4-0640-4-1 Hornád č.2

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod tomas.kovalcik » Pon Aug 12, 2013 9:16 pm

jankes píše:Pekný večer prajem priaznivcom rybolovu a hneď by som poďakoval vedeniu MsO SRZ Košice za znovu otvorenie Diskusného Fóra . Hneď mám otázku-ky : Ot.č.1: Koľko máme hospodarov v našej organizácii? č. 2: Kto ma skušky na obsluhu agregátora na odlov rýb? č.3: Chcel by som vedieť kto je spravcom tejto stranky ?


odpoviem na otazku c.3: ja spravujem jak srz-ke.netkosice.sk tak aj srz.netkosice.sk s tym, ze na srz-ke.netkosice.sk pomaham s aktualizaciou najma na uvodnej stranke, kde je potrebny zasah do HTML kodu a na fore srz.netkosice.sk sa budem snazit mazat spam a spambootov, kedze forum nie je 100% pred tymto chranene. Ako bolo uvedene aj na srz-ke.netkosice.sk tak forum srz.netkosice.sk bude bez moderovania!
tomas.kovalcik
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Okt 15, 2011 9:25 am

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod sbiro » Uto Aug 13, 2013 2:13 am

jankes píše:Pekný večer prajem priaznivcom rybolovu a hneď by som poďakoval vedeniu MsO SRZ Košice za znovu otvorenie Diskusného Fóra . Hneď mám otázku-ky : Ot.č.1: Koľko máme hospodarov v našej organizácii? č. 2: Kto ma skušky na obsluhu agregátora na odlov rýb? č.3: Chcel by som vedieť kto je spravcom tejto stranky ?


Jankes, pekné od teba, že sa zaujímaš. Ale nebudem k tebe milosrdný.

Ty, ako oddaný a servilný Harvánkov kurič, pritakávač, pochlebovač, priskočjanko, handrička, utierka, figúrka, agilný a preexponovaný trapko v RS.... atď. nám najprv odpovedz :

- koľko po kontrole zabavených rýb si zjedol ty osobne?
- kedy si si naposledy platil povolenku z vlastného?
- prečo si odhajoval kormorána Harvánka za každú cenu?
- prečo si nežiadal Halmiho potrestanie za odlov sumcov?
http://polovnictvo.pluska.sk/polovnictv ... esili.html

Ta bavme sa otvorene, keď už.
Naposledy upravil sbiro dňa Uto Aug 13, 2013 6:30 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod bobo » Uto Aug 13, 2013 1:21 pm

Pokial bude po Hornade lietat ako tuto zimu 150ks kormoranov tak tam moze ist ryb aj za milion aj tak tam po zime nic nebude. A to plati od vrchu az po Madare.
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod jankes » Uto Aug 13, 2013 5:20 pm

Pre sbiro : Odpoveď č.1: Prečo píšeš,že len ja som jedol,veď si bol aj ty pritom = jedli sme ich spolu . Odpoveď č.2:Každú povolenku,som si odpracoval v súlade,s platnými pravidlami SRZ. Odpoveď č.3:Takého pána nepoznám!!! Odpoveď č.3: Neviem o čo išlo? Ja som tam nebol! Ty áno? sbiro:-Na tvoje invektívy v úvode,na moju osobu udávam: Zabudol si doplniť slová záhradný trpaslík ! Slovo tvojho pána,ktorého si pravá ruka,s ktorou si vytiera vieš čo...?
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod sbiro » Uto Aug 13, 2013 7:23 pm

Janko, nebol by som použil invektíva, ale nazlostilo ma, že práve ty sa teraz ozývaš.

- pochybujem, že si vždy a všetky zabavené ryby nosil do kafilérky a pochybujem, že máš o tom nejaké doklady
- nepýtal som sa ako si si povolenku odpracoval, ale kedy si si ju naposledy zaplatil sám?
- Harvánka poznáš a vieš, že to bol len preklep.
Prečo si kryl ten bordel?
Prečo si vyhadzoval kamarátov a kolegov z výboru? Preto, že neprikyvovali, ako ty?
Prečo sa zrazu v roku 2012 vybralo oveľa viac peňazí ?
A o tých sumcoch samozrejme nevieš nič. Ten harpúnou chytený a na strome zavesený určite pláva.
Keby si prišiel na kontrolu mne a takto by visel? Vyvoleným si toleroval všetko - prečo?

- a posledná vec, ja nemám pána !
Mne nikto nerozkazuje, ako tebe rozkazoval Harvánek.
Koľko krát si hlasoval inak, ako Harvánek? Mal si ty vôbec niekedy vlastný názor?
Tá opozícia sa organizovala takpovediac za pochodu a ja som v opozícii už od svojho prvého príspevku ešte pod nickom s0krates
pozri tu :
viewtopic.php?f=13&t=55

Takže, prepáč Janko, ale ty sa máš čo najmenej ozývať. Všetci vieme, čo si zač a za koho kopeš.
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod cervena a biela » Str Aug 14, 2013 11:03 am

v nedelu v kysaku som na dvoch podmierecnych potocakov(pustenych) potreboval chytit zo dvadsat ostriezov..verim ze to tak do buducna neostane,ale novemu vedeniu sa opet podari z atraktivnit revir,akym bol kedysi davno..drzim palce :chvalenkar:
cervena a biela
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Mar 10, 2011 4:11 pm

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod rybopet » Str Aug 14, 2013 10:51 pm

Na pstruhovom Hornáde je rýb ako maku. Duhákov ostalo plno. Je pravda, že ostrieže sa nenormálne uchytili, ale komu tam škodia, kedže žiaden plodik sa nenasádza?Ta nech sú z nich tridsiatnici, krásne ulovkové ryby. Na zažitok a trebars aj na pekáč.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod jankes » Štv Aug 15, 2013 2:19 pm

sbiro - Prajem Ti pekný deň. Kedy si sa ty,so mnou niekedy stretol ?
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod sbiro » Pia Aug 16, 2013 2:16 am

Kedy ? Asi 3x .
- raz v rybodome, keď ho obsadzovala vami nazvaná "nátlaková skupina" (vtedy si tam VRIESKAL)
- raz pri Aničkovom moste...chytal si ryby a VRIESKAL do telefónu (išiel som okolo)
- a ešte raz, keď ma chcel Sajko zobrať na schôdzu, ako hosťa. Ty si VRIESKAL v miestnosti a Harvánek na chodbe.

Ty ma nepoznáš, ale ja teba áno. Ja som ťa videl nazlosteného, ale ty mňa nie. A poznáš pravidlo 3x a dosť?
Ak sa náhodou pri Hornáde stretneme a začneš náhodou VRIESKAŤ tak ma nazlostíš. A keď ma nazlostíš - hodím ťa do Hornádu?
Ten otáznik je tam zámerne, aby si nepovedal, že som sa ti vyhrážal. Ale zapíš si to za uši !
Nemám potrebu sa zlostiť a ani sa na tebe vŕšiť.
Pozri si starší pán a svoju úlohu si už odohral. Tak neviem, prečo tu zbytočne irituješ práve ty. Ty si nebol hlava, ale len pritakávač.
Harvánek a spol tu ani nepáchne a celá kritika sa tu vždy zosype, len na teba.
Toto ti treba? Načo?
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: 4-0640-4-1 Hornád č.2

Poslaťod sbiro » Pia Aug 16, 2013 2:31 am

PS: Ďakujem za pozdrav, Janko. Aj ja Ti prajem pekný deň.
Len mi to pripadá, jak keby sa vlci zdravili .
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron