VVN-Ružín

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Sten » Uto Aug 24, 2010 11:58 am

To by bolo pekne ale kto to zariadi? Co sa tyka Hornadu pod VVN Ruzin tak malokto lovi sumca a stuku ale vacsina chce duhacikov a zubace a o tie ide.
Mohlo by sa spravit chyt a pust pod VVN az po LOdinu
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Str Jún 01, 2011 5:28 pm

Dnes po včerajšom púšťaní chytali a chytali. :lol: :D
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod kura11 » Str Jún 01, 2011 7:33 pm

walther videl som ze aj ty si chytal a chytal :lol:
kura11
 

Re: VVN-Ružín

Poslaťod Stev1 » Štv Jún 02, 2011 9:27 am

Samozrejme že nikde žiaden oznam o možnosti opäť loviť na vyrovnávačke. Že sa bude vypúšťať a že bude zákaz lovu vie MO informovať na stránke hneď, ale že sa už môže znova loviť tak s tým majú čas, pokiaľ si zopár vyvolených a dobre informovaných členov nenaloví násaďákov z nanovo zarybnenej nádrže, kúpených aj za moje peniaze! Hlavná vec, že sa finančné prostriedky využili transparentne a v súlade so záujmami MO.
Stev1
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Aug 17, 2009 9:01 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod basta » Štv Jún 02, 2011 2:21 pm

Stev1 píše:Samozrejme že nikde žiaden oznam o možnosti opäť loviť na vyrovnávačke. Že sa bude vypúšťať a že bude zákaz lovu vie MO informovať na stránke hneď, ale že sa už môže znova loviť tak s tým majú čas, pokiaľ si zopár vyvolených a dobre informovaných členov nenaloví násaďákov z nanovo zarybnenej nádrže, kúpených aj za moje peniaze! Hlavná vec, že sa finančné prostriedky využili transparentne a v súlade so záujmami MO.

Píšeš sprostosti na VVN Ružín sa môže loviť od 7.9.2010 po zákaze lovu pre jej vypustenie. Skôr než budeš niekoho obviňovať z tvojich fantázií tak si prečítaj oznamy.
basta
Hospodár
Hospodár
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 7:04 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod kura11 » Pia Jún 03, 2011 1:06 pm

Stev1 a co ti brani ist aj teraz??? jaaaaj lahka korist prvych hodov uz je vonku tak uz sa treba nahadzat, rozmyslat a hladat... radsej sed doma mas pravdu :) Basta nabuduce kazdemu clenovy osobne volaj kde, kolko a kedy... :!: i ked nejaky oznamik by mohol byt, aby sa clovek netrepal zbytocne na ryby daleko a nakoniec bude vykazany z vody pre sadenie...
kura11
 

Re: VVN-Ružín

Poslaťod blinker » Pia Jún 03, 2011 11:07 pm

Ked ta vykazu, pojdes z druhej strany :D
blinker
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:02 am

Re: VVN-Ružín

Poslaťod rybopet » Sob Jún 04, 2011 7:30 am

Blinker-asi nie, lebo Ti to zapíšu do povolenky a potom to už je závažné porušenie miestneho rybárskeho poriadku!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Sob Jún 04, 2011 12:29 pm

kura11 píše:walther videl som ze aj ty si chytal a chytal :lol:

To si bol Ty vedľa mňa vpravo? :D Čo si sa neprihlásil? Bál si sa, že obkukám :?: :twisted:
To čo bola za plandavka tá fluorozeleno - strieborná :?: Solvkroken?
Naposledy upravil walther dňa Sob Jún 04, 2011 12:34 pm, celkovo upravené 1
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VVN-Ružín

Poslaťod walther » Sob Jún 04, 2011 12:32 pm

Dnes to bolo o ničom, voda spustená až, až.
Za to asi, že Maďari sa spúšťali po Hornáde na člnoch vo vode z VVN. 8-) A tam brali. ;)
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron