4-0830-1-1 Jazero Izra

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Izra

Poslaťod Martinbati » Ned Júl 31, 2011 11:13 am

Cronicle Nic si nechytil? vobec?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Izra

Poslaťod kura11 » Ned Júl 31, 2011 12:24 pm

No mna sice do tejto diskusie je prd ale myslim ze Jankes pozna pravidla velmi dobre a ked je nieco porusovane len kona tak ako ma! nikdy nikomu komu zhabu papiere sa to nebude pacit je to uz raz tak , ale papiere sa neberu len tak... zasa trosku slusnosti a da sa aj dohodnut... my sme sa trepali na rieku poprad a tam sme zistili ze jeden z nas nema podberak, co teraz nebude chytat??? povolenka kupena, prisiel pan z RS a hned sme mu vysvetlili ze jeden clen nechal doma podberak a zistili sme to az v PP tak len dohovoril a nechal nas tak... vzdy sa da najst cesta ale v prvom rade musí byt rybar slusny a priznat si chybu.. a za svoje chyby aj niest dosledky...
kura11
 

Re: Izra

Poslaťod bum1 » Ned Aug 14, 2011 8:39 pm

dnes návrat, od soboty do dnes, 13kaprov od 25-40, 2 ostrieže a 2 plotice :-)
bum1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Pon Aug 03, 2009 9:19 am
Bydlisko: Košice

Re: Izra

Poslaťod djnasty » Pon Aug 15, 2011 5:53 pm

ta to na co si chytal ja som tam bol od soboty do stredy a som chitil menej ale za to omnoho vacsych kaprov najbensi 46 potom 53,56,60 bnol najvacsi
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Izra

Poslaťod bum1 » Uto Aug 16, 2011 1:39 pm

djnasty ,všetko kostne červy ,ty??
bum1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Pon Aug 03, 2009 9:19 am
Bydlisko: Košice

Re: Izra

Poslaťod Eko » Str Aug 17, 2011 9:02 pm

cronicle - kurnik šopa mat tvoj cas na ryby, ja musim cakat furt na vikend jak dilino :cry: :D

orim - len aby ta Pan K. ako ho ty nazyvas nezakiloval mas odvazne slova :lol:
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: 4-0830-1-1 Jazero Izra

Poslaťod Hunter » Štv Aug 25, 2011 9:32 am

No izrička moja milovana, mi vydala za dve noci par kaprošov 60,52,51,47,44,43,43 a ešte asi dalšich 10 krpcov plus zase mi spadlo kopu rýb už ma to začína srať. Ale chce sa mi plakať čo sa tam už deje,riasy vo vode špinia cele jazero, pytaju evro za parkovanie pri vode , odpadkov tolko že.... Same schlastane partie ,co hulakaju celu noc, sukromnici si ploty stavaju okolo vody. A len tie dve dni co som tam bola ja a som videl kolko ryb sa odtial pobralo, tak je mi zle, čudujem sa že tak mala voda ešte neni prazdna :( . Mam pocit že dnesny rybar prve čo nalozi do auta je sietka na ryby :? Už staci len spominať ked tam ten podnik aj chatky boli schatrane a bol tam sväty pokoj, rakosie okolo vody , no dobre treba žiť v realite... :)
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: 4-0830-1-1 Jazero Izra

Poslaťod Martinbati » Štv Aug 25, 2011 11:01 am

k padaniu ryb, zatlac protihrit, a pouzivaj fakt ostre haciky. ja som takto zmensil mnozstvo spadnutych ryb o 70%. v AZ tku maju fakt dobre ostre haciky, za smiesne peniaze, este na nich pozatlacam hroty a ide sa na lov :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: 4-0830-1-1 Jazero Izra

Poslaťod Hunter » Štv Aug 25, 2011 12:25 pm

Cronicle- mne to nevadi že sa ryby berú,ale že sa beru totalne bezhlavo, no ale to si možem len ja v duchu sa postazovat a prejde to :D resp. tu na fore . S tym bordelom je to take diskutabilne ci ho robia iby rybari alebo nie, myslim že kazdy kto tam pride mu spadne nieco od ruky. Ja si svoj bordel hadzem do igelitky a potom vyhodim do bedne a tym to hasne resp.občas ked mi niečo priliš vadi v mojej blizkosti,lebo keby som mal zbierať bordel po ostatnych tak si nezachytam ryby ale robím smetiara, brodil by som v rakosi, vo vysokej trave a aky by to malo efekt ?žiadny lebo pride dalši .... a ohdodi tam dačo... Kym nezmeni mentalita tunajšich ludi,tak upratovať stale dookola po nich je nezmysel, ešte ty sa tam porežeš na dajakej starej konzerve alebo dačo a možes isť akurat tak na traumačku a nie na ryby...
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: 4-0830-1-1 Jazero Izra

Poslaťod Eko » Štv Aug 25, 2011 7:25 pm

Cronicle - ty uz svietis na zeleno ? :D odpadnem z teba normanelne si si tu urobil karieru v priebehu zopar tyzdnov :lol:
Naposledy upravil Eko dňa Štv Aug 25, 2011 8:04 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron