Mrtve rameno hornadu

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod Laci » Pia Apr 24, 2009 8:01 am

stefko166 No ja mam 21 a na rybach ma vacsinou stretnes ked je poblizku fialove ford Ka :) Mas aj pstruhovku? lebo zajtra sa chystam na bukovec...dnes tam maju sadit bud duhaky alebo sivone co davali v utorok do vyrovnavacky neviem presne...
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod stefko166 » Ned Apr 26, 2009 4:44 pm

Laci pstruhovku nemam iba kapracku zvazovku :geek:
stefko166
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 8:30 pm
Bydlisko: rambo139@azet.sk

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod Kubo Fabian » Uto Jan 12, 2010 2:18 pm

Priblizne hlbky v hornej casti mi vie niektto povedat ? :P
Kubo Fabian
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Jan 12, 2010 1:19 pm

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod TATTOmen2 » Štv Jan 14, 2010 10:52 am

v hornej casti je hlbka na urovnI normalneho stavu a cim nizsie pojdes ,tim je hlbka vecsia ,ale skor hlbka opitosti ;) ;)
sakra........to mi pripomina preteky v jasove :o
serus Kubo.
TATTOmen2
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Štv Okt 22, 2009 11:55 pm

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod Kubo Fabian » Pia Jan 22, 2010 9:29 am

mne uz len ten nazov pripomenul jasovske preteky....Mrtve... :D
Kubo Fabian
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Jan 12, 2010 1:19 pm

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod XpeterX » Sob Aug 14, 2010 11:58 pm

Nazdar chlopi. Dnes som si precital vsetko co ste napisali o tomto mrtvom ramene. Nedalo mi tak som sa vybral na hornad pofeedrovat trochu a ze cestou do krasnej (kedze bolo cca 14:00 a snko pieklo) sa zastavim na tom ramene, ze ho omrknem a tak. Moje najcerstvejsie spravy su take ze to horne vacsie rameno, tam by som na tazko nelovil lebo je to nerealne (nepresiel som ho cele ale posobilo vsade nechytatelne). Spinava stojata voda bez nejakeho extra pohybu. Urcite tam su nejake zaujimavejsie ryby ale neda sa... Ale co chcem napisat: sadol som do auta a pokracoval dalej popri tom spodnom uzkom ramene. A ako si tak idem a pozeram do vody zrazu ma nieco uputalo co som si nechcel ani pripustit, ale nedalo mi to a zaradil som spiatocku a vystupil z auta. Vo vode bolo na jednom mieste asi 20 kaprov roznej velkosti od 30 do 60cm. V tej vode co mala na sirku par metrov, na hlbku mozno meter vyzerali obrovske a bolo ich kopu! Vybral som feeder naviazal pre pobavenie plavak a na hacik dal kusok "krojsantu" a hodil rovno pred papulu..... a nic :D ale ten pohlad stal za to. By som tam necakal ani amerikanskeho sumceka nie to este take falaty :D som rad ze mozem potvrdit ze tam su pekne ryby. Lovu zdar
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod okaty » Ned Aug 15, 2010 2:44 pm

na tom velkom sa da chytat podla mna as tak nevadia tie riasi ale skor sumceky zaberu na vsetko a na tom malom take falaty? to ma prekvapilo
Obrázok užívateľa
okaty
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 7:46 pm

Re: Mrtve rameno hornadu

Poslaťod XpeterX » Ned Aug 15, 2010 3:04 pm

no tak nejak co sa tyka toho velkeho a tie falaty su riadne ale ze by som tam na ne isiel cielene, co ja viem... cez den sa neoplati lebo ta voda je dost tepla na to aby brali. Mozno skoro rano nejaka pufka na plavacik a celkom dobra sranda moze byt
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Predchádzajúci

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron