Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Návrhy na zmenu a diskusia o rybárskom zákone, vyhláške a miestnom poriadku.

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod IG0R » Str Nov 30, 2011 2:03 pm

suhlasim s chyt a zmraz.
IG0R
 

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod kura11 » Str Nov 30, 2011 7:30 pm

... Cronicle nic v zlom ale taky ohnik a opekacka patri k rybacke... toto je blbost co navrhujes... ine je to pouzivat ako zdroj osvetlenia ale ine zasa ked si clovek chce uvarit gulasik s partiou, spekacky a pod. jednoducho to k stanovacke patri a nevidim dovod toto zakazovat... bordel po bordelaroch bude aj tak... a zasa ked som chodil kaprovat tak sme vela odpadkov aj z okolia popalili prave na ohni a miesto bolo aspon od sackov a pet flias ciste...
kura11
 

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod kura11 » Str Nov 30, 2011 7:44 pm

... nie necham ho pri vode... pridem na flek, vsade sacky, flasky tak to znesiem na jednu kopu a vecer po opekacke sa to spali, nevidim na tom vobec nic zle... samozrejme sklo a plechovky do ohna nehadzem... co myslis ze spalovna robi?? to iste ibaze v ovela vecsom mnozstve... ty si ale proti vsetkemu... treba zakazat chodit k vode a hotovo, problem vyrieseny...
kura11
 

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod stewik » Str Nov 30, 2011 7:49 pm

Ohník pri vode super vec, večer zahreje a cez leto komáre kusa odplaší a ešte keď je k tomu čerstvá rybka v alobale :)
Chyť, urob fotku a pusti, aby bolo čo fotiť aj nabudúce.
http://stewik.mrk.cz/
Obrázok užívateľa
stewik
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 293
Registrovaný: Pon Máj 31, 2010 11:08 pm

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod kura11 » Str Nov 30, 2011 7:58 pm

No najdu sa aj taky co tam nahadzu aj flase aj plechovky bohuzial ale zakazovat ohnik je scestne a skor blud!
kura11
 

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod kura11 » Str Nov 30, 2011 8:01 pm

Doma nezbieram po cudzich a co si k vode ja donesiem to aj odnesiem... neraz sme po cudzich bordel z okolia co sa dal spalili a co sa nedal pribalili k nasmu... neviem o co ti ide... pises somariny nic v zlom..
kura11
 

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod blinker » Str Nov 30, 2011 9:04 pm

No tak to by som sa zasmial ak by bolo rybarskym zvazom zakazane zakladat ohen :D Ja ako rybar by som si ohen zalozit nemohol a ked bude vedla partia nerybarov stanovat, tak oni mozu lebo nie su rybari? Oni nerobia bordel? Inac je povinnost mat ciste lovne miesto, cize je jedno ci tam ohnisko je alebo nie. Ja po sebe skodlivy odpad nosim, potom mi sice trochu smrdi auto, ale to sa da prezit.
blinker
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:02 am

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod kura11 » Str Nov 30, 2011 10:25 pm

No co slo spalit tak sme spalili preco nie, co nie tak sme si pribalili ku nasmu bordelu a slo to do kontajnera, ale bolo toho ovela menej ako keby som mal vlacit vsetky tie pet flase z okolia, na to by jedno auto veru nestacilo... fakt neviem o co ti ide... niektore tvoje prispevky su take bludy do vetra a my tupci ti na ne reagujeme... sorry... viac k tomu nemam a uz sa ku blbostiam ako ohen a jeho zakaz nebudem vyjadrovat...
kura11
 

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod altero » Štv Dec 01, 2011 10:32 am

boze chran aby sa takychto napadov ako zakaz ohna chytil niekto kompetentny, kym to je len napad "neskodneho" cronicle-ho, tak sa to este ako-tak da zvladnut...

veci riesime tak ako kura, co sa da spalit sa spali, co sa neda, berie sa domov...
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: Diskusia k Návrhom na zmeny v Rybárskom zákone a vyhláške

Poslaťod sbiro » Štv Dec 01, 2011 2:51 pm

http://www.chytej.cz/clanky/1109/rybars ... -na-lipne/

...je to zaujímavý článok...aj tá 20 cm nástrahová rybka.
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rybársky poriadok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron