4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Bukovec-pstruhový

Poslaťod pytliak » Uto Júl 12, 2011 8:30 pm

Cronicle píše:
pytliak píše:
Cronicle píše:Rybopet neboj,nebude...Konkurenciu postupne budem odstraňovať ;-)


LEN, ABY ONI NEODSTRANILI TEBA. ;) :lol:


počuj Leo, daj si pohov!



NIC VO ZLOM, ALE Z NIEKYM SI MA PLETIES ;)
pytliak
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Jún 28, 2011 9:55 am

Re: VN Bukovec-pstruhový

Poslaťod hradzni » Str Aug 24, 2011 12:17 am

zakaz vstupu na hradzu plati len pre rekeantov je to neskutocne ako znecistuju hradzu!!!!!!!!!! a hlavne psickari ktory tam vencia psov skuste niekto zobrat silonovu kosacku a kosit na hradzi travu psie vykali budete mat aj za usami vedenie chcelo zakazat vstup celoplosne nakoniec sme presadili aby rybari mali umozneny vstup ako aj potapaci a zahranne zlozky ktore maju vo volnom case chut si zatrenovat zahranu zivotov
hradzni
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Sep 19, 2010 9:46 pm

Re: VN Bukovec-pstruhový

Poslaťod IG0R » Str Aug 24, 2011 10:34 am

Ja som pocul ze za plaz sa neplati, iba za parkovisko 1e na cely den.
IG0R
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod blinker » Str Aug 24, 2011 7:58 pm

Za vstup na plaz sa neplati, plati sa len za parkovanie, umelohmotne lehatka a drevene lezadla. Ze tam je plot, tak to ma netrapi. Pokial viem tak v zakone bolo, ze majitel je povinny strpiet vykon rybarskeho prava na svojom pozemku. Ale tak isto to bolo na Jazere-plazi a potom tam dali zakaz lovu v urcenom case kvoly rekreantom. Cize podla mna to iste caka aj Bukovec. Hradza vsak ma teraz jednu vyhodu, nahodime si udicu a mozeme sa opalovat kolko len chceme a nebudu nas rusit ziadny rekreanti :D
blinker
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:02 am

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod Martinbati » Pon Aug 29, 2011 7:55 pm

dnes Bukovec asi 2,5 hodinky, jeden jalec nejak okolo 30cm na vobler, velmi potesil (na bukovci som bol 2.krat a celkovo sa privlaci nevenujem)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am


Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod fisherman » Sob Sep 03, 2011 1:19 am

co za ludia vypustaju ryby z akvarka do vod :twisted:
fisherman
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 4:14 am

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod hradzni » Pon Sep 05, 2011 12:17 am

plavec- máš pravdu nikdy nebol problém s rekreantmi ani s chatármi a psičkarov chodilo veľmi málo, ale už sa to zmenilo, rekreant si donesie na cely deň potraviny a pitie a všetko je balené v plastových obaloch a si predstav že tie plastové obali nedokáže odniesť do kontajera. Čo sa týka psičkarov počet sa ich zvíšil aspoň 10násobne, tebe by sa ako páčilo keby prišiel neaky psičkar na tvoj pozemok a venčil tam psa? Vyrazil by si ho len by sa za nim tak prášilo. Predtým sa na hrádzi kosilo horskou kosačkou a normalnou kosou teraz sa to zmenilo kosí sa strunovou kosou takže hovienka maš aj za ušami a to už nehovorím koľko silonu je navynuté na hlave kosy čo vyhodia rybári do trávy. Problém je v ľuďoch, to čo si doniesol a nespotreboval tak si to so sebou odnes a keď si psíčkar tak nos so sebou igelitové vrecúško a pozbieraj za svojím psikom psie hovienka, také je to jednoduché a nebol by žiaden problém. Ešte my povedz, na ktorej hrádzi na slovensku je povolené sa opalovať, loviť ryby? skus to napríklad na ružíne alebo dedinkach, čo ti na to povedia. Koľko metrov od hradze možeš na vyrovnávačke nahadzovať? Keď chodíš na hrádzu určite si si všimol tu veľkú tabuľu pri rampe a aj tie menšie zákazové tabule tie tam už boli dávno dávno pred tým než bolo postavené plažové kúpalisko, tak to nedávaj do suvislosti. A keď sa ti zdá že tých odpadkov tam nie je až tak veľa tak sa pozri na konci hrádze pri pontóne v kriakoch a už sa vyviezol jeden plný kontajner. Čo mysliš kto zaplatil ten kontajner a ešte zaplatí?
hradzni
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Sep 19, 2010 9:46 pm

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod martino5 » Pon Sep 05, 2011 11:08 am

..musim sa zastat Plavca,však čo zle napisal? ..len ma iny nazor na vec ,čo je na tom zle? V prispevku nevidim žiaden naznak nejakeho utočenia ,len normalnu vymenu nazorov,čo je na forach bežne :zaber: ..akurat len tak na okraj ,sorry ,ale v prispevku "Hradzneho" je zopar pravopisnych chyb :ryba:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod hradzni » Pon Sep 05, 2011 10:41 pm

No vidiš to plavec už ani svoje názori nemáme kde napísať. Vieš čo? Ak máš čas, hoci ktorý pondelok do 12 hodiny ma najdeš pod hrádzou a snáď najdeme spoločné riešenie pre všetkých.
hradzni
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Sep 19, 2010 9:46 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron