4-0840-1-1 Jazero Košice

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

4-0840-1-1 Jazero Košice

Poslaťod skywalker » Štv Mar 11, 2010 7:21 pm

Petrov zdar všetkým a športovému rybolovu zvlášť.,mam viacero otázok ohladom revíru Jazero na rovnomennom sídlisku,týka sa to najmä osádky rýb.To,že je tu najviac zastúpený kapor,mi je jasné,ale pred cca.5 rokmi som nedokazal odist bez vody bez toho,aby som nechytil aspon 1 amura,za minuly rok som chytil akurat jeden exemplar,ale celkom slusny(55cm)-s navazcom o priemere 0,14cm pekny suboj.Mozno preto tak ubudli lebo dorastli,popichali sa a zmudreli,alebo(podla mna pravdepodobnejsie),malokto respektoval ich zakonnu lovnu mieru a dokonca si ich rad zamienal s jalcami.Co sa tyka dravcov,okrem bolena podla mna velmi slabe zastupenie,najma co sa tyka zubaca,minulu sezonu som ich uvlacil 3,z toho jeden mal asi 7cm(mam aj foto,dam neskor).Stuky akurat nasadene z jesene som pochytal,ale vsetko len dorastenkyne.

Rad si vypocujem Vase nazory a skusenosti a ochotne sa podelim o svoje postrehy,ktorych mam neurekom.Vopred dakujem za prispevky.
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod sixpack » Štv Mar 11, 2010 8:02 pm

dobra tema panove, tiez by ma zaujimalo ako abo co abo jak na jazere, hlavne dravce ... pred 4 rokmi som bol svedkom troch stuk nad 70cm na privlac, odvtedy neviem o nicom, parkrat som tam bol, ale nic, len male nasadene bolene 25cm, zubac ani chyru ani slychu, a ten ma najviac zaujima ... mate nejake info ???
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod skywalker » Štv Mar 11, 2010 8:38 pm

ja mam info akurat z vlastnej skusenosti,ze su v oblasti vodnolyziarskeho vleku,minuly rok som tam chytil jeden vecer 2 zubacov(obaja okolo 30cm),ale potesili,dal by som aj foto,ale neviem ako ju tu dam,mohol by mi niekto poradit? dakujem
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod sixpack » Štv Mar 11, 2010 9:21 pm

skywalker, registruj sa na www.mrk.sk , vloz tam foto, potom sa ten odkaz da pouzit aj pre toto forum, no uz si nespomeniem ako, aj ked som tu fotky uz vkladal ... viem ze toto je najschodnejsia bezplatna cesta, keby niekto vedel, nech da vediet, zubaca z jazera by som velmi rad videl ... niekde na fore je urcite navod, najvacsi problem je ulozit foto na nejaky server, jediny bezplatny aspon co ja viem je mrk.sk ...
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod sixpack » Štv Mar 11, 2010 10:47 pm

sorry, bolo to mrk.cz, nie sk.
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod skywalker » Štv Mar 11, 2010 11:12 pm

to sixpack: ano,dakujem,poznam tu stranku.
Aby tu rec nestala,zhrniem ulovky z Jazera za rok 2009:
kaprov asi 30,z toho som zobral piatich,najvacsi mal 48cm(chytam na feeder a anglicak,ziadna tazka technika),1 amur 55cm,1 lien(25cm-vrateny vode)pleskace,plotice,cervenice,ostrieze,sumceky americke neratam,co sa tyka privlace-bolenov nespocetne mnozstvo,z toho najvacsi mal 46cm(plava dalej,takze mate sancu :)),3 zubace(podmierecne),2 stuky(podmierecne-jesenne nasady,vacsia mala 49cm),ale minula sezona co sa tyka privlace na jazere bola zvlastna-slnecnice na rotacku-to beriem,ale podarili sa mi aj cervenice i podustvy-trosku som bol z toho v soku,ale ryby su nevyspytatelne.a jalce na privlac,na to je jazero celkom slusny revir.
myslim,ze co sa tyka moznosti jazera,som neobstal zle :ugeek: :)
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod hlava » Pia Mar 12, 2010 12:56 pm

takze na jazere su drava osadka jalec, bolen, ostriez, stuka tie som videl na vlastne oci ako boli vytiahnute a zubac tam je ale nevidel som ho vytiahnut ale som pocul, ze vlete v plycinach sa daju pochytat ja som tam chodil v zime vlacit s Pacem a pochy tali sme tam bolene jalce a ostrieze v druhej casti je strasne vela nosalov ktore sa daju pochytat na marmysku a Joysi ma tam chyteneho duhaka 45 cm
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod rybopet » Pia Mar 12, 2010 6:02 pm

A ja som tam chytil,síce len 32 cm,veslonosa.Akože ten nos mal 32 cm,kapito?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod XpeterX » Sob Mar 13, 2010 1:08 am

By ma zaujimalo aka je podla vas najvhodnejsia nastraha pri vlaceni na jazere (hlavne na tie jalce :) )
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod kura11 » Sob Mar 13, 2010 9:10 am

asi rotacka alebo mini voblerik imitujuci hmyz... potom este mozna nejaka muska... ja som nachytal na rotacku ale nie celkom na jazere ale v tom pritoku ako sa vlieva a kusok nad nim presne pri tatkovi... rotacka nechat zajst pod breh a bum.. boli tam aj pekne 45cm kusky...
kura11
 

Ďalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron