Čaňa

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Pon Jún 27, 2011 5:38 pm

27.6 Nova Cana, mensie i vacsie nasadaky, po zmene hacika za vacsi som to vyriesil. ulovky: kapriky- jeden vacsi mi spadol z palice hned rano :( a druheho 44 som uz z vody vytiahol :) vsetko na kukuricu a pufki medove
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Pon Jún 27, 2011 11:17 pm

To je pravda, tam kde som chytal bolo dost rias, inak by som asi volil iba kukuricku,ale pufka to pekne nad tym bahnom nadnasa :) Chytam na feeder, a na Cani som bol po prvykrat vobec, teda po prvykrat som bol inde ako na jazere v Kosiciach tuto sezonu :D Chytam zanova po 7 rokoch. Ale boli tam rybari, ktori sedeli 6 hodin bez ryby, aj bez nasadakov...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Pon Jún 27, 2011 11:21 pm

Ake mas overene krmivo? Miesas si sam ci kupujes? Alebo overene navnady? Ci lov dravcov?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Pon Jún 27, 2011 11:36 pm

Chytal som medzi jazerami Starym a Novym, na takom uzkom prechode. Dost blby pristup tam je, neviem kadial mam ist aby som sa dostal k dobremu miestu na Novom jazere,vsade su chatky... vsade takmer je to ohradene... poradte prosim ako si tam najdem dobre miesto, vdaka :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Uto Jún 28, 2011 12:06 am

vdaka :) Ja miesam skor jednoduchsie zmesy: psenicny srot, chlebova struhanka, pomlete kukuricne vlocky, bondurelka... Niekedy pridavam kusky chleba, ci kukuricnu struhanku, kedy co mam doma... na kostne cervy som chytal, ale ploticky ma omrzeli... Skusim ja teda tie kostnaky na Novom v Cani, ci pojdu kapriky... prosim este o radu o tom mieste na lov na novom jazere, kadial sa dostat na dobre miesto? diky moc :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Uto Jún 28, 2011 12:38 pm

Ja neklipujem, mam strach ze ked to presvihnem, tak cela montaz mi zamava na dialku... :D niekedy nahadzujem aj par metrov od predchadzajuceho lovneho miesta, nie len z dovodu nepresnosti :D ale aj z dovodu toho ze vacsie ryby sa nachadzaju par metrov od zakrmeneho miesta, ako priamo v nom. Nabuduce si vezmem gumaky, a skusim sa dostat na lepsie miesto cez ten prechod medzi Starym a Novym jazerom. Z druhej strany sa mi moc nechce peso obchadzat cele jazero, a rad by som to hodil trosku aj smerom do stredu jazera, na tie vacsie kapriky :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Uto Jún 28, 2011 3:57 pm

A ked nemam? :D
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Str Jún 29, 2011 9:32 pm

Musim sa obzriet po dobrych topankach, co to daju, s gumakami by som nesiel, uz dost mam velky ruksak a k tomu udice. A stolicku tak tak vtrepem do vaku...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod Martinbati » Uto Júl 05, 2011 7:52 pm

Dnes po rybacke na Novom jazere. Kapriky brali, zabery krasne na feeder, aj par mensich pleskacov prislo (nechapem jak ten hak dokazali vtrepat do papulky:D). 3 mierovy kaprici spadli, jeden blizko brehu... :( pufa+kukurica+par kostnacikov = uspech. Celkovo dobra rybacka,odporucam :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: CANA

Poslaťod ste_fan » Ned Júl 10, 2011 8:32 pm

Dnes na Novom jazere slabota, dva malé pleskáčiky, ináč ani ťuk do špičky. Asi to bude tým horúcim počasím, pred dvoma týždňami z toho istého miesta 12 kapríkov za dve hodinky, najväčší žiaľ len 39 cm.
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron