HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Poslaťod hradzni » Ned Apr 24, 2011 8:46 am

Aké máte skúsenosti, bol niekto na tomto revíri v minulosti v sučasnosti
hradzni
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Sep 19, 2010 9:46 pm

Re: HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Poslaťod Johnmann » Uto Apr 03, 2012 7:54 pm

Nemám, len ako turista po reťazoch somsa tamdial stveral i minulého roku :D, ale sú tam krásne záktuia myslím, že je to Hornád č. 5c začinajúci pri Betlanovciach a končiac až po Smižanskú Mašu kde sa už začína Hornád č 5 b a to je už revír chyť a pusť. Po celkom tomto toku sú krásne zákutia množstvo meandrov, skál, roklín, s polarami bolo vydno miestami krásne potočáky ale čo z nich ked palica ostala doma :( Každopádne vyzbrojený broďakmi a sú miesta kde ani nimi neprejdeš takže fasa obuv nech to zmakneš preliezť i cez retaze, moze si myslimto tam byt veeeeelmi zaujimavee ;) ak by si mal chut tam zabehnut daj vediet rad sa pridam ..urcite sa tam chystam niekedy koncom máaja ked uz nebude taky napor na vodu a turistov tiez bude este pomenej ...;)
Johnmann
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Apr 03, 2012 11:59 am

Re: HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Poslaťod bobo » Uto Apr 03, 2012 10:02 pm

je tam po ko... vydier. Sem tam maly potocak a lipen a vidno velke jalcaky
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Poslaťod kura11 » Uto Apr 03, 2012 10:12 pm

Min rok sme boli raz... ozaj priroda raj.. voda nadherna ale ryb velmi malo az skoro ziadne... :( ale tusim sten tu pisal ze ich chytal a celkom dobre, tak neviem...
kura11
 

Re: HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Poslaťod IG0R » Str Apr 04, 2012 8:09 am

bobo píše:je tam po ko... vydier. Sem tam maly potocak a lipen a vidno velke jalcaky

treba zmenit musku a preorientovat sa na vydry :lol:
IG0R
 

Re: HORNÁD Pstruhový revír v slovenskom raji

Poslaťod Sten » Štv Apr 05, 2012 10:25 am

Zdravim. Nuz je pravda ze som tam parkrat bol minuleho roku a celkom dobre som aj pochytal , akurat je tam velmi vela mensich potocakov . No klasicky najlepsie brali po burke skoro rano a pred zotmenim. No na najnepristupnejsich miestach s lanom :) sa dali aj vacsie kusky. Na dobre pristupnych miestach bola skoro nula bodov. Osobne som tam bol dost dlho na to aby som si vacsie kusky okukol s okuliarmi pocas dna. Ale vsetky plavu dalej :) . Vela stastia a lovu zdar .
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am


Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron