4-0830-1-1 Jazero Izra

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Izra

Poslaťod Martinbati » Pon Júl 04, 2011 10:59 pm

A soferovat bude kto ? :D
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Izra

Poslaťod lono » Ned Júl 10, 2011 9:01 pm

Dnes Izra biedne, 10 červenic, 2 plotice, 1 kaprik pod mieru.
lono
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 96
Registrovaný: Sob Mar 19, 2011 2:17 pm

Re: Izra

Poslaťod Martinbati » Sob Júl 16, 2011 7:04 pm

kostnaky?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Izra

Poslaťod djnasty » Uto Júl 26, 2011 8:12 pm

cronicle ked si chytil toho amura na ktorom mieste si bol ja som tam bol tiez vtedy
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Izra

Poslaťod Laci » Štv Júl 28, 2011 8:19 pm

Tam teraz sialene beru ale povolenky nie ryby :lol:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod Laci » Pia Júl 29, 2011 7:55 am

Precitaj si tento clanok a pochopis...Tak to funguje uplne vsade ako je to popisane v clanku nie len u policie...Ono dovod sa najde vzdy ked sa velmi chce :-) Ide len o to ze za uplne malilinky priestupok by stacilo aj napomenutie... Lenze v SRZ nic take neexistuje...Potom uz len prist na srz vyplatit pokutu od 33 do 165 evry podla nalady a mozes ist domov s povolenkou...Staci sa ist pozriet kazdy stvrtok do Domu na vodnej kolko ludi caka na disciplinarke a vela takych s kludom mozem povedat ze velmi slusnych rybarov co za 30 rokov rybarcenia poniektory aj viac nikdy nemali ani len priestupok a vela z nich zobrali papiere za uplnu drobnost kde by stacilo napomenutie, nasledne ospravedlnenie a ako hovoria poniektory normalny policati pokracujte v jazde a stastnu cestu pan vodic, ale u nas sa to neda pretoze nasa rybarska straz pomaha a chrani a cim viac povoleniek tym vacsie premie :-) takze asi tak ;)

http://korzar.sme.sk/c/5994363/poriadko ... pokut.html
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod Laci » Pia Júl 29, 2011 9:24 am

plavec tu vobec nejde o tu pokutu...kto na to ma tak bude drzat hubu vyplati ju a bodka...tu ide len o ten princip ze vela veci sa da riesit dohovorom v niektorych pripadoch ale u nas nic take neexistuje...mrzi ma to ze si hovorime zvaz a clenovia...a presne vysky pokuty pre kazdy priestupok je podla mna vyborny napad a napadlo to uz aj viac ludi. Urobis priestupok, zaplatis na mieste pokutu ktora sa na neho vztahuje vratia ti povolenku....nevyplatis zoberu ti ju a vratia az ked vyplatis...presne tak ako s vodicakom...a za vaznejsie priestupky odobrat hned a pred komisiu kde sa rozhodne...Lenze na porovnanie u nas to je tak ako keby male decko ukradlo v tescu lizatko a poslu ho za to pred najvyssi sud...asi tak ;)
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Izra

Poslaťod maro » Pia Júl 29, 2011 9:43 am

Laci » Asi mám šťastie alebo čo ... pred pár rokmi (cca 12 r. nazad) za porušenie ryb. poriadku ma RS len napomenula pri vode, bola to moja blbosť. A v januári som sa vtrepal do zákazu vjazdu (pred tým tam nebol) a od PMJčkarov tiež len napomenutie. A to ma mohli v oboch prípadoch zdrať z kože. Myslím že dosť záleží aj od prístupu toho, čo priestupok spáchal. Ak niekto poruší pravidlá a ešte sa potom k RS správa ako debil (buď evidentne klame, alebo je arogantný), nedivím sa že má potom vyššiu sadzbu ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Izra

Poslaťod maro » Pia Júl 29, 2011 10:24 am

Cronicle » U mňa by "smutné oči" boli kontraproduktívne ... :D

Najviac nadávajú na správanie RS tí, ktorí sa nevedia vpratať do kože. Chceme aby sa rybostrážci správali ústretovo, asertívne, priateľsky? Tak sa v prvom rade my správajme takto. A ak niekto má gule na porušenie pravidiel, má mať gule niesť za to aj dôsledky, aj bez arogancie a mudrovania. Vždy sú sadzby za priestupok od-do a je to normálne.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Izra

Poslaťod maro » Pia Júl 29, 2011 10:41 am

Cronicle » Každá zmena k lepšiemu je dobrá ... držím palce.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron