4-0830-1-1 Jazero Izra

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Izra

Poslaťod andy » Pia Júl 29, 2011 12:50 pm

Laci-Neda mi aby som neobhajoval R.S. ktora bola na izre ,ked si prisiel pravom o povolenku za drze a sproste spravamie voci R.S.a spolu s kolegami ktori tam boli s tebou. Ty si mal moznost sa stretnut s p.Kere....m ked si ho ohovoril v diskusi Ruzin2010,ze za velke peniaze vracia naspät povolenky preco si sa ho nepokusi podplatit? Môzem kludne napisat za tvoje spravanie a aj tvojich kolegov voci 2 clenom R.S. sa tolerovat neda!!! Este ani teraz si nebol schopni napisat pravdu,za co vam boli zadrzane povolenky,p.Kere.... ich v takom pripade zadrzi len ak sa rybar sprava vulgarne a drzo voci clenom R.S.a vy ste to spravili a aj hlasnymi a vulgarnymi nadavkami ste ich castovali,ked uz boli viac nez 200 m. od vas!!!Je hanba ze na takom reviri ako je izra ste si dovolili vyvazat nastrahy na dravce,bez ukoncenia lovu a zapisania datumu a cisla reviru a vy sa citite byt dotknuty !? HANBA TAKYM RYBAROM A ZE MATE ESTE OCI TU PISAT A OSOCOVAT RYBARSKU STRAZ TAKYCH JAK JE KERE.... BY NA VAS TREBALO ASPON 20 A VERTE ZE BY BOL PORIADOK NA NASICH REVIROCH!!! PERTROV ZDAZ a poctivym rybarom obzvlast !
andy
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 21, 2011 5:26 pm

Re: Izra

Poslaťod Laci » Pia Júl 29, 2011 1:51 pm

andy... Ak sa s niekym neda slusne task sa slusne neda...ja som sa najprv snazil byt slusny ale ked to neslo tak to neslo...mozes tu obhajovat dotycneho pana ja ti to neberiem...Voci tomu druhemu clenovy rybarskej straze sme nemali nic dokonca ked to neslo sa normalne dohodnut s dotycnym panom tak sme sa snazili dohodnut s nim lenze on bol len ticho so sklopenymi usami a videli sme potom ked odchadzali ako sa dotycny pan voci svojmu kolegovy z rybarskej straze zachoval...Ja som na dravca nevyvazal bol to kolega, po druhe ja sa necitim byt dotknuty som si vedomy svojho porusenia zakona a aj som to pred discpl. komisiou priznal a ospravedlnil sa...Niesom jediny ani posleny komu sa stalo ze si trochu viac na rybach vypil, zaspal a zabudol si vyciarknut stary den a zapisat novy...Tu ide len o princip...Co sa tyka podplacanianetusim o com hovoris nic take som tej teme nenapisal a prispevok ktory sa tam pisal penazi bol tento -->

http://korzar.sme.sk/c/5578632/na-ruzin ... dpadu.html

Co dodat...Trapne vyhovorky ze niesu peniaze...Keby si nepchali do vreciek a nekupovali drahe auta mozno by aj boli.

A ked aj niesu peniaze ,cigani stale vyblakuju ze chcu robotu...Preco im potom nedaju lopaty a neposlu ich cistit ruzin? Hned by bolo roboty pre vsetky osady v okoli aj s lunikom IX. Az potom by som im dal socialne davky darmozracom spinavim.

;)
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod Laci » Pia Júl 29, 2011 2:26 pm

Ja to neberiem ako polahcujucu okolnost len som vysvetlil preco som porusil zakon a nemal som spravne ukonceny lov a zapisany novy datum...bohuzial aj take veci sa stavaju ked to clovek obcas prehna...Nestalo sa mi to nikdy, zakony dodrziavam...Niesom dlho v rybarskom zvaze len nejakych 14 rokov ale ani raz som sa nedopustil priestupku, osobne sa poznam s niektorymi vyssie postavenymi ludmi v zvaze a vela som ich aj poznal ale to asi polovica nasich clenov...Cest ich pamiatke...Niesom ziadny pytliak, povolenku mam riadne zakupenu...Nehovorim ze mi povolenku nemali zobrat mali na to plne pravo pretoze som porusil zakon...ide o to ze vela veci sa da riesit aj inak ak sa chce...
Naposledy upravil Laci dňa Pia Júl 29, 2011 2:29 pm, celkovo upravené 1
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod Laci » Pia Júl 29, 2011 2:31 pm

Plne s tebou suhlasim cronicle.
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod Laci » Pia Júl 29, 2011 2:55 pm

Joooj plavec keby len popol...ja rovno grilovacie brikety ;)
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod maro » Pia Júl 29, 2011 3:14 pm

Cronicle » Myslím, že "banálne" priestupky aj teraz RS riešia dohovorom, ak dotyčný rybár nie je hulvát alebo ožratý. U závažnejších priestupkov (alebo pri viacerých priestupkoch naraz) by som k pokute a zadrežaniu papierov pridal aj povinné preskúšanie z legislatívy a až po úspešnom preskúšaní by som vrátil papiere ... navrhoval som to aj na schôdzi, hrach na stenu ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Izra

Poslaťod maro » Pia Júl 29, 2011 3:23 pm

Cronicle » Keby bola aspoň reálna šanca, že po hrachovom prívarku zavejú svieže vetry v našej SRZ ... bojím sa, že to bude práve naopak, ako to po strukovinách býva ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Izra

Poslaťod jankes » Pia Júl 29, 2011 4:24 pm

Laci len kratko - Keď som povedal že vám zadržím povolenia na rybolov tak ste sa hneď do mňa pustili s urážkami a ďalšími blbosťami včetne slečny ktorej som vrátil povolenie na rybolov!A fakticky už nemala právo vstupovať do ďalšej prace R.S.!Kolega nebol so spustenými ušami ale ak s nás niekto rozpráva tak mu neskáče do reči jak to bolo vo vašom prípade!Nenapísal som vám všetky prie hriešky ktorých ste sa tam dopustili!!K spite tak ste si mali vytiahnuť udice ...neprítomnosť na mieste lovu...spali ste v autách a slečna v chatke ATD.!K tym peniazom Laci bolo v príspevku na Ružín2010 kde ste ma nazvali cowbojom aj s ďalšími pisateľmi a tam si to napísal ,,že za veľké peniaze vraciam povolenky,,v tedy som ťa vyzval aby si prišiel na stretnutie aj s kolegami tak ste zaliezli jak voš pod chrastu!!! Vediete len reči keď ste ožratý niekde v krčme ale pravdu neviete napísať!
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

Re: Izra

Poslaťod Laci » Sob Júl 30, 2011 8:05 am

jankes píše:Laci len kratko - Keď som povedal že vám zadržím povolenia na rybolov tak ste sa hneď do mňa pustili s urážkami a ďalšími blbosťami včetne slečny ktorej som vrátil povolenie na rybolov!A fakticky už nemala právo vstupovať do ďalšej prace R.S.!Kolega nebol so spustenými ušami ale ak s nás niekto rozpráva tak mu neskáče do reči jak to bolo vo vašom prípade!Nenapísal som vám všetky prie hriešky ktorých ste sa tam dopustili!!K spite tak ste si mali vytiahnuť udice ...neprítomnosť na mieste lovu...spali ste v autách a slečna v chatke ATD.!K tym peniazom Laci bolo v príspevku na Ružín2010 kde ste ma nazvali cowbojom aj s ďalšími pisateľmi a tam si to napísal ,,že za veľké peniaze vraciam povolenky,,v tedy som ťa vyzval aby si prišiel na stretnutie aj s kolegami tak ste zaliezli jak voš pod chrastu!!! Vediete len reči keď ste ožratý niekde v krčme ale pravdu neviete napísať!


Vazeny pan Keresztesy, uz to tu bolo ja som Vas kowbojom nenazval, bol to iny prispievatel ja som sa nad tym pomenovanim len zasmial lebo mi to prislo vtipne a co sa tyka penazi a vracania povoleniek to som tak isto nebol ja...Ja zo seba nerobim neviniatko som si vedomy svojho priestupku ale bavme sa o mojom priestupku nie o pristupkoch inych. Kazdy je predsa zodpovedny sam za seba. Ano mate pravdu bolo to drze spravanie a ospravedlnujem sa vam za to bol som este pod vplyvom alkoholu od noci a nahnevany aj sam na seba a bolo to nevhodne. A mimichodom som spal v stane pri 6m od svojich prutov, ved ste ma sam prisiel o 5 rano cca do stanu zobudit... Len by som rad vedel ze preco sa potom o vas siria take zle reci skoro vsade...Kdekolvek pride clovek k vode a nahodou sa tam spomenie vase meno takmer kazdy rybar sa na vasu adresu vyjadruje oplzlo a neslusne...A skutocne sa taketo reci nevedu v krcme ale priamo pri vode od roznych ludi ktorych vobec nepoznam a poviem vam pravdu je ich dost vela.
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod jankes » Ned Júl 31, 2011 7:27 am

Laci - Vedu ich ľudia ktorým zadržím povolenie na rybolov ako tvoju!!!Ani ty ma nebudeš chváliť !!! A ešte k tomu budeniu už pri budení si mal nedôstojné a neslušné poznámky,ktorými si nás častoval aj keď si sa snažil zapísať si dátum a číslo revíru a tak isto o ukončenie lovu z predošlého dňa!!!Je pravda že si nevyvážal ale Patrik ktorému si ale pomáhal a ani slovom si mu nebránil v tom čo robil !!! Ak by som Ti bol napísal všetky prehrešky ktorých si sa v to ráno dopustil tak určite by ta bola disc.komisia vylúčila na 3 roky z SRZ !!! Len za tie urážky ktorými si nás častoval pri odchode od vás. Neviem čo si si myslel a tu píšeš o rozhovore medzi mnou a kolegom! Vytkol mi že som mal zobrať Povolenku na rybolov aj tej slečne čo bola s vami za neprítomnosť na mieste lovu ! Spala v chatke!!! Ak by som bol vedel že aj ona sa pripojí k tým vaším urážkam tak by som jej bol určite zadržal Povolenie na rybolov!!! Môžem s čistým svedomím tu napísať že som mal zavreté cele oko pri vypisovaní Záznamu o previnení a ak som Ťa ja niečim urazil tak sa tu verejne ospravedlňujem !A doporučujem Ti prečítať príspevky dôkladne čo tu napísali rybári!!!
jankes
Rybárska Stráž
Rybárska Stráž
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Pia Sep 17, 2010 7:18 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron