4-3750-1-1 VN Ružín

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

4-3750-1-1 VN Ružín

Poslaťod murmur » Pon Máj 26, 2008 9:18 am

zdravim, v lete by som si chcel zachytat na Ruzine, ale naposledy som tam chytal tak pred 10 rokmi (ked som este byval v KE), tak sa chcem spytat na par podrobnosti. Chystam sa hlavne na Opatske rameno a zaujima ma, ci sa da nejako rozumne dostat na "druhu" stranu - nie pod cestu, ale pod les. Pytam sa preto, lebo ked som tam kedysi chytaval, bol dost problem dostat sa cez pozemok tej restauracie pri usti opatskeho zlatnika - mali tam pustene psy a ked ne, tak aspon pobuzerovali .... Chcem chytat hlavne na privlac, tak by ma tiez zaujimalo, ako to vyzera s dravcikmi v opatskom, belianskom ramene, prip. pod mostom. Kedysi sa tam celkom dalo vyblaznit s ostriezmi, semtam nejaky zubac, stuka. Ako to tam vyzera teraz?
murmur
.
.
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 9:16 am

Re: VN Ružín

Poslaťod rybopet » Pon Máj 26, 2008 9:58 pm

Na Ružíne sa už nesmie vláčiť,dravce sú vychytané ,venuj sa ploticiam!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod murmur » Uto Máj 27, 2008 7:55 am

ta to ani roduvernemu vychodnarovi z BB neporadite? :) ale inac trefa do cierneho, ploticiam som sa tiez na Ruzine venoval, celkom zabava bola.
murmur
.
.
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 9:16 am

Re: VN Ružín

Poslaťod Thommaso » Str Máj 28, 2008 8:16 am

nejaka ryba tam urcite je, s cestou pod les ti nepomozem...skus si pozicat clnok z lodenice, mozno bude fungovat
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod rybopet » Štv Máj 29, 2008 8:58 pm

Dnes som šiel kolo Ružína-ani kolečko,jak bude v nedeľu?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod brandys » Štv Máj 29, 2008 10:21 pm

murmur: Poznám na Ružíne lepšie miesta na vláčenie. Minulý rok som tú stranu napríklad perfektne prevláčil aj v dobrom čase z člna. Je tam spústu úkrytov, jak stvorených pre šťuku. No žiaľ na veľkú Rapalu Jointed mi skákali samé 30-tky jalce. Nevybehla ani jedná šťuka. Ružín je ozaj super ťažká voda pre sporadické vychádzky. Pri Opátke som tam jednú sezónu zažíval perfektne nočné rybačky na zubáče. Keď som sa tam vybral v tých istých podmienkach nasled. sezónu všetko bolo iné. Neveril som napr., že zubáče majú presný čas brania, ale uveril som. Na minútu presne! Teraz sa tam dostaneš v pohode cez potok ako sa vlieva do Ružína a ďalej po kamennej hrádzi. Nie ako ja pred rokmi, keď som v novembri neskoro večer preskočil do záhrady k rotwajlerovi. Dodnes nepochopím ako ma nemohol zaregistrovať, keďže sa mi podarilo v pohode preskočiť aj ďalší plot. Tak nech sa darí. Braňo.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod murmur » Sob Máj 31, 2008 9:47 am

Brano, diki, za odpoved. Uvidime, ako bude tento rok. Ale mne by nevadilo ani keby brali jalce, nemam prehnane predstavy o nejakych super ulovkoch. Ruzin je sice moja "rodna" voda, ale uz som tam nechytal tak dlho, ze ju v podstate nepoznam. Inde ako na opatske rameno sa asi nedostanem, idem s rodinou, takze o program cez den sa mi postaraju deti, ryby si musia naplanovat branie na skore rano alebo neskory vecer :) O tom brodeni potoka som rozmyslal, len som si tiez odtial pamatal dva dobermany (aj ked to bolo este za cias, ked tam boli chatky a koryto Opatky este nebolo prelozene).
murmur
.
.
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 9:16 am

Re: VN Ružín

Poslaťod brandys » Ned Jún 01, 2008 10:39 pm

murmur: Ani teraz nie je koryto Opátky preložené :?: Napr. moja manželka s deťmi Ružín neoblubuje, lebo už teraz treba brať do úvahy všelijaké hady v tráve atď. Takže, čo sa týka vláčenia ani super skoré rána nie tak ako okolo 630 až 730, čo je celkom priateľný čas. Skoro ráno sa mi nikdy nič poriadne nepodarilo, ale poviem Ti, že tento rok pôjdu dobre zubáče, úhory, možno aj sumce dobrej velkosti. Kapre sú na Opátke veľmi pekné, pekne sfarbené lysce. Tak zatiaľ ahoj.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod murmur » Ned Jún 01, 2008 11:40 pm

brandys píše:murmur: Ani teraz nie je koryto Opátky preložené :?:

ale vsak kedysi, ked tam bol este kvazi bazen, tak opatsky potok ustil do Ruzina (ked sa pozeram dolu tokom potoka) na pravej strane (pod lesom). Myslim to este v case pred tym, ako sa zacali snazit budovat tu zjazdovku. Nie je teraz ustie potoka na lavej strane, pod cestou?
Kedysi tam bolo dost ostriezov, da sa aj teraz s nimi tak fajne pozabavat?
Diki za odpoved, maj sa.
murmur
.
.
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 9:16 am

Re: VN Ružín

Poslaťod Mato » Uto Jún 03, 2008 9:10 am

Bol niekto zahajit sezonu na Ruzine? Co ste ulovili?
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Ďalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron