4-2650-1-1 Štrkovisko Čaňa - Rezervácia

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod pytliak » Str Jún 29, 2011 10:03 pm

Myslím si, že CRONICLE by za starého režimu bol dobrý adept na PS-VB, alebo do zložky ĽUDOVÁ MILÍCIA. :lol:
pytliak
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Jún 28, 2011 9:55 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod mraznickar » Str Jún 29, 2011 10:11 pm

DENNÝ ČAS LOVU RÝB :
1. Január a február od 7,00 do 17,00 hod.
2. Marec a apríl od 5,00 do 21,00 hod.
3. Máj, jún a október od 4,00 do 24,00 hod.
4. Júl,august a september od 0,00 do 24,00 hod.
5. November a december od 7,00 do 20,00 hod.

So vsetkymi 5 bodmi suhlasim okrem 3 bodu. V januari a februari clovek ani dlhsie pri vode nevydrzi a stejnak je hladina na stojatych vodach zamrznuta. Marec a april to mi tiez nevadi kedze od 15 marca je zakaz lovu na stojatych, a na tecucich je takato doba lovu dostacujuca. November a december to iste ako januar a februar ale prijal by som aby namiesto 20:00 bolo aspon 22:00 predsa v novembri sa niekedy da pekne pri vode posediet ked zacnu brat dravce. Ale preco preboha v maji juni a oktorbri je na 4 hodiny prestavka? Existuje opodstatneny dovod? Vatsina rybarov prijde k vode po dlhej 5 mesacnej prestavke a priznajme si kto vecer nezanadava ked musi ist vytiahnut udice. A prave ako naschval je doba obmedzena v mesiacoch v ktorych je najvacsia aktivita ryb. V poslednej dobe ma 2 krat kontrolovala Rs a to vzdycky medzi 00:00 a 04:00. Pocas povolenej doby lovu ani raz. Urobte si o tom obraz sami, kvoli comu je zakaz lovu medzi 00:00 a 04:00.
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod pytliak » Str Jún 29, 2011 11:10 pm

Je to pekné, čo tu cituješ, ale nikde nevidím zákaz loviť na mojom súkromnom pozemku a súkromnom jazierku, kde som si ryby vysadil a vychoval sám.
pytliak
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Jún 28, 2011 9:55 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod maro » Štv Jún 30, 2011 8:13 am

orim » Ak nedokážeš dodržiavať také elementárne pravidlá, ako sú denné doby lovu, nemáš ani nárok byť nasratý na iných, ktorí porušujú predpisy. Vpodstate sa hádžeš do jedného vreca s tými, čo tam nechali bordel ... rovnaký princíp. Kým sa budú rybári snažiť vydrbávať so systémom, bude tu celkový bordel stále. Začať treba od seba a nie pindať na ostatných ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod maro » Pia Júl 01, 2011 10:09 am

orim » Nemýlim, asi mi nerozumieš ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod Martinbati » Sob Júl 02, 2011 12:37 pm

Cronicle- mal si ist od vcera vecera na Canu na Nove jazero, siel si? Daj info ako to tam vyzera :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod Martinbati » Sob Júl 02, 2011 5:59 pm

Ja chytam s navijakom bez baitrunnera a na feeder, a cievku nepovolujem odkedy som si spravil zasek s povolenou cievkou... fajna guca silonu sa mi hned spravila na navijaku :D ale k veci, v noci som este nechytal nikdy, ale urcite to vyskusam :) na co si chytal a co malo naj uspech? aky priemer silonu Ti urval montaz ten kaprik? pletenka alebo silon na koncovy?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod Martinbati » Sob Júl 02, 2011 6:09 pm

...a tie malicke kapriky su pekne nazrane :D gulate su jak lopty, to je pravda :D :D :D
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod bum1 » Sob Júl 02, 2011 9:26 pm

Cronicle: na akom fleku si bol??,tak gratulujem k ulovkom,darilo sa ti pekne....mne to až tak na hutnych nešlo,vlastne vobec :D
bum1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Pon Aug 03, 2009 9:19 am
Bydlisko: Košice

Re: čana čast rezervacia

Poslaťod Martinbati » Sob Júl 02, 2011 10:00 pm

Ten signalizator urcite nie, ale ak si chces odskocit do stanu, tak inak sa asi pri feedri neda... povolovat brzdu mi neje prirodzene, nemam toho zas tolko odchytane :) ja sa snazim pri kaprikoch tie pruty stale sledovat, bolo by mi skoda keby mi odplavali v dial :D ake davas haciky ked chces chytat na kostne cervy vacsie kapriky? pri tych vacsich hacikoch co davam na Cani ( ked chcem obmedzit nasadacky ) mam problem tam nastrkat male cervy, predsa tie haky su hrube, a protihroty ich trhaju...
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron