4-3220-1-1 Vodná nádrž - Bidovce

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Bidovce

Poslaťod kura11 » Štv Mar 25, 2010 11:02 pm

Takze vseci kosicania poculi ste kde mate ist na zahajenie... tam budu aj toho roku, takze geca, zatika kde vychadzaju remorkery... paradne si zachytate... !!!
kura11
 

Re: VN Bidovce

Poslaťod XpeterX » Štv Mar 25, 2010 11:31 pm

:) kura dal si mi teraz :) ja tam ajtak nepojdem, zly pristup, nepekne lovne miesto (zahajenie si treba vychutnat) a este aj cigosi v osade za chrbtom. Asi pojdem niekam na canu a na zahajeni to je jedno hoc aj Jazero Kosice. Ale Bidovce uz ee, uz som si asi 4x povedal ze dnes som tu naposledy
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod TATTOmen2 » Štv Mar 25, 2010 11:54 pm

peterrrrrrrrr.....neprezradzaj dobre miesta!!!!! ;) ;) ;)
ja tam chodim casto a kto vie ten si zachyta...
bidovce su dobra voda,ale tiez treba vediet,ja som tam mal pekne rybacky no nebol som asi dva roky,od kedy tam vytiahli par stromov z vody,uz tie miesta niesu top...,ale aj tak bidovce su dobre....myslim hlavne na feeder a plavanu....
ja mam ine topky na zahjenie,ale s tim sa s vami nepodelim :shock: :shock: asi kazdy vie preco...
TATTOmen2
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Štv Okt 22, 2009 11:55 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod XpeterX » Pia Mar 26, 2010 10:37 am

TATOOman to miesto som prezradil lebo tam uz nechodim tak nech si to uzije niekto iny a stale lepsie ako ti cigani co tam su nonstop v kriakoch... Ved ono je vela dobrych miest a kazda voda ma svoje caro mozno aj Bidovce ked vravis. Ale aspon nazov vody by si nam mohol povedat, miesto nemusis aby sa tam nezislo cele forum :D
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod rarasto » Pia Mar 26, 2010 7:25 pm

pred asi 10-12timi rokmi som raz zahajoval (vtedy ešte) 1.mája na Košickom jazere - s prvou električkou sme tam boli s otcom asi o 5tej ráno, horkoťažko som si tam našiel nejaký flek a keď som ho už našiel, tak som musel fest dávať pozor na to aby som hodil rovno pred seba, aby som nejakého kolegu odvedľa náhodou "neprehodil". Proste "ťažká sloboda" pri love a pri výbere lovného miesta. Odvtedy som sa podobnej davovej "cool akcie" pod názvom "zahájenie sezony" zúčastnil iba raz - na rezvácii v čani a tiež to bolo skôr o presnosti nahadzovania ako o love rýb... Za tých pár rokov som sa naučil "uspokojovať" absťák pravidelne na Hornáde, prípadne naháňaním pstruhov, a 15ty máj je pre mňa deň ako každý iný a aj keď je víkend, tak si radšej v kľude pospím, viem že o nič neprídem... Možno som divný, ale fakt neznášam ten pocit, keď mi niekto pri love dýcha na krk...,) A aj keď je tých rýb pomenej, o to som potom vďačnejší za každú jednu, hlavne keď vidím, že kolegovia odchádzajú od vody s tým, že všetko je už vychytané...
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod rarasto » Pia Mar 26, 2010 7:33 pm

a teraz k Bidovciam. Pred pár rokmi som tam zopár krát bol. Je to malá voda, teda je predpoklad, že je aj dosť prechytaná. Ryby tam však sú (aspoň podľa prehľadu úlovkov,)). Ja som tam chytil dvoch kaprov a nejaké plotice, ostrieže,.... Taká voda skôr pre začiatočníkov, prípadne na učenie sa nových vecí, nových spôsobov lovu (plavana, feeder). ...proste zakŕmim hociaj 5m od brehu a zisťujem čo všetko v tej vode je a občas sa aj divím potom... ,))
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod XpeterX » Sob Mar 27, 2010 12:03 am

Rarasto a vies na co sa tesim? Zatial len ako pekna predstava: tak prist na preplnene Kosicke jazero najst si flek 2x2metre a mat zaber za zaberom a samozrejme vsetko pustat do vody. Si predstavte tie pohlady a reci, ze co to za rybar ked vsetko pusta, naco bral listok? :D Juuuj a keby ku tomu nikomu inemu nebrali.. no pekna predstava, asi si donesiem nejaku maketu 20kg kapra ktoru si zavadim na hacik :D
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod skywalker » Sob Mar 27, 2010 12:11 am

XpeterX píše:Rarasto a vies na co sa tesim? Zatial len ako pekna predstava: tak prist na preplnene Kosicke jazero najst si flek 2x2metre a mat zaber za zaberom a samozrejme vsetko pustat do vody. Si predstavte tie pohlady a reci, ze co to za rybar ked vsetko pusta, naco bral listok? :D Juuuj a keby ku tomu nikomu inemu nebrali.. no pekna predstava, asi si donesiem nejaku maketu 20kg kapra ktoru si zavadim na hacik :D

zazil som osobne,stoji to za to,a prave na Jazere :)...krmil som ale predtym
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod hlava » Sob Mar 27, 2010 10:03 am

som zazil ked som zacinal A nahadzoval feeder sa mi smikol silon a nahodil meter od brehu tak tak dedovia usmev a hovoria ze tam je treningove jazero (mysleli to co don ide hornad) nahodil som jeden kaprik druhy az po stvrteho ale dedkovia nic len som spozoroval ako ich nastrahy dapadali ku mojej....

Takze feeder je nenormalna vec a kedze tema je bidovce jedno zahajenie sme boli na jazere a neslo nic padol navrh ideme na bidovce tak sme tam dosli, okolo bazena kopu ludi sem tam nejaka ryba tak sme nahodili a asi za try hodky traja cca 40 kaprov miestny to dost zle znasali a ked videli ze pustame tak sa sli zblaznit
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: VN Bidovce

Poslaťod skywalker » Sob Mar 27, 2010 10:08 am

ak nema geriatria mesiac po otvoreni sezony v mrazaku aspon 25 kusov kapra rybnicneho,nemaju kludne noci a navyse trpia aj castym unikom mocu :mrgreen:
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron