4-0630-1-1 Hornád č.1a (Hraničný)

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod walther » Uto Nov 01, 2011 9:11 pm

Pravda, pravdúca :!:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod s0krates » Ned Nov 13, 2011 1:26 am

...idem si zajtra zachytať na Hraničný...možno niečo chytím a možno nie...ale vždy to bude zmysluplnejšie, ako márnenie času na tomto fóre...osobne si myslím, že sa to tu riadne zopsulo...bany, mazanie príspevkov a ich presúvanie vedie k triešteniu diskusie, ku ktorému v normálnom živote nedochádza ...čo sa skrýva za tzv. upratovaním ?- cui bono, cui prodest ?- neviem :?: :!: ale jedno viem : určite prídem na členskú schôdzu a niekomu položím pár nepríjemných otázok zoči-voči , alebo face-to-face...a som zvedavý, ako mi tam udelí ban?... alebo vymaže slová, ktoré odznejú :?: ... a dovtedy? - idem si naplniť limit, lebo mi ešte 4 pekné ryby do 12 chýbajú...napriek tomu že som mäsiar asi nedokážem byť cynický pragmatický a 38 mi bude chýbať.
s0krates
 

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod Martinbati » Ned Nov 13, 2011 9:05 am

suhlasim, mne sa to tiez nepaci co sa tu robi, ako sa veci menia bez toho aby o tom clovek vedel...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod s0krates » Pon Nov 14, 2011 3:13 pm

...takmer nechytateľná voda :
http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... g/...akoby ste tu chytali? :)
s0krates
 

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod Laci » Pon Nov 14, 2011 4:07 pm

No pokial tam nieje silný prúd tak z loďky by sa tam v pohode dalo zachytat podľa mňa :rybar3:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod s0krates » Uto Nov 15, 2011 7:02 pm

...twistrom na ťažko...nahodíš a dáš policajta :lol:
s0krates
 

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod s0krates » Uto Nov 15, 2011 8:42 pm

...s tým by si tam rýchlo dochytal :) ...a v strede Hornádu je tak maximálne jalec ...šibrinkovať s takým prútom medzi konármi?...aj teleskop 2,7 m je niekedy dlhý úplne stačí 2,4 a gumou, alebo sliderom preklepávať okraje.
s0krates
 

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod s0krates » Uto Nov 15, 2011 9:50 pm

:D ...a vyplavu 2 plosky a 3 beličky hore bruchom...bo viac rýb tam nie je :lol:
s0krates
 

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod sbiro » Str Nov 23, 2011 8:05 pm

...asi oskúšam tento týždeň večernú vláčku na niektorých miestach...filety ani rybky nezabrali :(
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Hraničný Hornád

Poslaťod brucelee » Ned Dec 04, 2011 5:03 pm

ako som tak vysie cital,hanite tu sokratesa ze je masiar,chodim s orimom na ryby na jedno miestecko kde chodi aj sokrates uspesne tam lovime miene i kapore som aj ja masiar.... mame chytenych cez 200kaprov nad mieru z toho privlastnenych 27.-?
brucelee
..
..
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Sob Aug 07, 2010 4:03 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron