Náš lov

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Náš lov!

Poslaťod Boris » Štv Máj 15, 2008 4:00 pm

Tak to ste na omyle páni...
Obrázok užívateľa
Boris
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:51 am

Re: Náš lov!

Poslaťod Kolac » Sob Máj 17, 2008 9:44 pm

Dneska hornad doobedu 2 potocaci 30cm +-, jeden spadnuty a par nedobratich zaberov, pekny oddych, obehal som po miestach mi neznamich, a bol som milo prekvapeni 8-) a samozrejme ryby vratene vode ;)
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Náš lov!

Poslaťod Thommaso » Pon Máj 19, 2008 9:30 am

cez vikend na p hornade, nejake pp, pd a si, jeden lipnik ako prst.... naj pp mal 38, nejake vacsie duhaky spadli...perfektna rybacka
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod rybopet » Pon Máj 19, 2008 9:20 pm

Thom-určite si chytal na prešívané čereble!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod Thommaso » Uto Máj 20, 2008 9:41 am

Na hlisty Rybopet, na hlisty.. :mrgreen:
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod joysi » Pia Máj 23, 2008 11:22 pm

Rybopet: nikto nič nechytil?,to ste my pekní rybári!
------------------------------------------------------------

No Peto , to sa ma tak. Vcera s Kolacom na Hornade, ukazovli sa nam pekne ryby ale na nic nechceli skocit. Len nejaky ostriezik, mini sivon a 1 mini PP. A to sme uz skusali vsetko. Ja som bol uz taky zufaly ze som na hacik napichol zltu gumenu dazdovku .
To sme boli doobedu. Ale vecer som dostal echo ze na VVN idu perfektne duhaky, ze nieje problem aj 15 chytit. Ale to asi niekto prehanal alebo ja neviem chytat.
Takze dnes skoro rano som sa zas vybral, najprv hodinka Hornad, 0 bodov. Ale ryby som samozrejme videl milion, ale sa mi normalne chodia vysmievat a maju zo mna prcu. To som skusal uz 0.5 gr. hlavicku a 5mm chvostik z twistra bo marmysku som nemal a 0,12 ci 0,14 silonik .
Potom vyrovnavacka, asi 5 hodin, skusal som aj to nechutne sbiro a za nim nastrahy od vymyslu sveta, ale ani tuk.
Potom som sa snazil hrat aspon pri pilieri mostu s ostriezmi, ak bolo nieco na hlavicke tak to nechceli, este tak paternoster a mini hacik a na nom nova zlta nastraha, ta asi 5 som dostal, naj asi tak 20 cm.
Mozno je to aj v tom ze neskusam voblery...
Tak zatial vsetko .



p.s. Skoda ze je rubrika "moj lov" rozdelena na kapr/pstr. vody, je to takto dost neprehladne, predtym to bolo lepsie a este chyba hlavna tema rozne alebo vseobecne... No ale sa to uz urgovalo ...
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Náš lov!

Poslaťod hlava » Sob Máj 24, 2008 12:39 pm

skus perie alebo smacka a pomaly tahat
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod joysi » Sob Máj 24, 2008 3:49 pm

Hlava: rozne hausre a streamre som skusal. A smacky najviac. Pomaly, to mam tahat na dne v bahne ? SKusal som vsetky mozne farby, lahke/tazke hlavicky, tahanie v stlpci, poskakovanie po dne ... Musim to zas obkukat :D
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Náš lov!

Poslaťod brandys » Ned Máj 25, 2008 4:23 pm

Ahojte, dnes na pstruhovom vláčka od 620 do 850, jeden statný sivoň a dva jedlé potočáky. Všetci plávu ďalej :P Skúšal som aj múšky, dosť som sa s tým zabával, videl som nádherne pstruhy skákať vysoko, no nepodarilo sa mi ich čapnúť. Voda úplne nízka a čistá.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod pace » Ned Máj 25, 2008 6:42 pm

Dnes konecne zabrala muskarka. na sucho 4 potocaky,duhak a sivon a jeden duhak na nymfu.zdvihol sa mi 2krat lipen cca 40cm ale ani raz som ho nezasekol.
pace
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 7:35 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron