VVN-Ružín

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VVN-Ružín

Poslaťod kura11 » Sob Jún 04, 2011 5:22 pm

walther to bola obycajna abu toby zlato-zelena...
kura11
 

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Sob Jún 04, 2011 8:07 pm

To len potvrdzuje, že obyčajné veci sú neobyčajne dobré. 8-)
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Ned Jún 05, 2011 12:32 pm

Fuj! Aj ja som musel mazať. :P
Naposledy upravil walther dňa Pon Jún 06, 2011 7:20 pm, celkovo upravené 1
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Stev1 » Pon Jún 06, 2011 8:59 am

basta píše:
Stev1 píše:Samozrejme že nikde žiaden oznam o možnosti opäť loviť na vyrovnávačke. Že sa bude vypúšťať a že bude zákaz lovu vie MO informovať na stránke hneď, ale že sa už môže znova loviť tak s tým majú čas, pokiaľ si zopár vyvolených a dobre informovaných členov nenaloví násaďákov z nanovo zarybnenej nádrže, kúpených aj za moje peniaze! Hlavná vec, že sa finančné prostriedky využili transparentne a v súlade so záujmami MO.

Píšeš sprostosti na VVN Ružín sa môže loviť od 7.9.2010 po zákaze lovu pre jej vypustenie. Skôr než budeš niekoho obviňovať z tvojich fantázií tak si prečítaj oznamy.


To že sa tam mohlo loviť od 7.9.2010 to mi je jasné, ale teraz už máme novú sezónu a pri kúpe povolenky mi bolo oznámené na, že vyrovnávačka bude od začiatku sezóny bohužiaľ nechytateľná a o tom kedy bude opäť reálne na tejto vode loviť mi dotyčný pán na zväze nevedel odpovedať. Vraj mali len nejaký prísľub, ale kedy budú môcť nakoniec zarybniť, nevedeli ani oni sami. Tak z toho som si vytvoril úsudok, že to zrejme neskôr oznámia. Veď koľký ste tam boli na zahájení? Takže ja tu niesom od toho aby som tu písal sprostosti, vychádzal som z informácie, ktorú som dostal priamo na zväze, preto tá moja reakcia.
Stev1
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Aug 17, 2009 9:01 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Stev1 » Pon Jún 06, 2011 9:46 am

kura11 píše:Stev1 a co ti brani ist aj teraz??? jaaaaj lahka korist prvych hodov uz je vonku tak uz sa treba nahadzat, rozmyslat a hladat... radsej sed doma mas pravdu :) Basta nabuduce kazdemu clenovy osobne volaj kde, kolko a kedy... :!: i ked nejaky oznamik by mohol byt, aby sa clovek netrepal zbytocne na ryby daleko a nakoniec bude vykazany z vody pre sadenie...


Kurka sa ukľudni , nikoho neponižuj a nerob sa ani majster sveta, keď chytáš momentálne iba ligu. Ja nechodím na ryby aby som si plnil chladničku, ani dokonca preto, aby som mal v povolenke rekordný počet pstruhov, ale len samozrejme "nepôvodných dúhových", ako to ty tvrdíš, ale chodím za tým oddychom a napätím spojeným s lovom. Inak mimochodom viac ako 100 pstruhov to už je ozaj plná chladnička!... A osobne ma štve, keď sa hneď všetko vyseká preč a potom rybári lamentujú že nič neide. Ja chodím na ryby aj vtedy, keď viem že sa nahádžem do nemoty, ale pre ten pocit že som pri vode, v peknom prostredí a že si dokonale vyčistím hlavu, tak to stojí za tú námahu. Takže brzdi trocha s tými tvojimi sarkastickými poznámkami, keď na druhej strane aj tebe by vyhovoval nejaký ten oznamik o dianí v našich revíroch. Ja nepotrebujem aby mi niekto osobne volal že kde, koľko a kedy sa bude sypať, stačí keď sa obvolajú stále tí istí, ktorý stihnú za pár dní všetko vysekať preč. Ja som rád keď sa na ten masaker a tú arogantnosť po nasádzaní nemusím pozerať.
Stev1
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Aug 17, 2009 9:01 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod kura11 » Pon Jún 06, 2011 6:44 pm

stev1 nikoho neponizujem, s tou ligou som to nepochopil a nie som ani majster sveta.. ani byt nechcem... vidis teraz uz vies ze VVN je otvorena, mozes kludne ist... ryby tam este su... mne len tvoj prispevok prisiel ako utok ze MO neinformovala urodzenstvo ze sa sype, nech si kazdy pride nabrat..
kura11
 

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Pon Jún 06, 2011 7:17 pm

Ale v nedeľu bola VVN spustená pod obraz Boží. Ľahké rotačky zberali hneď lístie. :(
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod kura11 » Pon Jún 06, 2011 7:24 pm

... a ludi bolo?? ci len tak postriedmo??
kura11
 

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Pon Jún 06, 2011 8:25 pm

Ta čo si. Zastavili sa asi dvaja a dvaja sa skúsili pripojiť. Malá voda. Jedného duháka vytiahol mladík blízko telesa hrádze ale po mne odchádzali aj tí dvaja a okolo O7:30 hod ostala VVN bez rybárov.
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod kura11 » Pon Jún 06, 2011 9:05 pm

ja som dneska chcel ist ale s clnkom, len poobede je to risk pri tom burkovom pocasi...
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron