prve miesto proste sme este nedorastli. neboj, potrenujeme a bude.
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod kura11 » Pon Jún 08, 2009 10:09 am

No ale rybka som videl trenovat na bukovci a slo mu to jedna radost :-))
kura11
 

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod hlava » Pon Jún 08, 2009 11:27 am

ratali sme ze petove treningy na bukaci daju aspon jednu jednicku akoze pstruhovej vode (ak by tam mali stuky tak je to stukovy raj) bohuzial nestalo sa moje gramblave ruky nevytiahli rybu ktoru som mal na palici a mohli sme byt druhy, David a Miro niesu kaprary ukazalo sa to proste su to privlaciary takze ak vidite rybarov privlacovat a chytat kapre budete vediet, ze sme to my... ja :shock: david :mrgreen: peto :?: miro :(
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod dr.david » Pon Jún 08, 2009 11:29 am

kura: no vidis, ja som ho videl pretekat na rybniku a neslo mu to vobec, cha, cha.
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod hlava » Pon Jún 08, 2009 11:32 am

inac poprad v kezmarku je plny ryb malych velkych nadherna rybacka, ak budete mat niekto cestu oklolo skuste.
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Liga v Kežmarku

Poslaťod kura11 » Pon Jún 08, 2009 11:43 am

Hlava, uz sa chystam kazdu chvilu ale furt do toho zaserie pocasie, uz prestavam verit ze vobec sa na ten poprad dostanem... :-((( chcel som ist teraz niekedy stvrtok, piatok ale tecie 30 kubikov v chmelnici, tak zasa len tu okolie ma caka aj to ak spojazdnim moj srotak..
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová činnosť

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron