Čaňa

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Uto Júl 12, 2011 6:53 am

Hor sa do Cane, som zvedavy ako budu rybky brat :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Uto Júl 12, 2011 9:04 pm

Dnes Cana Nove jaera, od 10:00 do 19:00, slabota... :( skusal som cesnakove krmivo aj cesnakove pufi, sladke krmivo aj medove pufi... par zaberov na cesnakove, ale ani rybka. dalej som namiesal moje domacke krmivko+kukurica, a potom zacali brat. nasadaky sli celkom dobre, najvacsi mal nieco cez 30, mohlo ich byt asi 10kusov, nepocital som... celkovo rybacka nic moc... :(
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Štv Júl 14, 2011 6:49 am

Ako to je na inych Canianskych jazerach? Na Novom jazere zdochol pes :D ci ma niekto ine skusenosti z poslednych dni? Idu rybky napr na rezervacke, ci starom jazere?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Štv Júl 14, 2011 4:47 pm

Cronicle píše:Martin, pes nezdochol...Len Ty si taký, že ak niekto napíše, že sa chytil kapor na kus žuvačky, tak na druhý deň pôjdeš k vode a ak na žuvačku nič nechytíš, tak podľa teba už zdochol pes..A úspešná rybačka nie je iba vtedy, keď vezmeš rybu..Varoval som Ťa, že si si na Čaňu vybral zlý čas..

ked sedis 4h bez zaberu, to nezdochol pes? a vyskusas 2 rozne krmiva a 3 rozne navnaday? a minule ked som bol, tak zaber kazdych 15-20 minut, po nahode...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod rybopet » Štv Júl 14, 2011 4:59 pm

Martinb-máš sa dať na Ultralight vláčku,pri nej nemáš záber tak 4 minúty.To je iná zábava!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: CANA

Poslaťod derek_88 » Štv Júl 14, 2011 5:27 pm

To sa tu stale musi niekto robit najmudrejsi, taky problem odpovedat normalne na otazku ci beru neberu alebo neviem co a ne len tote trapne komentare tu davat, co mate komplexy poniektory? napr. Cronicle ze stale sa tu povysujes nad ostatnych?
Obrázok užívateľa
derek_88
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Pon Feb 14, 2011 8:13 pm

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Štv Júl 14, 2011 6:07 pm

Cronicle píše:
Martinbati píše:
Cronicle píše:Martin, pes nezdochol...Len Ty si taký, že ak niekto napíše, že sa chytil kapor na kus žuvačky, tak na druhý deň pôjdeš k vode a ak na žuvačku nič nechytíš, tak podľa teba už zdochol pes..A úspešná rybačka nie je iba vtedy, keď vezmeš rybu..Varoval som Ťa, že si si na Čaňu vybral zlý čas..

ked sedis 4h bez zaberu, to nezdochol pes? a vyskusas 2 rozne krmiva a 3 rozne navnaday? a minule ked som bol, tak zaber kazdych 15-20 minut, po nahode...


existuje X krmív a Y návnad..že berie raz na tom mieste neznamená, že berie stále..4hodiny bez záberu - tam bola chyba niekde úplne inde..

a ked som dal na hacik kukuricu, a namiesal tretie krmivo kde bol zaklad srot struhanka, tak potom zacali brat, montaz som nemenil,ani sposob lovu :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Štv Júl 14, 2011 6:08 pm

a dost uz, ved sme rybari, sme jedna velka rodina :) tichych blaznov :D
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Štv Júl 14, 2011 10:10 pm

ty uz tiez to neries...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod bum1 » Sob Júl 23, 2011 6:28 pm

dnes som sa vrátil z hutnych ...krásna rybačka....6 zabery z toho 3 zdolany kaprici..52,54,60, tie vacsie ušli...
bum1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Pon Aug 03, 2009 9:19 am
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron