Laborec

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Laborec

Poslaťod djnasty » Str Júl 14, 2010 8:02 pm

chystam sa na laborec teraz v nedelu do utorka najde sa niekto kto sa prida?? :P
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Laborec

Poslaťod martino5 » Str Júl 14, 2010 9:20 pm

..do prdele :shock: ..tak si mi teraz dal chrobaka do hlavy,nakolko sa tiež zberam na Laborec v dohladnej dobe ;),ale Repelentu bude asi treba vela ..maš nejake konkretne miesto kde asi chceš ist? ..možeš odpoved aj PM ;) ..čaf
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Laborec

Poslaťod djnasty » Štv Júl 15, 2010 12:23 am

serus srac pocuvaj zajtra teda uz dnes ti zavolam ok a tvoje zazracne vedierko primalex vyriesi vsetky komare :)
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Laborec

Poslaťod Sten » Str Nov 02, 2011 10:12 am

Zdravim. Cez vikend som navstivil Laborec , Latoricu. 5 Miene , 2 Bolene a 2 Stuky . Rybacka paradna ale koli neustalemu klesaniu vody v ramenach domorodci drancuju co sa da. Smutne na to pozerat ako podmierecne a vlastne vsetky ryby idu von , videl som kopec Stucich hlav a inych okolo a na brehoch Latorice a jej ramien. Na vlastne oci nie ale podla tych hlav si viem predtavit. V podstate ked si to domorodci vychytaju tak potom budu lovit ......:(
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Laborec

Poslaťod hlava » Ned Nov 06, 2011 12:16 pm

potom budu hundrat ze MO srz nedava ryby a nieje co lapac oni na vine nebudu
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Laborec

Poslaťod martino5 » Ned Nov 06, 2011 12:22 pm

Chyba je samozrejme v ludoch ale hlavne v pristupe Miestnych organizacii ,sam som videl ,ako na "Teplej vode" na Laborci rybari bezproblemov blyskačuju :!: v obdobi maja,juna...však je to miestna voda ,tak si myslia,že tam možu .Nevraviac o tom ,že nas na druhej strane kontrolovala RS a po upozorneni ,čo sa deje na miestnom reviry ,len pokrčia plecami a robia sa ,že o ničom nevedia resp. nepočuju :cry: takže v prvom rade,že sa takto drancuju vody na uzemi Laborca.Latorice,Bodrogu vidim v tolerantnosti voči priestupkom rybarov z pohladu RS ,ktori to domacim-kamaratom veselo toleruju :(
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Laborec

Poslaťod hlava » Ned Nov 06, 2011 6:51 pm

najlepsie na teplej vode je ze druhy breh je miestny podla miestnych aj ked je to rieka :lol:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Laborec

Poslaťod Sten » Pon Nov 07, 2011 9:11 am

Mozem potvrdit , je to miestna voda. V sobotu som zabehol na chvilku povlacit do Vojan a na Latoricu , kde miestni sedia asi nonstop ale iba 3 male stucky tak okolo 50cm , ktore sli hned nazad akurat to domaci ohundrali ze doj..bem vodu ze co robim. :)
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Laborec

Poslaťod Laci » Pon Nov 07, 2011 10:35 am

matrino mas uplnu pravdu... V sobotu som bol na latorici privlacit a ti miestny su pomali vsetci rovnaky aj ked cest vynimkam... Bezne vidis ako dvaja rybari na brehu maju nahodene 8-10 udic...Pomali kazdy druhy tam takto chyta a potom sa cuduju ze niesu schopny chytit rybu...Dokonca tam nieje problem aby si tam nasiel vo vode natiahnutu siet... A pri tom to je CHKO...no strasne chranena :evil:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Laborec

Poslaťod Sten » Pon Nov 21, 2011 9:49 am

Minuly tyzden zase Laborec a 6 Mienov , maxi 49cm . Skoda 50 - tka nepadla ale ten najvacsi mal kilo . Bohuzial v najlepsom som musel skoncit a to brali miene ako besne ale povinny koniec lovu je povinny koniec lovu. Lovu zdar
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Ďalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron