VN Palcmanská Maša - Dedinky

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod maro » Pon Aug 09, 2010 4:29 pm

Priatelia, budúcu sobotu budem "nútený" chytať na Dedinkách, zrejme niekde v priestore Stratenskej Píly pri vtoku Hnilca. Mohli by ste mi poradiť, čo na tejto vode použiť za nástrahy? Buď prívlač alebo muškárinu? (muškárinu prioritne) Na dedinkách som chytal naposledy pred cca 10 rokmi, takže je to pre mňa prakticky neznáma voda. Včera som tam videl spústu jalcov pri brehoch, ale žiadna pstružia aktivita, a jediného loviaceho dôcodcu s bublinou. Ďakujem.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod Thommaso » Pon Aug 09, 2010 7:05 pm

Odporucam nechytat, zbytocne zaplatis 10 E za povolenku, je to tam nanic
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod dr.david » Pon Aug 09, 2010 9:29 pm

ked pojdes do vtoku hnilca, na privlac na gumy sa to celkom dalo. nikdy nic velke, ale zabava bola. aj potocaky aj duhaky.
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod kura11 » Pon Aug 09, 2010 10:12 pm

Marosi, zaujimaverjsia by bola slana po dobsinou... ale to mas asi od ruky... vraj rybarov malo a ryb celkom dost... masa mozna tak ostrieziky... or jalce ale aj tie su pekne vychcane...
kura11
 

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod hlava » Uto Aug 10, 2010 5:41 am

maros od chobota dole si dobre aj zafrancuzujes aspon si to myslim naposledy co sme boli kopu potocakov cca 20 - 25 cm lovna miera je tam ale 35 cm potocak a zakaz prikrmovana :o :shock: :o :shock: :o :lol:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod maro » Uto Aug 10, 2010 8:02 am

Vdaka chlapi.

Maroš, myslíš priamo prítok do Maše? Je to tam pekná riečka. Bol som sa pozrieť aj na chovnom Hnilci nad Stratenou a videl som tam zopár PP okolo 30cm ...

David, tie gumky myslíš nymfy alebo smáčiky? Čo bolo účinnejšie?
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod hlava » Uto Aug 10, 2010 8:59 am

vola sa to chobot a ide sa tam ako by si siel na dosinsku ladovu jaskynu ale pred je odbocka dolava skor david by vedel lepsie poradit pred mostom cez hnilec
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod maro » Uto Aug 10, 2010 9:39 am

Kde do ľava? Keď prichádzam do Stratenej od Dobšinej, prejdem popod železničný most, hneď cez cestný most ponad Hnilec a odbočím do prava na Stratenskú Pílu. Tam bola aj tabuľa označujúca lovný revír. Nad Stratenou je už revír chovný. Alebo sa dá chytať aj priamo v Stratenej?
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod hlava » Uto Aug 10, 2010 10:14 am

asi tam a ides po tej ceste a prides k jazierku do ktoreho vteka hnilec sak sme tam boli spolu mam taky pocit a po hnilci mozes ist hore prudom bol tam vytiahnuty minuleho roku potocak cez 70 cm
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: VN Palcmanská Maša - Dedinky

Poslaťod maro » Uto Aug 10, 2010 4:26 pm

Potreboval by som práve info, kde revír VN Palcmanská Maša zhora začína. Od cestného mosta pod Stratenou alebo kde? Viete to niekto?
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Ďalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron