Zarybňovanie

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Zarybňovanie

Poslaťod horacio » Sob Sep 14, 2013 6:02 pm

Prečítal som na oficiálnej stránke v bloku Hospodárska činnosť, plán, resp. priebeh zarybňovania pre pstruhové revíry. Chcem poďakovať hospodárovi za informácie. Konečne ako za predošlých čias. Mám na mysli nie staré časy, ale staršie keď ešte nebolo ani fórum ani internet a takéto infa boli na tabuli na Vodnej. :shock: ( len tak ďalej). Mne to úplne ako členovi pre pstruhové revíry stačí.
horacio
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 11:27 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod sumec007 » Pia Sep 20, 2013 8:29 pm

... a co dravce? tie sa uz nebudu vysadzat vobec? len kapre a duhaky? ... no pan Halmi daval aj zubace a stuky, tak neviem neviem....
Obrázok užívateľa
sumec007
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Apr 20, 2010 10:18 am

Re: Zarybňovanie

Poslaťod skywalker » Sob Sep 21, 2013 7:39 pm

Nove vedenie nema este ani rok funkcne obdobie a uz sa tu spomina ake dobre to bolo za minulej temnej ery. Kym sa napravia chyby minulych rokov,potrva to este nejaky cas,takze je nemozne cakat za pol roka vody plne kaprov a dravcov. Co sa tyka minuleho vedenia, tak vo vlanajsiu neskoru jesen boli z rybnika v Perine nasadene kapre 65cm plus, co nestihli zazimovat a uhynuli, takze k odbornosti zarybnovania asi tolko .treba sa snazit o prirodzeny vyter nielen zubaca , ale aj ostatnych ryb. A najma ked ludia maju este v hlavach mieru zubaca 45cm a stuky 50cm, tak sa nemozme cudovat, ze su vody prazdne :). a najma treba skusit sem tam toho zubaca ci stuku pustit, a nielen ocakavat kazdosezonne stedre zarybnovanie. 8-)
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod horacio » Ned Sep 22, 2013 11:42 am

Skywalker: komu si adresoval túto odpoveď?
horacio
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 11:27 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod skywalker » Ned Sep 22, 2013 12:09 pm

kazdemu, kto sa stazuje 8-)
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod sumec007 » Ned Sep 22, 2013 4:45 pm

takze dravce sa sadit nebudu?
Obrázok užívateľa
sumec007
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Apr 20, 2010 10:18 am

Re: Zarybňovanie

Poslaťod skywalker » Ned Sep 22, 2013 5:01 pm

na tuto otazku odpoved nepoznam.treba ist na Vodnu pocas uradnych hodin a spytat sa, urcite radi odpovedia, nemaju dovod zatajovat info o zarybnovani ako to byvalo za minulej ery temna, popripade staci sledovat stranku, vzdy daju vediet minimalne 2 dni vopred :)
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod horacio » Pon Sep 23, 2013 6:57 am

Na Vodnej určite odpovedia okolo zarybňovania to som o tom presvedčený ( myslím si, :zaber: že hospodárska činnosť je v najlepších rukách ). Ale sú veci ktoré vôbec nevedia a nebudú vedieť!
horacio
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 11:27 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod bobo » Uto Sep 24, 2013 4:44 pm

Smiem sa spytat sumec007 ze kde mozem ist v Kosiciach na stuky a zubace co sa sadili za Halmiho? Kde su?
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: Zarybňovanie

Poslaťod bobo » Uto Sep 24, 2013 4:54 pm

Minuly tyzden vo stvrtok som bol rozsadzat s hospodarmi jednorocne potocaky 10-11cm potocaky, ziadne slize od Hurcalu(Svit) 20 tisic kusov na Hornade, Sopotnici a ciganskych potokoch (ida, olsava a ostatne okolo Olsavy co som videl a pocul prvy krat). Ked som ich daval na Hornade do prudu hned sa tahali proti prudu pod kamene. Snad z nich nieco ostane. :D
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Ďalší

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron