Najväčší úlovok!

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Najväčší úlovok!

Poslaťod IG0R » Štv Jan 26, 2012 12:00 pm

Ja neviem, nepoznam lovca, ani ten konkretny pripad, ale nie zriedka sa stava ze lovec si mysli ze ma kapitalneho pstruha a pritom to je hlavatka.

CO by si povedal na tuto rybu>? Pstruh ci hlavatka?

Obrázok
IG0R
 

Re: Najväčší úlovok!

Poslaťod skywalker » Štv Jan 26, 2012 1:30 pm

IG0R píše:Ja neviem, nepoznam lovca, ani ten konkretny pripad, ale nie zriedka sa stava ze lovec si mysli ze ma kapitalneho pstruha a pritom to je hlavatka.

CO by si povedal na tuto rybu>? Pstruh ci hlavatka?

Obrázok

jasna hlavatka, bez debaty, aspon ze ju pustil( aspon to tvrdi)
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Najväčší úlovok!

Poslaťod jozkoish » Štv Jan 26, 2012 4:00 pm

Na obrázku čo vidím, jasne že je to Hlavátka. Rybár si to nemusel pomýliť, mohlo to byť aj chýba tlače. Ale ten pstruh 6,15kg, 92cm je to 100% potočák. No a to ten 8 kilovy to neviem. Keď som ťa ozval hospodárovi, a tvrdil že je to potočák. No neviem či ho videl?.
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Re: Najväčší úlovok!

Poslaťod bobo » Uto Apr 03, 2012 10:08 pm

jozkoish píše:Na obrázku čo vidím, jasne že je to Hlavátka. Rybár si to nemusel pomýliť, mohlo to byť aj chýba tlače. Ale ten pstruh 6,15kg, 92cm je to 100% potočák. No a to ten 8 kilovy to neviem. Keď som ťa ozval hospodárovi, a tvrdil že je to potočák. No neviem či ho videl?.

No na vyrovnavacke boli stale velke potocaky pri Ruzinku. Tam ked to bola nepstruhovka sa sem tam chytil potocak do 60. Takze nejaky spalaveny z vyrovnavacky co sa zivy rybkami tam mohol byt.
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Predchádzajúci

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron