VN Palcmanská Maša - Dedinky

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod maro » Uto Aug 10, 2010 4:38 pm

Beriem nazad, už som to zistil ... pod revír patrí aj časť Hnilca od ústia do priehrady po cestný most Stratená-Dobšiná, takže po ten most, o ktorom hovorím.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod dr.david » Str Aug 11, 2010 1:50 pm

presne tak, po most. z gum fungovali aj smaky aj nymfy, len casto to beru male prcky, tak je problem zaseknut.
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod maro » Str Aug 11, 2010 3:29 pm

Ďakujem všetkým za info ... :)
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod Thommaso » Str Aug 11, 2010 6:18 pm

Aj mne? Maros - mas u mna navijadlo
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod Laci » Str Dec 28, 2011 3:11 pm

Všimli ste si že kolko stojí celosezónna povolenka na dedinky na budúci rok???

Že 100 evry :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oni sa museli totálne zblázniť....Aj keby som zarábal mesačne 3000 evry ta 100 evry za povolenku na taký smiešny revír nedám ani bohovi.. :lol:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod hlava » Štv Dec 29, 2011 12:53 am

smiesny nieje ale cena je strasna hlavne pre miestnych ked ziju v hladovej doline
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod bobo » Pia Dec 30, 2011 1:58 pm

miestny tam maju miestne vody, ked chcu vytrepat za par supoch dedinky nech si laskavo zaplatia aj za nasadu. Asi Ziline doslo ze asi nie je normalne ze ked zarybnia za 10 a maju prijem za povolenky za 5 a vo vode ziadne ryby asi je niekde chyba.
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod kura11 » Pia Dec 30, 2011 2:24 pm

... v Ziline im to ale mysli, mali by si tiez spocitat aj to ked clovek zaplati 30e miestnu a moze si ponechat tyzdenne 12ks lososovytych ryb tak to jednoducho takto fungirovat nemoze... mozem skantrit 50 ks, pstruhov a lipnov dokopy a k tomu dalsich cca 80ks duhaka... za par E... oni radsej idu cestou zvysovania povoleniek namiesto toho aby upravili raz a navzdy pocty privlastnenych ryb na tuto dnesnu masovu dobu... rada absolutne nie je pruzna, zastarala a vlastne zbytocna... ked ma robit, navrhovat, upravovat pravidla tak aby rybarstvo napredovalo tak tu len upada...
kura11
 

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod kura11 » Pia Dec 30, 2011 3:23 pm

... neboj aspon na pstruhovkach jeden druhemu pozera na prsty, aspon ja si vsimam ked okolo sacikuju kolko kto bere... zatial co som videl tak po 4 roch koncili, jasne ze sa najdu aj taky co ked su sami siroko daleko tak mozna si daco zoberu naviac... ale uz aj to znizenie limitu by pomohlo urcite... nic by som nepovedal ak by ten limit novy bol 50ks vsetkych lososovytych ryb je to prijatelne na cenu povolenky stale velkoryse,ale duhaky tam vobec nezapocitali len lipna a potocaka co je smiesne :-))) a este sa biju do hrude ake super gesto spravili... no fakt super..
kura11
 

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod IG0R » Pia Dec 30, 2011 4:08 pm

Cronicle píše:kura - ak znížia limit privlastnených rýb, stále sa bude brať toľko, koľko sa komu bude chcieť..

to nie je pravda! Ja som tento rok zobral jeden den 3 pstruhy, keby bol limit dva tak samozrejme ze vezmem len dva. Verim ze okrem mna je X poctivych rybarov, ktori by to urobili rovnako. Samozrejme ze na pytliakov neplati ani znizenie limitu, na pytliakov treba rybarsku straz ci policiu. Znizenie limitu je dobry napad ako upravit zakon, ktory je na slovenske pomery zly, lebo legalne si ponechat 12 kusov pstruhov za tyzden je proste zly zakon... O to tu ide. :)
IG0R
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron