4-0760-4-1 Ida č.2

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: IDA č. 2

Poslaťod s0krates » Ned Aug 07, 2011 9:20 pm

...tento revír výrazne chátra.
Pred pár rokmi tu nebol problém pstruhy nachytať, ale tento revír bol vysakovaný pytliakmi a podľa mojích info... navyše toho roku aj vytrávený močovkou, alebo žumpou. Rybu z tohoto revíru by som si radšej nezobral. Malá Ida nemá to "počerné obyvateľstvo", ale hádže, alebo vypúšťa do vody a k vode rovnaké, alebo ešte horšie svinstvo. + prirátaj zahradkárov a tzv. výletníkov + firmy ktoré likvidujú nejaký svoj odpad. (napr. ampulky a injekčné striekačky 5 km od nemocnice v pri lese Dúbrava nie je problém vidieť.)
V Šaci okolo vody je to rovnaké a najviac to je vidno poniže mosta pri Buzinke smerom na "bulgareň" tj. na Veľkú Idu. Už som tam videl aj zdochnutú kozu.
Nádej na nápravu nevidím. Jedine, že by občas prichyteného vinníka rovno zastrelili. To by sa potom už tí ľudia uvedomili...asi tak nejak.
s0krates
 

Re: 4-0760-4-1 Ida č.2

Poslaťod Domčo » Pia Sep 23, 2011 7:48 pm

Som prekvapeny bol som asi pred troma dnami v Malej Ide na ryby a chytil som 35cm pstruha potočneho a plno malych pp . S tymto revirom som spokojny. Sice v dolnej casti Male Idy je dost odpadkov ale smerom na Bukovec je krasne ciste prostredie aj cista voda. Tochto pstruha pp som chytil na gumenu rybku. Ale vydel som tu aj asi 3vydry a to je zle.
Domčo
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Sep 23, 2011 7:41 pm

Re: 4-0760-4-1 Ida č.2

Poslaťod Domčo » Ned Sep 25, 2011 12:30 pm

Ta skus este raz prist daj bud blinker jednotku rapalku alepo tvister a uvidis ze sa zadary
Naposledy upravil Domčo dňa Pia Okt 07, 2011 7:10 pm, celkovo upravené 1
Domčo
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Sep 23, 2011 7:41 pm


Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron