Povolenie

Návrhy na zmenu a diskusia o rybárskom zákone, vyhláške a miestnom poriadku.

Re: Povolenie

Poslaťod hlava » Ned Máj 15, 2011 11:07 pm

dominik18: kde mas listok kupeny tam nech ti daju to "ako ked si kupis nove auto a povedia ti ale motor si zozen" :o :o :o
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Povolenie

Poslaťod Thommaso » Štv Máj 19, 2011 8:25 am

Hlava! Ryb listok vydava miestny urad a tam rybarsku knizku kde sa zapisuju ryby nevydavaju! Nezavadzaj! Musi ist na rybarsky zvaz a tam si tu rybarsku knizku kde sa zapisuju ryby popytat...
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Povolenie

Poslaťod martino5 » Štv Máj 19, 2011 12:55 pm

dominik18 píše:dobry den chcem sa vas opitat potrebujem rybarsku knizku kde sa zapisuju ulovky ryb ja som z cadce a v cadci ju uz nemaju a potrebujem ju zohnat vedeli bi ste mi niekto poradit kde ju zozeniem aj za priplatok?


Thommaso ;) prečitaj ešte raz ,na čo sa pytal dominik18..Hlava mu dobre odpovedal ,že "Prehlad o ulovkoch" mu vydaju na zvaze kde je evidovany resp. dostal "člensky preukaz" ...Inač nechapem ,akože v Čadci už nemaju na zvaze "Prehlad o ulovkoch" :?: :?: :?: tak to je riadna somarina si myslim ,skor si myslim ,že bude pes zakopany niekde inde ;)
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Povolenie

Poslaťod Thommaso » Štv Máj 19, 2011 4:47 pm

No ak ma zrak neklame, Hlava napisal ze kde ma listok kupeny, tam mu to mali dat. Nic o zvaze tam nie je a listok sa kupuje na miestnom urade. Tam bohuzial, knizku kde sa zapisuju ryby, nemaju....takze za svojim tvrdenim si stojim a myslim ze ho aj pred samotnou Hlavou dokazem obhajit! :lol:
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Povolenie

Poslaťod rybopet » Uto Máj 24, 2011 7:23 am

A teraz úplne správne,ako to má byť.Podľa teraz platných predpisov,tá knižočka, do ktorej sa zapisujú úlovky je cenina,povolenka s nalepeným kolkom. Dá sa kúpiť len jedna a po splnení limitu 50 rýb /Ka,Zu,Šť,Lie,Su/ sa dá zákupiť dalšia na jedno meno.Ak ju niekto stratí, musí si znova zakúpiť knižočku alias povolenku v plnej výške ceny.Je možné,že v Čadci, či Bytči už organizácia vypredala všetky pre ňu dostzupné povolenky. Vtedy sa náš dotazovateľ musí odhlásiť z danej MO a prihlásiť sa do MO Žiliny,alebo Košice, alebo hocikde inde, kde povolenky,alias knižočky na zapisovanie úlovkov, majú a kde si zaplatí členské,knižočku,urobí brigádu a chytá ryby tam,kde mu to knižočka povoľuje.Fuj,som sa vyčerpal. :?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Predchádzajúci

Späť na Rybársky poriadok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron