lem tak pre zaujimavost..kto je ferovejsi rybar?

Pstruhové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: lem tak pre zaujimavost..kto je ferovejsi rybar?

Poslaťod sufix » Uto Apr 17, 2012 9:34 pm

Asi tak ako si povedal sumcov je plna riť a ešte sme mu zvýšili lovnú mieru zákony na ric a nit boha to zmeniť!
sufix
...
...
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pia Feb 10, 2012 10:02 pm
Bydlisko: Valaliky

Re: lem tak pre zaujimavost..kto je ferovejsi rybar?

Poslaťod cervena a biela » Sob Apr 21, 2012 11:55 am

TATTOmen2..presne tak..tych augustovych ikernaciek uz som sa vela navracal vode a nie supol do mrazaku,,to pre uchovanie genofondu,, zeby decembroveho?aach jaj..a papiere si vziat nedam pretoze takto pytliacky uz nekonam odkedy mame trestny cin pytliactva..
cervena a biela
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Mar 10, 2011 4:11 pm

Re: lem tak pre zaujimavost..kto je ferovejsi rybar?

Poslaťod cervena a biela » Sob Apr 21, 2012 12:06 pm

jozef píše:
maro píše:cervena a biela » Kto úmyselne porušuje zákon a vyhlášku, má niesť aj následky. Za upytliačenú rybu trestnoprávna zodpovednosť. Súhlas s predrečníkmi ...


Myslím, že to o férovosti vôbec nieje. Je to o tom, ako keby som si zrezal kvitnúcu broskyňu, preto že potrebujem drevo (alebo vôňu broskýň). Podľa mňa pravidlá o ochrane pôvodného genofondu sú nastavené dobre, stačí, ak by sme ich "FÉROVO" dodržiavali. A ak nie, tak dotyčný nech pozerá F & H, a ušetrí si problém s kontrolou a za náklady k vode-pohode si môže kúpiť v TESCU asi od 17 do 88kg(88daňový údaj nekonečna), PD-čiek a povolenku, až po rozsiahlej kontrole osobnosti, a duševného zdravia.
Však východ, je už taký vydrancovaný(vody), ako keby tu už ľudia nemali 20r. čo jesť.

este k tebe jozef..odkedy mame trestny cin,rybu ktoru chcem zjest si kupim.. ej bolo by to ryb na vychode keby si kazdy tak vstupil do svedomia ako ja..a pre vsetkych..nesudte ma pre par pismen co napisal kajucny sa pytliak :oops:
cervena a biela
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Mar 10, 2011 4:11 pm

Re: lem tak pre zaujimavost..kto je ferovejsi rybar?

Poslaťod chyť_a_zmraž » Štv Máj 24, 2012 7:35 pm

cervena a biela píše:ja co upytliacim tri pstruhy v decembri na vianocny stol(pocas celeho roka ich pustam) a ci ten co legalne ich nachyta napr..sto pocas sezony? dajte vase pohlady na toto :chvalenkar:


čo pišeš že pušťaš pstruhy ked v inej teme pises ze si mimipstruhoveho hornadu pekne chytas potocaky do mrazaku na vianoce??? Ked chces byt zaujimavy tak chod tancovať v lyžiarkach pred ajdu a ne tu hluposti pišeš
chyť_a_zmraž
...
...
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned Mar 20, 2011 12:23 pm

Re: lem tak pre zaujimavost..kto je ferovejsi rybar?

Poslaťod TATTOmen2 » Ned Máj 27, 2012 5:35 am

troska lepsie sa pozri na to co pise kolega,je tam statocna davka ironie...
TATTOmen2
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Štv Okt 22, 2009 11:55 pm

Predchádzajúci

Späť na Pstruhové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron