4-0830-1-1 Jazero Izra

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Izra

Poslaťod blinker » Pia Apr 23, 2010 11:21 am

Servus, asi najkrajšie jazero pri KE. Bohužiaľ rybami poslabšie ak ide o ich veľkosť. Čo som videl ľudí, tak väčšinou na feeder chytali. Autom sa dá po lesnej ceste dostať až k vode. Je tam reštika, člny aj chatky, hadam sa ešte dajú prenajať. Na dne je dosť bahna. Ale okolie relatívne čisté, pešia cestička vedie okolo celého jazera, tak nájsť cez víkend kľudnejšie miesto bude asi problém.
blinker
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:02 am

Re: Izra

Poslaťod okaty » Sob Apr 24, 2010 1:07 pm

neviem presne ale podla mna ti celozvazovka neplati na izre ale niesom si isty
Obrázok užívateľa
okaty
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 7:46 pm

Re: Izra

Poslaťod Palino1 » Sob Apr 24, 2010 5:10 pm

Na Izru platí aj zväzové povolenie, pridávam sa k názoru, že je to asi najkrajší revír v okolí Košíc. Musím však dodať aj to, že prístup asi najhorší.... Bol som tam pred pár rokmi, auto si "jazdu" po kamenistej, prašnej, lesnej ceste poriadne užilo...A nedovolím si ani len dúfať, že sa to zmenilo.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Izra

Poslaťod pepe » Sob Apr 24, 2010 7:56 pm

veru nezmenilo.Ja som tam bol, no bol, chcel som tam ísť v lani v lete a prišiel som asi kilometer od jazera už za tým ráscestím a cez cestu boly spílené stromy ,práve asi ťažili.Široko ďaloko nikto tak som sa po pol hodke otočil.Ináč suhlasím ,je to pekný revír.
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: Izra

Poslaťod djnasty » Sob Apr 24, 2010 11:25 pm

cawte!!! no chlapci takze tak ja som tam bol minuly rok na jeden vikend a vam poviem ze okolo kosic som nemal lepsiu rybacku za rok 2009 ako som mal tam (myslim len kosicke reviry) cesta zhora od slanca nieco hrozne ale pomaly sa tam dostanes v pohode okolie je cekom schopne okolo jazera ale asi len na stan :D pretoze do tych chatiek by som nesiel uricte verejne sprchy a zachody zrenovovane na 80 percent ale par letnych discotek a je zase vsetko znicene. No a ryby ja si myslimze na to male jazierko je to nad mieru slusne ak pozries pozadu fotky uvidis preco a si myslim ze kapriky 74 a 76 nie je mala miera a to co som cez den videl v strede jazera cez dalekohlad tak vam poviem mal som fakt dost moze potvrdit EKO inaik ak sa chystas chytat na feeder tak budes mat radost je tam strasne vela lienov a aj male kapre sa daju pekne pochytat tak ak tam pojdes daj vediet ako si dopadol a pre istotu ak tam pojdes tak si najdi na mape aj druhu cestu na izru ta vedie cez kuzmice tak cawte
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Izra

Poslaťod XpeterX » Ned Apr 25, 2010 10:52 am

djnasty - velmi dobry prispevok, taky motivacny. Rozmyslam ze by som tam siel na zahajenie, take jednodnove... Este som tam nikdy nebol ale asi tam bude naozaj pekne, idem pozriet nejake fotky. Takze lien a kapor... Je tam este nejaka ryba zastupena v hojnom pocte? Nejaky Amur a ine tam plava?
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Izra

Poslaťod djnasty » Ned Apr 25, 2010 9:28 pm

su tam aj nejake amure a ako vsade nejake ostrieze pleskace su tam aj nejake stuky a zubace ale ci v hojnom pocte to neviem ja co viem tak kamarati co chytali na feeder vtedy ako ja tak pravidelne liene isli ale ako to pojde toho roku to netusim a zahajenie neviem ci sa ti tam oplati lebo tam bude sami gadzo a vela flekov na chytanie tam nieje takze ci sa ti ujde nejake miesto tak neviem skor sa oplati az potom neskor uz ked zacne 24h moj nazor
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Izra

Poslaťod MirinoNR » Ned Apr 25, 2010 9:40 pm

Dakujem za nazor resp pomoc :) idem sa tam teraz 1 maja len kuknut na peso nech si to trosku obzriem :) Idem chytat na osvedcene boile ktore myslim ze urcite nesklamu...len premyslam ze radsej ist cez tyzden nez cez vikend kedze aj u nas v Nitre su jazera na ktore sa cez vikend clovek nedostane...Urcite dam vediet ako som dopadol snad aj dake fotky budu :) lebo ak nechytim nic ani domov nejdem :)
MirinoNR
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Apr 22, 2010 10:04 pm

Re: Izra

Poslaťod mrenka99 » Ned Apr 25, 2010 9:47 pm

djnasty- nejde sa tam cez kuzmice ale cez kalšu cez kuzmice mozes ist akurat peso cez les 12km.a po ceste este nazbieras huby :lol: :lol:
mrenka99
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Ned Feb 14, 2010 9:56 pm

Re: Izra

Poslaťod karabiner » Pon Apr 26, 2010 7:44 pm

no aj podla mna super voda, pekna priroda, skoda ze som tam dlho nebol, chybaju mi tie bojovne 35ky kapriky co za 2 hodinky "skakali" aj 30
no a aj mam v plane konecne tento rok sa tam uz vybrat na nejaku tu noc po dlhom case odmlky :)
karabiner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Máj 23, 2008 7:53 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron