4-3960-1-1 Vodná nádrž - Vyšná Kamenica

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

4-3960-1-1 Vodná nádrž - Vyšná Kamenica

Poslaťod Derek » Str Apr 28, 2010 8:02 am

Co hovorite na tuto vodu...este som tam nebol a rad by som vedel ci sa vobec oplati ist..???
Derek
.
.
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Štv Mar 25, 2010 3:39 pm

Re: VYŠNÁ KAMENICA

Poslaťod karabiner » Str Apr 28, 2010 10:06 am

no mam s touto vodou dobre aj zle spomienky, ale na tuto vodu ak chcete ist tak vam odporucam si pripravit poriadnu davku trpelivosti. No a dufam ze nasledujuce sezony sa tato mala voda zlepsi v ulovkoch, lebo po minule roky tam pri zaplavach ryby "utekali" cez zniceny vytok, ktory uz nastastie pekne opravili. Ale urcite tam plavaju este pekne kusky na ktore si treba pockat :D
karabiner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Máj 23, 2008 7:53 am

Re: VYŠNÁ KAMENICA

Poslaťod Derek » Str Apr 28, 2010 1:38 pm

ake su tam podienky lovu? dno,hlbka vody....a vobec ake ryby sa tam daju chytit? na zahajenie to asi nieje dobra volba co?
Derek
.
.
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Štv Mar 25, 2010 3:39 pm

Re: VYŠNÁ KAMENICA

Poslaťod karabiner » Str Apr 28, 2010 7:28 pm

podmienky? mno celkom dobre, autom as k vode ;) , dno je tam bahniste s listami zo stromov, hlbka vody od 0cm az tak 1,5-2 metre, a ryby tam su asi nasledovne (co som pochytal :) ):kapor (od 30 a viac cm), jalec, ostriez, pleskac, pstruh(zvyzky po pstruhovom reviri, ale je ich len zopar, a len som ich videl) dalej cervenica, a ostatne neviem ci tam este nieco plava.
no a na zahajenie neviem , skor by som volil nieco ine, lebo toto je podla mna "tazka"voda, treba tu mat stastie, ja by som aj tam isiel skusit osobne, este sa uvidi ze ktora voda vyhra :D
karabiner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Máj 23, 2008 7:53 am

Re: VYŠNÁ KAMENICA

Poslaťod brucelee » Ned Aug 22, 2010 1:30 pm

ani tam nechot minuly rok som tam stravil tyzden na chate sem tam som aj chyta a kecal s domacimi,,,,,.... nic moc per velkych kaprov sa tam vyhodilo ale ze tam ani snad nesadia a ked ta cigani vitahaju ,,ale inak na feeder si potahas jalce plotice apiesty a mozes chytit aj pstruha[ byv.pstruhova voda]
brucelee
..
..
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Sob Aug 07, 2010 4:03 pm

Re: 4-3960-1-1 Vodná nádrž - Vyšná Kamenica

Poslaťod IG0R » Ned Sep 11, 2011 5:35 pm

Bol som tam dnes cez obed na ryby a chytil som 5cm ostrieza a dva 10cm jalce.

okrem toho som nasiel toto:
Obrázok
uviaznuty jalec (cca 30cm) na plytcine v pritekajucom potoku. Este zil, tak som mu pomohol a dal ho do rybnika.

Bol som tam prvykrat v zivote a kedze som od reviru necakal vela, nebol som sklamany... Pekna priroda a pekna voda, mohli by tam dat nejake stucky.
IG0R
 

Re: 4-3960-1-1 Vodná nádrž - Vyšná Kamenica

Poslaťod kura11 » Ned Sep 11, 2011 10:46 pm

... a kedy zarybnia duhakom ako pred par rokmi??? vsetci cakame... :lol:
kura11
 


Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron