4-0630-1-1 Hornád č.1a (Hraničný)

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod ste_fan » Uto Dec 06, 2011 9:15 pm

Väčšinou, keď niekoho fotia s aktuálnym denníkom, tak zaň pýtajú výkupné :lol: .
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod altero » Str Dec 07, 2011 8:13 am

v tomto pripade to vykupne bude musiet zaplatit cronicle, za tu hlavatku, inak ju zozereme :lol:
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod ste_fan » Štv Dec 15, 2011 9:02 pm

Videli ste dnes správy na jojke? Krásna hlavátka, škoda že skončí niekde na stene... http://www.joj.sk/relacia-noviny/noviny ... v-joj.html
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod martino5 » Štv Dec 15, 2011 11:08 pm

moj nazor...: je smutne,že chlapik je v podstate ešte začiatočnik ,čo sa tyka rybarenia, ale cez to všetko ,mal štastie a chytil nadhernu hlavatku ,ale namiesto toho ,aby jej daroval život ,ukazal sa pred všetkymi rybarmi či nerybarmi ,ako sa ma zaobchadzat s touto vzacnou a nadhernou rybou ,on ju da preparovat a ešte sa s tym chvali vtelevizii.. :twisted: hnusne :twisted: ale v očiach laickej verejnosti sa však ukazal ako hrdina a zachranca ,ktory namiesto toho ,aby rybu zožral ,urobil gesto a dal ju "vypchať" ..nechutne..
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod hlava » Pia Dec 16, 2011 11:04 am

nerybar v tom nevidi nic zvlastne ze ju zobral. nerybar sa aj cuduje ze v hornade su ryby ....
Jedine pre nas je to trolo ze sa nevie pokochat a pustit
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod Laci » Pia Dec 16, 2011 2:28 pm

Podla mna si dat urobit trofej z peknej ryby nieje nic zle napr. z velkej stuky alebo zubaca popripade sumca. Ale z hlavatky :shock: :shock: :shock:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod pittu » Uto Dec 27, 2011 12:08 pm

pravdupovediac až diskusia o existencii hlavátky v Hornáde ma vyprovokovala prihlásiť sa na toto fórum.chodievam rád zachytať si na Hornád a dlho som bol aj presvedčený,že v tejto krásnej rieke sa hlavátka musela udržať.no nikdy som ju nevidel.až tohto roku som sa stretol v lete s kamošom,ktorý mi môj tušák potvrdil.v mobile mal odfotenú 49cm hlavátku,ktorú chytil v marci tohto roku náhodou pri hraní sa s plavákom na splave na jazere.neveril som vlastným očiam.bola krásne vypasená na to ročné obdobie.neviem,kedy sa posledný krát hlavátka do Hornádu vysádzala,ale ak vezmem do úvahy životný priestor a úživnosť rieky,tak podľa mňa mohla mať tak 3,max.4 roky.ak to bol už samovýter,tak závidím tomu,kto vytiahne jej fotrovcov.samozrejme tá spomínaná pláve ďalej.a ak by chcel niekto náhodou diskutovať o tom,či to nebol dúhak,alebo potočák,nech si šetrí atrament.záver:hlavátky na Hornáde určite sú
pittu
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Dec 13, 2011 5:44 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod stewik » Uto Dec 27, 2011 1:22 pm

pittu - ja som tiež videl, síce som bol mladší, ale videl som :)
Chyť, urob fotku a pusti, aby bolo čo fotiť aj nabudúce.
http://stewik.mrk.cz/
Obrázok užívateľa
stewik
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 293
Registrovaný: Pon Máj 31, 2010 11:08 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod stewik » Uto Dec 27, 2011 1:33 pm

Cronicle píše:Chlapci - keby ste dostali do rúk rybu z Tesca, násaďáka a rybu zo samovýteru, tak nepoznáte rozdiel, samozrejme, kým ju nerozrežete..


Sám si písal, že od 2004 či kedy sa Hlavátkou nezarybňovalo, a v tescu som si nevšimol, žeby hlavátky dakedy predávali
Chyť, urob fotku a pusti, aby bolo čo fotiť aj nabudúce.
http://stewik.mrk.cz/
Obrázok užívateľa
stewik
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 293
Registrovaný: Pon Máj 31, 2010 11:08 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod Martinbati » Uto Dec 27, 2011 1:34 pm

aky je rozdiel v chuti ryby z tesca a zo samovyteru? ja fakt neviem, poucte ma. akurat viem ze granulace skor vyrastu ako prirodne ryby. hlavatky viem ze su, poznam rybara co na nich chodi pravidelne, chytaju sa velmi zriedka, a v tom najsvinskom pocasi :D ale sem tam chyti nejaku
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron