4-3750-1-1 VN Ružín

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Ružín

Poslaťod murmur » Štv Okt 23, 2008 7:23 pm

Zdravim, pani. Ako to vyzera na Ruzine? Da sa zachytat na Opatke pri pritoku, nenanosilo tam v lete pri privalovych dazdoch prilis vela bordelu? Idem na dlhsie do Kosic sluzobne, snad sa aspon na jeden den dostanem aj na Ruzin ....
murmur
.
.
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 9:16 am

Re: VN Ružín

Poslaťod pace » Pia Okt 24, 2008 8:19 am

pritok sa celkom zmenil po zaplavach,teraz je tam plytko a ryb tam vela nie je.Takze by si mal skusit asi ine fleky podla mna.
pace
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 7:35 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod murmur » Pia Okt 24, 2008 8:51 pm

diki za info. bolo to pekne, zaujimave miesto. tak ak sa podari, skusim sa ist tulat niekde inde.
murmur
.
.
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 9:16 am

Re: VN Ružín

Poslaťod maro » Pon Nov 03, 2008 3:42 pm

pace> Čau Paťo, keďže som absolútne bezradný čo sa týka Ružína, mohol by som ťa poprosiť o info, kam tam na prívlač? Kľudne formou SS. Prípadne alternatíva ja šofér a ty sprievodca ... Už by som snáď mal byť zdravotne relatívne fit. Ozvi sa.

fliper> Zdravím ťa, spoluhráč môj bývalý, koleno funguje, iné som mal pokazené. Už by sme si mohli dať niekedy stretávku pri vode a pospomínať na volejbalové časy ... :D
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Ružín

Poslaťod pace » Pon Nov 03, 2008 4:43 pm

Cau Maros na Ruzine ani my nic moc. peto-rybopeto pochytal minule zo 20 kuskov na ypsilonke a ja zo 8 po bradanom.Teraz vyzera byt v kurze Geca/kontaktuj Joysiho/ alebo mozno Kechnec by nebol marny.Pokial si fit tak sa v nedelu mozno pojde muskarit na Poprad/zatial nezavazne - cakame na vyjadrenie majstra Thommasa:)
pace
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 7:35 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod maro » Pon Nov 03, 2008 5:42 pm

No až tak, aby som šiel brodiť ešte fit nie som, zatiaľ by mi stačila prívlač z brehu. Budem vám len z diaľky závidieť. Na Ružín chcem ísť teraz cez víkend z osobných dôvodov (minulý týždeň mi zomrel ocko, tak sa idem za ňho rozlúčiť s jeho obľúbenými miestami) a tak ma zaujíma konkrétne táto voda. Hociii ... aj Geču mal otec rád ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Ružín

Poslaťod Thommaso » Pon Nov 03, 2008 6:24 pm

Maros, budem potrebovat tvoj kvalifikovany inziniersky dohlad pri stavbe prutov, skoro vsetky komponenty uz mam
Dufam ze mi budes za male pivo a kvapku slivky k dispozicii :mrgreen:
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod maro » Uto Nov 04, 2008 10:20 am

Tomáš Tomáš ... a ty nevieš, že kvalifikovaný inžiniersky dohľad sa nedá odbiť malým pivkom a kvapkou destilátu?!!! :lol: Čo ti ešte chýba k stavbe? Ak nemáš napr. stojany s motorčekom, za veľký plzeň a obrovsku kvapku slivky zapožičiam ... :P

A ďakujem (za správu ...)
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: VN Ružín

Poslaťod Thommaso » Uto Nov 04, 2008 10:35 am

Mat vsetko mam, len know how mi chyba
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod maro » Uto Nov 04, 2008 10:44 am

Dokúp pivko a to druhé a máš všetko ... ;)
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron