4-3750-1-1 VN Ružín

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Ružín

Poslaťod martin1973 » Ned Aug 17, 2008 7:50 pm

Dnes trošku vláčky oproti vápenke+popoťahovanie rybky-výsledok:ja jeden zubáčik a švagor 5zubáčikov+jeden ostriež
martin1973
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:36 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod rybopet » Sob Sep 13, 2008 9:20 pm

Dnes som videl čosi.Na lúke pod hotelom Sivec vážna partia kaprárov.Veľké tripody,na nich asi 6 dvojíc kaprárok s pípípkmi,v strede Ružína 6 bojok vejárovite na dlžku možno 100m.To je útlak nás,vláčkarov,protestujem!!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod rarasto » Ned Sep 14, 2008 8:11 pm

partia sa dnes pred večerom už pomaly začala baliť... Ja som v jej okolí bojoval so zimou takmer 3 hodiny no bez väšieho úspechu. V závetrí sa mi podarilo otočiť dvoch pidi ostriežikov,ale inak bieda. Pár gúm som nechal vo vode, jedno salmo na strome :) proste celkom fajn poobedie, aj ked až tak fajn nebolo ,)
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod brandys » Ned Sep 14, 2008 10:42 pm

rarasto: Ružínske poobedia sú totálne nanič. Akurát tak na depku.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod Eko » Pon Sep 15, 2008 10:17 am

no ja som bol cez vikend s kamaratom piatok sobota nedela ....piatok 23:00 zaber na rybku pekne potahovala nasledne zasek udica ohnuta na polku vidiet som ho nevidel bol to urcite zubac podla zaberu ale olovko mi zaslo medzi kamene a nic viac som uz nezmohol nechal som ci ho este samtona ryba nevytiahne ale marne tak som otrhol ...sobota cely den na rybku nic ..nejake ostrieze na blinker..cez noc zo soboty na nedelu zahodene znova na zubace rano sme vstali a kamarat mal pod palicou policajta ale ani zubac nikde ani rybka nikde..tak v nedelu rano som zahodil na stuku velmi dobre pocasie bolo na stucky a tiez nic akurat mala stuka prisla ku brehu za blinkrom a nejake vrcane na kapra boli ,len po zaseku nic..takze dokopy ani jedna ryba von ak nepocitam plotice a male ostrieze. a zaberov tak akurat :D..ale poviem vam dve noci byt vonku teraz na ruzine nie je sranda a este jak moj kamos ..siel curat pijany rano o 3 ja som uz spal a spadol po pas do vody ja som sa len zobudil z toho kriku ze ma rybu a jak som ho tam uvidel som nevedel ci mam plakat alebo sa smiat:D:D:D:D...no nejako to zvladol potom som mu pozical ponozky aj nohavice tak sme to vykryli ..no taze taky bol vikend a to nehovorim ze sme mali lisku pri hlave o 5 rano ked sme sa zobudili :shock: ...
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod walther » Pon Sep 15, 2008 3:57 pm

Ale sa tu pekne priznávaš, ako v noci chrápeš a pritom máš nahodené palice. Radšej sklapni a drž hubu lebo nie je problém Ťa vystopovať a s chytaním si skončil. :lol:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod Eko » Pon Sep 15, 2008 10:23 pm

kludneeee aspon si budem mysliet ze som mal taky zaber ze mi az palice zobralo do vody hehe
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod walther » Uto Sep 16, 2008 9:30 am

Tak Ti držím prsty aby si spal vtedy keď aj rybárska stráž.
:D
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod rarasto » Uto Sep 16, 2008 6:50 pm

brandys - niekedy sa dá aj poobede pekne zachytať na Ružíne ...aj ked toto mám skôr z počutia ako vlastnej skúsenosti ,) Snáď sa raz toho dožijem tiež
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: VN Ružín

Poslaťod brandys » Uto Sep 16, 2008 10:19 pm

Eko: Tie zábery mohli byť kľudne plávajúce dreva na hladine a keď si sekol proste Ti to vošlo medzi kamene. Ráno záber pod palicou, no to tiež mohlo byť drevo len sa nejak vymotalo. Rybka nebola, lebo si ráno v eufórii sekol jak na vola a zhnitá odpadla. Na kamaráta dávaj pozor, keď má take sklony, lebo potom je neskoro plakať. To Ti hovorím smrtelne vážne!!!
Rarasto: Ja sa poflakujem na Ružíne už 25-ty rok a poznám ho ako vlastnú dlaň. Takže nikto mi tu nebude dávať rozumy. To, že tu neuvádzam kapitálne úlovky je len preto, aby som nerobil megakampaň na tu utrápenu vodu akou Ružín je. Po obede je to strata času, zlom nastáva pri zotmení podľa fáz mesiaca. Takže tak.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron