4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: 4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod mraznickar » Štv Feb 23, 2012 10:17 am

Martinbati píše:kde je este vela tych potvor? vraj su vynikajuce na kazdy sposob, musim vyskusat :ryba3:


Strašne veľa ich je na jazere ktoré má tvar obldžníka a susedí s jazerom geča a aj patrí pod to isté číslo revíru. Dostaneš sa ku nemu po ceste od ždane smerom na geču, resp. budeš musieť najprv okolo neho prejsť než sa dostaneš na geču. Cez leto sam videl ako ich ťahali v minutovych intervaloch jedneho za druhým. Návnada sa mi zda že toto iste čo na kapra nič špecialne.
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: 4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod Martinbati » Štv Feb 23, 2012 10:34 am

mraznickar-vdaka, vyskusam ked sa otepli :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: 4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod nicolas cage » Štv Feb 23, 2012 9:03 pm

a da sa tam po tej ceste dostat este, lebo minule som tam bol a myslim ze to bola tato cesta a tam same tabulky sukromny pozemok zakaz vstupu
nicolas cage
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 26, 2011 11:00 am

Re: 4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod mraznickar » Sob Feb 25, 2012 2:48 pm

nicolas cage píše:a da sa tam po tej ceste dostat este, lebo minule som tam bol a myslim ze to bola tato cesta a tam same tabulky sukromny pozemok zakaz vstupu


S touto pristupovou cestou bol "menší " problém na jesen. Jeden z tunajsich polnohopadarov tam nasial oziminy. Krasne nahladko pobranil pole cize cele pole bolo schodne s osobným autom. Drviva vacsina rybarov a aj nerybarov s tamat jazdila krizom krazom a tým mu docela dost znicila rastliny ktoré zacali na nom rast. Potom tam osadil tabulu "zakaz vstupu sukromny pozemok" a my sme si veselo jazdili krizom krazom dalej :D. Nabuduci rok to tam asi vsetko zorie aj s cestickami okolo vody :D
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: 4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod sufix » Ned Feb 26, 2012 3:44 pm

Ináč mi Sepeši vravel že rolník mal nachystané dosky s klincami jak bol nasratý ale nakoniec si to rozmyslel s umiestnením do koľají chvalabohu.
sufix
...
...
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pia Feb 10, 2012 10:02 pm
Bydlisko: Valaliky

Re: 4-2690-1-1 Štrkovisko Kokšov-Bakša

Poslaťod orim » Pon Mar 19, 2012 7:22 pm

Salmo.Marek píše:Martinbati: Áno toto leto čo bolo... :rybar: , ale už ich tam vela nie je , neviem kam pomizli,...bol som tam cez leto asi 10-krát a chytil som len dva....dávnejšie ich tam bolo strašne vela ;) tak neviem...

bud rad!!
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Predchádzajúci

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron