4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod djnasty » Pon Júl 14, 2008 10:14 pm

co si o tomto jazere myslite a vsetko okolo toho
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod martens » Uto Júl 15, 2008 9:25 am

preco nezacnes ty s tym co si o tomto jazere myslis?
martens
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Júl 07, 2008 9:14 am

Re: koksov baksa

Poslaťod djnasty » Uto Júl 15, 2008 12:09 pm

:D no dobre je to tam celkom fajn no bol som tam par krat toho roku a zatial som celkom spokojny.Ulovil som rybky no ale aj ryby. Aby sme sa pochopili rybky boli take do 40 cm najcastejsie male amuriky karasy ale aj male kapre a ryby boli kapre od 60 do 80 cm a potom amure okolo 90cm no a aj kolega ulovil sumca 126cm. Co som bol najviac prekvapeny na tom jazere ze najvacsie ryby a aj premrhane zabery boli naobed od pol 3 do pol 5 vtedy som vitahoval amura za amurom po nahode asi cc 10 -15 minut zaber odporucal by som nechytat na(dazdovku , kostnaka,burizony,pufiny) cen den zabery male karasy do 20 cm a vecer americke sumceky pripadne dalsie otazky odppoviem..............
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod Hunter » Uto Júl 15, 2008 1:24 pm

Ja by som sa rad opytal ci to uz nie je zarastene?a chytas na boilies alebo kuku? a este ze ci tie otravne sumceky by isli aj po peletach rybacej prichute?dik za odpoved ;)
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod djnasty » Uto Júl 15, 2008 3:29 pm

no takze vo fotogalerii koksov baksa vyzera strasne same riasy a tak a od kedy tam nasadili amure nieje tam nic a chytam na boiles znacky lastia -pecen pretoze sa na to chyta skoro vsetko nad 40cm urcite
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod Eko » Uto Júl 29, 2008 9:45 pm

ja si myslim ze to je celkom v pohode jazierko citim sa tam celkom fajn myslim tym teraz prostredie poznam tam uz aj zopar rybarov s ktorimi aj sem tam popijeme nieco hehe...a co sa jedna ohladom ryb tak su tam pekne kapre ale ja na nich nemam stastie chytam amure coz som celkom prekvapeny lebo som nikdy nemyslel ze ho vobec vytiahnem najvacsi mal cca do 60cm nic moc ale potesi krasna rybka to je na kapra stale cakam hadam sa nejaky chyti v zatoke pri vstupe na kokosv baksu hned v lavo zatoka kde nie je pristup mozete pocas dna zhliadnut ak je kludna voda amure cez meter dlhe takze smelo na nich raz musi padnut aj metrak a 60cm amuriky beru vam poviem velmi krasne teda zaber aj tah maju pekny hlavne pri brehu takze viem si predstavit co narobi taky meter dlhy amur:)..chytam na kukuricu a boilies..ale to striedam hore dole jahoda pecen musla zatial sa chytil na jahodu aj na pecen mega kukurica a medova kukurica vlastne chodievame spolu na ryby s kolegom DJNASTY....takze on uz povedal ja som chytil vsetky ryby v case od 3 do 5 beda v noci stale zaspim lebo sa bud opijem alebo som taky unaveny z prace ze hned zaspim ale neraz mi tahalo riadne z cievky len viete ked je hlupa hlava trpi cele telo:D:D..lovu zdar
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod Hunter » Sob Aug 16, 2008 3:55 pm

No v stredu som sa tam vydal s vidinou ze konecne chytim nejakeho pekneho amura,bol som kupit aj boilies pecen od lastie ako ste radili aj som si pravil vlastne.Za tri dni som na boilies od lastie nemal ani pip.Na moje som mal tri zabery s toho bol jeden karas,jednu jazdu som sekol do prazdna,a posledny dnes rano uz som ani nedufal v ziadny zaber prisiel taky nesmely a bol s toho konecne amur sice maly cca 45cm ale potesil.Cez den som sa bavil s pleskacmi a karasmi a za tri dni som chytil iba dvoch sumcekov.Nevem mozno som bol na zlom mieste alebo co....proste neviem co som robil zle ale tak mozno nabuduce to bude lepsie.A jedna vec ma dost zarazila ze vsetci tam suverenne vyvazaju ,krmia,davaju si bojky aj ked je to zakazane... :!:
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod walther » Sob Aug 16, 2008 6:27 pm

Mal si zavolať rybársku stráž, nech tým "rybárom" trochu napravia chrbticu!
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod Eko » Pia Aug 22, 2008 2:40 pm

na pecen tam az zas tak nejdu ryby od lastie ja ti poviem naco som chytil ja amure kukurica MED kukurica prichut DAZDOVKA mega kukurica prichut SLIVKA aj ta pecen bola aj kukurica MADARSKA a bolo aj na tuti fruti boilies takze amura mozes cakat takmer na hoc co 8-) ..a to ze si nemal ani tuk je uplne normalne pokial mas zahodene na boilies alebo kukuricu to len cakas cakas a zrazu ti tak drbne policajtom ze by si sa cudoval ja som nieekdy myslel ze uz to balim ale stale prisiel krasny zaber a amurik bol vonku priemerne jeden amur za den ale zase netreba byt narocny:)..ale aj tak vam poviem ze koksov baksa v tejto sezone nic moc kapre mam pocit ze sa uz tam vsetky pochytali ci co sa im uz stalo zmenil som to radsej na kechnec a zatial kamarat sa tam nesklamal tuto sezonu vytiahol zo 40 kaprov velkych aj malych ...nie zle nato ze ja ani jedneho na kokosv baksi ..chyta na rozkove boilies cesnak velmi dobra navnadicka dnes som si kupil jednoducho sa dava na hacik ma to uz aj snurku staci len zavesit aaa krmitko drbnes to dovody ziadne zakrmovanie ako na baksi kde to ani niee je povolene a o 90percent vysia pravdepodobnost na 250hektarovom jazere ze chytis kapra ako na 5 hektarovej kosov baksi ci kolko to ma vlatne hektarov uz neviem ze chytis peknu rybu a to nehovorim co za ozrutanske amure su tam s trochou stastia sa ti tam moze chytit aj velryba..asi tolko k tomu ;)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: koksov baksa

Poslaťod Hunter » Pia Aug 22, 2008 5:09 pm

Ako ja som pred poslednou nocou nastrielal gumipuskou zvysok boilies co mi ostal.....a toho amurika co som vytiahol tak s neho tieklo moje boilies ..cize zo zakrmenim by to islo lepsie podla mna(to je moj nazor)
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Ďalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron