4-0840-1-1 Jazero Košice

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod XpeterX » Str Mar 17, 2010 2:51 pm

jj chlapi musime vymysliet nejaku novu nastrahu ktorou okabatime tie ryby. Co tak polystirenova gulicka obalena v cokolade?
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod pepe » Str Mar 17, 2010 7:42 pm

možno len treba prestať blúzniť o najsamsuper kombinácii tých najdrahších polotovarov a surovín na výrobu guličiek od tých najprestížnejších vyrrobcov a vrátiť sa k jemným montážam a obyčajnému cestu z múky a vody.Funguje.
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod XpeterX » Str Mar 17, 2010 8:45 pm

pepe dobre vravis. Ja som narazal presne na nejake take zabudnute alebo zaujimave nastrahy kupene hoc v potravinach :) Ale uznaj ze ist napriklad na trojdnovu rybacku s cestom nieje ziadna vyhra, hlavne ked to musis prehadzovat 2x za hodinu... Ak by si vyvazal s clnom fakt ti nezavidim...
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod pepe » Str Mar 17, 2010 9:59 pm

Čo,tie svaly? :lol:
Ja som zatiaľ nemal možnosť ísť na tri dni k vode,tak máš pravdu bola by to fuška.Ja chodím na pár hodín a potrebujem mať pocit že som plne vyťažený :P
V časoch pred rokmi, o ktorych som tu písal ,ma niekoľkými radami posunul vpred jeden Pán rybár (nebudem ho menovať , ale česť jeho pamiatke).Všetok náš úspech či neuspech závisí na tom aký sme všímaví.Aké jednoduché je pretekať sa, kto dohodí ďalej, čo natom že motám silon tomu oproti(rezervačka v Čani)ale aké ťažké je prikradnúť sa k trstiu a položiť jemný plaváčik kaprom do pravidelnej cesty.To len tak na okraj a môžte so mnou súhlasuť, aj nie.
Ale keď hľadáš recept za pár korún z potravín tak skús tento od toho istého pána.
pohár mlieka,pohár detskej krupice a vanilkový cukor.Mlieko dostaneš pomaly do varu a za miešania tam vsypeš krupicu a cukor,ale miešať musíš rýchlo a vzniknutu hustu hmotu si vykidneš na ruku a pozor-zahorúca to celé miešaš v rukách až kým to nevychladne a nenaberie tu správnu konzistenciu. Bolo obdobie keď to fungovalo báječne.Samozrejme ak sa nehambiš pohrať aj s drobotinou, lebo tej to tiež chutí.
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod skywalker » Štv Mar 18, 2010 7:45 pm

mili priatelia,dnes som bol na obchodzke jazera a voda nenormalne ozila,jalce uz obyvaju plytciny,cervenice vo vodnom stlpci robia neplechu,skoda ze jar nedorazila o tyzden skor,mohli sme si pekne zalovit :)
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod Hunter » Pon Aug 09, 2010 6:47 pm

Ake mate skusenosti,oplati sa chytat na tej druhej casti jazera,ked je hornad vysoky a naviac ako kava a tym padom aj jazero?!
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod peto 8407 » Pon Aug 09, 2010 8:34 pm

Hunter - ak myslis to jazero blizko parkoviska na ktorom je teraz kolotoc, tak tam som bol v sobotu a nosale brali na vsetky nastrahy, ktore som hodil do vody /kostaky, dazdovky, kukurica z plechovky, kukurica varena doma, pufky cesnakove, /. bol som asi 3 hodiny a vybral som ich cca 25. vsetky okolo 30 cm. ale vraj sa tam daju nachytat pekne podustvy ale to sa asi musi vycistit voda. a videl som tam aj nieco lovit pri hladine/mozno nejaky bolen???/ . neviete niekto ci su tam aj nejake kapriky??
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod kura11 » Pon Aug 09, 2010 10:17 pm

Dneska som tam siel na kofolku a videl som asi 30cm kaporika ako sa vyhodil nad vodu celí, takze tam su... kedysi asi 4 roky dozadu sme tam chytavali kaporikov, tam v tom boredli co je na pritoku ale teraz sa to zmenilo je to tam velmi plytke a kadeco je pod vodou... to co lovilo bol isto bolenik... ich lovenie je neptriehladnutelne.. celkove jazero nic moc pre mna
kura11
 

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod hlava » Uto Aug 10, 2010 5:44 am

ryb je tam pomenej ale je tam urcite cela osadka aj dravce
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Jazero Košice c.4-0840

Poslaťod Hunter » Uto Aug 10, 2010 8:08 am

No chcem tam ist poskusat s feedrom boilies ktore som si objednal,hornad neviem ci je na to najvhodnejsi a este k tomu je teraz rinavy a na normalne jazero to sa mi tam nechce tlacit medzi tolkymi rybarmi :D. Budem sa asi musiet nejak vyhnut tym nosalom,tych som sa uz dost nabazil priiamo na hornade :D .Ale neviem kde by som tam mal priblizne hladat kapriky(popripade amurov ak tam nejaki su)mozno ten potok co tam usti tam vyhlbil nejaku jamu alebo koryto... No fakt neviem ci to ma zmysel ist tam s gulkami ked je voda taka mutna :? :? :?:
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron