Čaňa

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Čaňa

Poslaťod nikajko » Uto Apr 13, 2010 1:11 pm

dobry den ja b ysom sa chcel opytat co si myslite o o jazere Cana??Mne sa zda ze to uz nieje take jazero ake to bolo predtym :(
nikajko
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 13, 2010 1:08 pm

Re: CANA

Poslaťod XpeterX » Uto Apr 13, 2010 2:46 pm

Ktora Cana? A mozno na tom ani nezalezi, jedna jak druha :) Ale inak zaujima ma ze ak cana tak ktora????
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: CANA

Poslaťod XpeterX » Uto Apr 13, 2010 2:49 pm

upresnim otazku: ktore Cananske jazero uprednostnujete? Mozno to delite ze na dravce jedno a na kapre ine... Ja chodim na rezervaciu ked idem len tak po robote alebo skole na ryby...
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: CANA

Poslaťod kura11 » Uto Apr 13, 2010 4:06 pm

Mne sa cana paci nove jazero, tam som velmi rad chytaval, min. rok som vsak nebol.. tento rok urcite pojdem na feeder... ked budu brat uhoriky tak kusok sa zabavit... inak velke plus-bufetiky a chladene pivko..-)) len treba sofera..
kura11
 

Re: CANA

Poslaťod Abyss » Uto Apr 13, 2010 10:29 pm

cana: .........ak by tam nebolo tych par sumikov a zubate torpeda, tak rovno tu vodu mozu zbetonovat a vystavat chaty uplne vsade..........voda par nevihod: zly pristup koli chatam, plytka voda a po brehu plno popitych decak a kazdu chvilu sa musi clovek obracat, ci nieco nezmizne :/.....inak na rekreacne rybacky ako pise kurka, alebo na jesen.....slusne
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: CANA

Poslaťod sixpack » Uto Apr 13, 2010 11:46 pm

cana neni zla, pekne strkovisko, rad som tam chodil, len tie "žumpy do stratena", jak v lete neskutocne vyniknu, ta koniec, nie len rybacke a rekreacii, ale aj zdraviu ako takemu, smrad jak v carihrade, chatari si seru pod seba, mutna voda od sraciek, zmrdi, dufam ze sa im to vrati vo forme rozmanitych koznych chorob :twisted:
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: CANA

Poslaťod kura11 » Str Apr 14, 2010 12:58 pm

chatari sa riadia heslom co cloveka nezabije, to cloveka posilni :-)))
kura11
 

Re: CANA

Poslaťod walther » Str Apr 14, 2010 5:37 pm

Chatári sú prasce, ukazujú to jednoznačne. Štátne orgány sú o ničom. Škoda ich platiť. Normálne by bolo ak by niektorý chatár nemal žumpu a do týždňa to nenapravil a púšťal odpad do jazera - zbúrať a chatára s rodinou zbičovať pred divadlom v Ke ako hlavný večerný program. Za chvíľu by sme z jazera pili. ;)
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: CANA

Poslaťod pepe » Str Apr 14, 2010 6:57 pm

Walther , ukáž ktorého a vytrieskať ho nie je problém. Najhoršie na tom je ,že oni si myslia ,že to čo robia a ako to robia je normálne a nejestvuje sila ktorá by to zmenila ,ver mi. Pracujem s nehnuteľnosťami a drvivá väčšina ľudí v obciach kde nieje kanál a vodovod a že je ich dosť to nemusím hovoriť,pije vodu zo studne a desať metrov nad nou má žumpu s priesakom pardon trativodm aby ušetril. Preto tam nerád chodím hoci je to pokný revír,ale vysvetľuj ďeťom že nemôžu ísť do vody.
Čiže to nieje len problém Čane.Žial.
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: CANA

Poslaťod nikajko » Str Apr 14, 2010 8:16 pm

XpeterX píše:Ktora Cana? A mozno na tom ani nezalezi, jedna jak druha :) Ale inak zaujima ma ze ak cana tak ktora????


stare jazero,lebo nove tam nic mocc,mam zle skusenosti.
nikajko
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 13, 2010 1:08 pm

Ďalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron