4-0840-1-1 Jazero Košice

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod mrenka99 » Uto Aug 10, 2010 3:24 pm

hunter _ trebalo prist v sobotu na preteky feder a su tam pekne amure chytil som 4.5kg kolega 5 dalsi tiez 4.5 a jeden okolo 10kg po pol hodke utrhol kolegovi 12ku nadvezec, takze amure tam su pekne.
mrenka99
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Ned Feb 14, 2010 9:56 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod Hunter » Uto Aug 10, 2010 4:31 pm

Mrenka-viem ze boli preteky a mali byt na hornade tak som mal v plane ist na jazero(nie na preteky),no ked som dosiel k jazeru pozeram rybarov jak nasratych a este tie preteky tak som sa nasral a isiel na hornad ktory bol kvalitne vysoky a spinavy no nevadi aj tak som si celkom fajn zachytal :D . Inak ja som myslel to jazero vzadu do ktoreho sa vlieva hornad ci tam su nejake amure,v normalnom viem ze su ale nemam rad ked som obmedzovany,ze z jednej strany hadze jeden dedo a z druhej dalsi dvaja dedovia :-D
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod Hunter » Štv Aug 12, 2010 10:13 am

No vcera som bol navstivit jazero,kupil som si aj sito na krmivo ked som vsade cital,ze krmivo pracuje niekolkonasobne lepsie ked prejde cez sito no neviem asi som nemal stastie :D prisiel som k vode,tak som sa potesil,lebo bolo malo rybarov pri vode tak som si sadol tak ze som mal 200 metrov napravo aj nalavo volno :D skoda ze to trvalo len chvilu,inak nie som rasista,ale nemozem sa zdrzat zrazu sa vyrojilo asi 15 degesov a zacali plavat asi 100 odo mna to by bolo este v pohode aj ked hulakali no asi o hodinu neskor prisla dalsia skupina asi 5-6 ich bolo 20 metrov odo mna sa vyzliekli a hura do vody :-D tlak mi stupol uz som pi....al :D ale ja neviem ci su tak retardovani alebo tu provokaciu maju priamo v krvi,neze by plavali opacnym smerom ,kde skoro nikto nebol nie oni este ku mne a to som mal zakrmene asi iba 20 metrov od brehu taze si tie kurvy poplavali asi 2 metre od mojich udic a zo zakrmenym miestom som sa mohol rozlucit.To by este nebolo vsetko uz bolo asi 7 hodin vecer tak ludska demencia nabrala este vacsi rozmer :-D ked na prvy pohlad normalny clovek asi cca 40 rokov prisiel ku brehu tam kde boli ti cigani obzeral sa kusa a pozeram na neho ze co je on sa zrazu zacne vyzliekat a nie do plaviek rovno do hola(ludi na okolo plno samozrejme :-D) a sup do vody zase samozrejme k mojmu miestu zakrmenemu fas jeden :D . A podme k rybam tak chytil som niekolko peknych plotic niekolko pleskacov a co ma nemilo prekvapilo 2 sumceky americke.No kapor ani amur nic,skusal som pelety,tvrdu kukuricu aj bonduelku na vlase a prd . No neviem co tam na nich plati a kde sa tam vobec ryby zdrzuju :?: :!: Ale bolene lovili statocne :)
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod XpeterX » Štv Aug 12, 2010 11:22 am

Hunter no nezavidim taku rybacku :) Mal si po nich zacat hadzat gule z krmiva, sak zakrmujes ;) Ked ty si "akceptoval" ze plavu nad tvojim zakrmenym miestom, tak nech oni akceptuju ze si to chces prikrmit ;)
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod peto 8407 » Štv Aug 12, 2010 12:46 pm

Hunter- predpokladam ze si bol v casti pri veziakoch......ja do tych miest presne preto nechodim pocas leta...nasi spoluobcania sa tam chodia kupat skoro stale a mne dokonca zacali kibicovat do rybarcenia, ale ja som sa nedal ....som ich vyp...oval a stiahli sa. lenze to bol len taky dorast cca 15 rocny. :lol: ja som bol vcera na splave na hornade a podustvy brali tak , ze som to este nezazil....hodil som nastrahu do vody a cakanie na zaber max 30 sekund.....a pekne kusy cca 40 a viac....lenze potom lolovia zasa pustili vodu a z chytatelneho hornadika bola zasa amazonka ... :oops:
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod Hunter » Štv Aug 12, 2010 4:12 pm

xpeterx- no hej drahe krmivo po nich budem hadzat :D mozno kamene obalene v nom :D
peto- no hej bol som pod veziakmi :D (kazdy sa uci z vlastnych chyb)
Uz kujem plany na miestne ryby,potom dam vediet ci som aj daco ukul :-)
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod kura11 » Pia Aug 13, 2010 7:53 pm

No myslim ze su ovela lepsie reviry ako jazero, nic v zlom ale plotice ma chytat nebavi, inde ci uz cana, geca, kechnec, vzdy nejake kapriky... tam len posrane ploticky a piesty.. a este kopa cumilov, bloky, hnus... jedine pozitivum vidim v blizkom vycape... inak s tou vodou v hornade ma uz tiez pekne seru... pstruhova sezona bola sice dobra ale o lahodnom chytani sa neda povedat, to neni relax, oddych chytat v 1 vom povodnovom stupni... co je tento rok normal stav... :oops:
kura11
 

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod marekcc. » Sob Aug 14, 2010 12:16 pm

Chodíte tam niekto na bolene? Oplatí sa a, albo sú len malé? Dik ;)
marekcc.
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Mar 09, 2010 7:25 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod peto 8407 » Str Aug 18, 2010 12:01 pm

včera na jazere 2 hodiny privlace......zadaril sa jeden zubacik 41 cm na plandavku ......
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod marekcc. » Str Aug 18, 2010 7:18 pm

A bolene lovili?
marekcc.
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Mar 09, 2010 7:25 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron