VVN-Ružín

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Thommaso » Štv Jún 05, 2008 9:08 pm

Normalne to tu vyzera na prvy april :)
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod fisherman » Pon Jún 30, 2008 4:18 am

caute chlapi ako sa dari zatial vidim ze nic moc co ??
fisherman
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 4:14 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Thommaso » Pon Jún 30, 2008 6:33 pm

Veru veru....
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Sob Sep 13, 2008 2:29 pm

Tá VVN je na prd! Bol som tam teraz týždeň po napustení pstruhov a nezabral ani jeden pstrúžik hoci som sa ohádzal kadečím a na viacerých miestach. Miestni hovorili, že niečo málo ide rovno pri priehrade a tam som videl aj niekoľko áut. VVN brázdili 4 člny a na troling sa podarilo chytiť na dvoch člnoch po jednom pstruhovi. Viac som nevidel. Bol som sa tam viackrát pozrieť od otvorenia tohoročnej sezóny ale okrem termínov keď sa tam napúšťali pstruhy tam rybára nevidieť. Je to úbohý pstruhový revír. :cry:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Jonny301 » Pon Sep 15, 2008 10:30 pm

tak ako každý...okrem hornádu, tam je to zážitok aj mimo nasadenia
Jonny301
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 9:41 pm
Bydlisko: terasa, košice

Re: VVN-Ružín

Poslaťod roces » Štv Sep 18, 2008 9:49 am

ja som bol 13. s. tiez na vyrovnavacke, asi od pol 7 do 9 nic, len jeden ostriez, zima jak v ruskom filme, podmienky tak na lyzovanie...ale asi o 10:30 zabral duhacik 32cm a hned nato dalsi, ale ten bohuzial usiel :( Ale nato ze boli take katastrofalne podmienky to uslo :D
roces
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Sep 18, 2008 9:40 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod brandys » Štv Sep 18, 2008 9:51 pm

roces: Vieš čo, ani neušlo. Ten čas čo sa tam nabrodíš po tom blate, vieš, hrozí tam úraz jak hovado z pošmyknutia. Netreba tam veľmi chodiť, za tie 4 hod. jeden pstružík? Ja som z takých blbostí už vytriezvel, tiež som si to donedávna hovoril, ale...! To nie je starostlivosť o revíry, všetko sa to necháva"dajak budze". Pozri, keby sa tam ozaj starali o revír, tak tam vidíš kontroly. Ja som tam zažil jednu jedinu kontrolu. A pritom každy z nich musí vedieť, že to je ideálne miesto pre mäsiarov. Ty tam prídeš s plnou krabičkou umelých nástrah a si rád, že si na čerstvom vzduchu. Ale na opačnom konci chytajú traja na sušenú krv a potom všade vytrubujú ake pstruhy pochytali normálnym spôsobom. Prisampačku, nikdy som nevyskúšal tú sušenú krv a filety na ťažko. Tak sa tam chytá. Videl som, poznal som tých ľudí z videnia, ja som preväzoval woblérik za woblérikom a nič. No oni vedľa za 20 minút surovo na ťažko 3 krásne 40-tky. Nezávidim ale pohrdám!
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod rybopet » Štv Sep 18, 2008 9:54 pm

Brand-mal si na trojháčik wobleríka zakvačiť filetík... :P
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Pia Sep 19, 2008 9:50 am

Veruže nemal, ale nakopať do zadnice tých filetárov by som schválil. Najlepšie by bolo ich tam rovno odstrániť z tohto sveta. To je najlepšia preventíva. :|
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod brandys » Pia Sep 19, 2008 5:02 pm

valer: Pozri Ty sa s tým trápiť nemáš. To je problém iných ľudí. Podaktori aj tu o tom vedia veľmi dobre. A vôbec na tieto účely by mali vyčleniť Mestskú políciu, lebo revizóry sa jednoducho boja. Teba budú pérovať, jak mňa napr. na Ružíne, že som nemal všade popísane gramaže, zabudol som. A pri tom to bolo v tých úlovkoch, ktoré som pustil naspäť.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron