Náš lov

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Náš lov!

Poslaťod maro » Uto Aug 24, 2010 4:50 pm

Zdravím vospolok. V piatok som sa prešiel okolo môjho obľúbeného Hornádu na Spiši. Síce som chytil hovno, bo bola popovodňová vysoká kalná voda, ale na brehu som mal krááásny záber od prekrásnej vypasenej samičky križiaka pásavého (argiope bruennichi). Keď som jej položil mušku do siete a potriasol ňou, nekompromisne zaútočila a pekne ju trochu ovinula. :-) Škoda že som nemal foťák pri sebe, bola to akcia bez chyby. Muchu som sfotil až doma, v piatok bola ešte krajšia. No hold ... viažem proste skvelé muchy, keď ich aj odborníci, ako bez pochyby pavúky sú, považujú za jedlé ... :D Muška je na 14ke háčiku, dvojka tungsten, nadväzec 14ka fluorkarbon, pavúčica bola tak 3x väčšia.

Obrázok
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Náš lov!

Poslaťod kura11 » Uto Aug 24, 2010 7:05 pm

No treba viazat na ryby ne na pavuky... Hlavove muchy by asi pavuk nezral ale ryby saleju!!!
kura11
 

Re: Náš lov!

Poslaťod rybopet » Uto Aug 24, 2010 9:55 pm

Maro-tak to bol nápad za všetky drobné,umelá mucha v pavučine-dobrééééééééé! :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod pace » Str Aug 25, 2010 3:38 pm

kura11: Janci ta Marosova mucha na Revucej to bol snad hlodavec:)
pace
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 7:35 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod maro » Štv Aug 26, 2010 8:51 am

pace> Potom by si sa mal inšpirovať Marošovým výtvorom a naviazať nejaké suché sysle a kapybary do Mongolska ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Náš lov!

Poslaťod maro » Štv Aug 26, 2010 8:55 am

kura11> Keby išla v Hornáde normálna voda, tak ten úsek s pavúkmi prejdem po vode a vyberám lipňa za lipňom. Takto bol pavúčik pekné spestrenie popri jalčekoch, hrúzikoch a ploskách, čo mi išli pri chytaní z brehu.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Náš lov!

Poslaťod hlava » Štv Aug 26, 2010 9:08 am

ked sa mi nik nepozera do oci je tu kazdy frajer. A viazete iba mikroprdky a ryba chce zrat tak vezme moje.
PS: maro po roku doma robil poriadok prebehol muchou kuty v byte a zavadza ze pavuk ???? hahaha
PS:PS: keeper hooky mam takze bolo by to trapne vytahovat.... vytahovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod maro » Štv Aug 26, 2010 10:02 am

hlava> Povedz mi to z očí do očí, abo z hlavy do hlavy, ak máš na to odvahu, ty viazac hlodavcov!!! :x
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Náš lov!

Poslaťod hlava » Štv Aug 26, 2010 12:20 pm

strach a peniaze som nikdy nemal, kludne v nedelu na hornade vytiahnem zapavucinovanu muskarku a z ocu do ocu si to mozme vyjasnit ;) :o :o :shock: :lol: :mrgreen:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Náš lov!

Poslaťod maro » Štv Aug 26, 2010 2:00 pm

Nooo ... si hustý, keď vieš, že cez víkend máme ligu na Turci v Martine ... alibista ... :D :lol:
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron